خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

آموزش مزوتراپی در مرودشت

چکیده محتوا

آموزش مزوتراپی در مرودشت

در دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت کلینیک درسا ، به طور مفصل با مبحث مزوتراپی ، چگونگی انجام آن ، مراقبت‌های قبل و بعد و نکات کلی مزوتراپی آشنا خواهید شد .

در چند سال اخیر استقبال از روش‌های زیبایی و جوانسازی پوست به طور چشمگیری افزایش یافته است . با گسترش و پیشرفت صنعت زیبایی ، روش‌های جوانسازی و مراقبت‌های پوستی هم به طور روزافزون تغییر و به روزرسانی می‌شوند .

عمل مزوتراپی یکی از تاثیرگذارترین روش‌های زیبایی و مراقبت پوستی است که طی سال‌های اخیر از طرفداران پروپاقرصی برخوردار گشته است .

 

آموزش مزوتراپی در مرودشت-وب سایت درساکلینیک

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی نوعی طب نوین جایگزین است که جایگزین روش‌های تهاجمی درمانی شده و شامل تزریق زیرپوستی داروهای گیاهی ، عصاره‌های گیاهی ، ویتامین‌ها و سایر مواد تغذیه‌ کننده است .

با شرکت در دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت کلینیک درسا ، به طور صفر تا صد با مزوتراپی ، روش انجام آن و کلیه نکات مربوط به این مبحث را فرا می‌گیرید .

مزوتراپی روشی است که تکنسین متخصص ، آنزیم‌ها ، ویتامین‌های تغذیه کننده پوست و هورمون‌های درمان کننده را بوسیله سوزن‌های خاصی که مزوگان نام دارند را وارد لایه میانی پوست می‌کند .

مزوتراپی با تولید الاستین و کلاژن باعث جوانسازی ، سفتی ، محکم‌تر شدن پوست و جلوگیری از پیری پوست می‌شود .

در مورد مخترع این روش درمانی و زیبایی ، لازم به ذکر است که مزوتراپی توسط یک پزشک کشف شد که بیشتر به منظور کاهش و تسکین درد از این روش استفاده می‌کرد .

بعدها از مزوتراپی برای کاربردهای دیگری از جمله مراقبت‌های زیبایی و درمانی پوست و مو استفاده شد .

مزوتراپی یعنی تزریق مواد درمانی ، ویتامین‌ها و سرم‌های تغذیه کننده به لایه میانی و زیرین پوست است . در زبان انگلیسی کلمه مزو به معنی میانه و زیرین است .

دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت در کمترین زمان از شما یک فرد متخصص در زمینه مزوتراپی می‌سازد .

مزایا و فواید مزوتراپی در مرودشت

در چند سال اخیر روش‌های زیبایی و مراقبت پوستی ، به طور چشمگیری زیاد شده و این اتفاق ، انتخاب روش صحیح و‌مناسب برای پوست فرد را تا حد زیادی سخت می‌کند .

اما با مراجعه به تجربه افراد ، به راحتی می‌توان فهمید که مزوتراپی در بین رده‌های اول مراقبت‌های زیبایی قرار گرفته است .

با شرکت در دوره آموزشی درسا کلینیک ، آموزش مزوتراپی در مرودشت ، شما همه مزایا و فواید مزوتراپی را فراخواهید گرفت و می‌توانید به مراجعین خود در انجام این خدمت زیبایی راهنمایی‌های لازم را بدهید .

در این مطلب به ذکر چند مورد از مزایا و فواید انجام مزوتراپی پوست و صورت می‌پردازیم .

 

 • درمان قطعی آلوپسی وانواع آن
 • درمان خشکی و بی آبی پوست
 • سفت شدن و کشیدگی پوست
 • محکم‌تر شدن پوست
 • رساندن حجم زیادی از ویتامین‌ها به پوست
 • جایگزین جراحی و روش‌های تهاجمی
 • روشن و شفاف شدن پوست
 • هزینه بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه
 • رفع نیازهای پوست به ویتامین‌ها و‌مواد تغذیه کننده

به طور کلی ، در عین حال که انجام مزوتراپی بسیار مقرون به صرفه تر از جراحی‌های سنگین است ، از امنیت بیشتری نسبت به جراحی‌ها و روش‌های تهاجمی برخوردار است .

کلینیک درسا با برگزاری دوره‌های آموزشی ، از جمله آموزش مزوتراپی در مرودشت ، مطالب زیادی را در مورد این تکنیک و‌متد زیبایی به هنرجویان این حرفه ارایه و آموزش می‌دهد .

مراقبت‌های قبل از انجام مزوتراپی در مرودشت

مراقبت‌های قبل و بعد از انجام مزوتراپی ، جزو آیتم‌های ارایه شده کلینیک درسا در دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت است . با گذراندن این دوره ، شما اشراف کاملی به کلیه مراقبت‌های مورد نیاز قبل و بعد مزوتراپی خواهید داشت .

مراقبت‌های ذکر شده در ادامه این مطلب ، جزو چند نمونه مراقبت‌های قبل از انجام مزوتراپی هستند که حتما باید به آن‌ها دقت لازم مبذول شود .

به منظور آماده شدن برای انجام مزوتراپی ، بهتر است از اعتبار پزشک و یا تکنسینی که مزوتراپی را انجام می‌دهد ، مطمین شوید .

 

بهتر بوده از یک هفته پیش از نوبت مزوتراپی ، از استفاده داروهایی که خون را رقیق می کنند ، همچون آسپرین ، خودداری نمایید .

دلیل پرهیز از مصرف این داروها پیش از انجام مزوتراپی ، کاهش میزان خطر خونریزی و کبودی در طول مزوتراپی است .

از مصرف الکل و دخانیات قبل از انجام مزوتراپی نیز خودداری کنید .

در روز انجام مزوتراپی تا حد امکان از داشتن هرگونه میکاپ و آرایشی بپرهیزید .

تمامی این نکات و‌مراقبت‌های قبل و بعد از مزوتراپی ، در دوره‌های آموزشی کلینیک درسا ، به صورت مکرر و با بهره گرفتن از بهترین متدهای آموزشی ، به هنرجویان آموزش داده می‌شوند .

به طوری که پس از اتمام این دوره هنرجویان آمادگی کامل برای ورود به بازار این حرفه را دارا باشند .

 

آموزش مزوتراپی در مرودشت-وب سایت درسا کلینیک

مدت زمان بهبودی و دوره نقاهت مزوتراپی در مرودشت

با توجه به اینکه عمل مزوتراپی یک تکنیک غیرتهاجمی است ، نیازی به گذراندن دوره نقاهت ندارد .

مبحث آموزش مزوتراپی در مرودشت را با چند نکته در مورد دوره نقاهت و استراحت ادامه می‌دهیم .

عدم نیاز به دوره نقاهت ، یعنی اینکه فردی که مزوتراپی انجام می‌دهد ، می‌تواند به راحتی کارهای روزمره و روتین خود را انجام دهد .

در صورتیکه پس از مزوتراپی محل تزریق کبود و یا دارای تورم بود ، فرد به یک روز استراحت نیاز دارد .

از آنجا که نتیجه مزوتراپی از فردی به فرد دیگر متغیر است ، نهایت دوره استراحت مورد نیاز پس از انجام مزوتراپی ۲ الی ۳ روز خواهد بود .

لازم است بدانید که دریافت نتیجه عالی از مزوتراپی نیاز به تکرار چند جلسه دارد .

فواصل بین جلسات را پزشک با توجه به واکنش پوست شما نسبت به مواد تزریق شده ، تشخیص می‌دهد و گاهی از هفت روز تا یک ماه فاصله بین جلسات نیاز است .

هدف از انجام مزوتراپی در مرودشت چیست ؟

انجام مزوتراپی به هدف‌های متفاوتی انجام می‌پذیرد . ناگفته نماند حداقل سن مورد نیاز برای مزوتراپی داشتن ۱۸ سال است .

افراد برای اهداف زیر به انجام عمل مزوتراپی روی می‌آورند ؛

 • کاهش سلولیت
 • کاهش و از بین بردن چربی
 • رفع و درمان چین و‌چروک
 • درمان بیماری‌هایی مانند آلوپسی
 • درمان لک‌های تیره پوست
 • افزایش سفتی و محکم شدن پوست

دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت با ارایه آموزش‌های اصولی در این زمینه ، کلیه مباحث مزوتراپی را به همراه جزییات و کلیات این مبحث را در محیطی جذاب و صمیمی ، توسط کادری مجرب و خبره در اختیار هنرجویان این حرفه قرار می‌دهد .

قیمت دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت

قیمت دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت ، با توجه به کیفیت دوره ، سطح بالای دوره و آموزش‌ ، محیط مدرن و صمیمی و از همه مهم‌تر سطح بالای ارایه و تفکیک اطلاعات آموزش داده شده ، بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است .

کلینیک درسا با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه برگزاری دوره‌های حرفه‌ای و تخصصی براساس استانداردهای به روز ، می‌تواند به شما در این دوره ، بهترین نکات ورود به این حرفه را آموزش دهد .

تا از این طریق بتوانید با به روزترین اطلاعات به بازار کار این حرفه بپیوندید .

کلام پایانی

امروزه خانم‌ها و آقایان زیادی به دنبال انجام مراقبت‌های پوستی در مراکز زیبایی معتبر هستند تا علاوه‌بر مراقبت از پوست و مو ، در حفظ جوانی خود بکوشند .

به این جهت مراکز زیبایی زیادی به این کار روی آورده و‌خدمات زیبایی و مراقبتی متنوعی را به لیست خدمات زیبایی خود اضافه کرده تا بیشترین سود را از این حرفه کسب کنند .

از پر طرفدارترین حرفه در این زمینه ، مزوتراپی است . برای یادگیری اصولی مزوتراپی می‌توانید دوره آموزش مزوتراپی در مرودشت ، مربوط به کلینیک درسا را با خیالی آسوده انتخاب و ثبت نام کنید .

بدون تردید شرکت در این دوره کلینیک درسا ، مزایای زیادی برای هنرجویان دارد ولی از همه مهم‌تر ، کسب دانش ، تبحر کافی و اطلاعات بی پایان از حرفه مزوتراپی است .

مقالات پیشنهادی

آموزش تزریق فیلر

آموزش تزریق بوتاکس صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »