خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

آموزش فیشیال پوست در تهران که رازهای زیادی دارد

چکیده محتوا

آموزش فیشیال پوست در تهران که رازهای زیادی دارد

آموزش فیشیال پوست در تهران نه تنها پولساز است بلکه به سلامت روح و جسم شما نیز کمک خواهد کرد که بحث مهارت آموزی و امرار معاش از این شاخه حرفه ای و پرطرفدار را کنار بگذاریم در وحله اول به این فکر میفتید که روی پوست خود کار کرده و حس و حال خوبتان را به کسی که برای پاکسازی پوست در تهران مراجعه کرده انتقال دهید که بتوانید در جذب آنها و برند سازی خود کمک کنید. همه انسانها فارغ از جنسیت به داشتن سیمایی سلامت و شاداب نیازمندند که باید پس زمینه آن اصل ماجراست.

 • دوره آموزشی ما
 • نحوه ثبت نام
 • آشنایی با لوازم و تجهیزات
 • میکرونیدلینگ صورت در تهران
 • و…

آموزش فیشیال پوست در تهران که باید دوره را از نزدیک با چشمان خود ببینید :

 

در پاکسازی پوست که به فیشیال پوست معروف است هیچ عمل زیبایی و یا جراحی که توسط آن بتوانید عیوب را برطرف نمایید دخیل نیست بلکه با یک پروسه کاملا درمانی روبرو هستیم :

آموزش فیشیال

آموزشگاه فیشیال پوست که در فول ترین تجهیزات ممکن پذیرای همه علاقه مندان است.

 

 ظاهر افراد را بهبود ببخشید :

هر انسانی چه در ایران چه در دور افتاده ترین نقطه دنیا بدون هیچ امکاناتی و حتی آدم هایی که در جوامع سطح اول دنیا زندگی روتین و روزمره خود را دارند عاشق این هستند که ظاهری به روز و دور از عیب و ایراد داشته باشند. آموزش فیشیال پوست در تهران را فقط با درسا کلینیک بخواهید.

 • آموزش تزریق فیلر در تهران را جدی بگیرید :

برای همه آموزش هایی که داریم هدف ما فقط ارتقا شغلی و یا مسلط شدن به مهارتی است که بر مبنای آن رفته رفته موجب افزایش موقعیت اجتماعی و شغلی میشود برای همین آموزش تزریق فیلر در تهران را حتما پیگیری بفرمایید.

۱- وظیفه فیشیال :

در این دوره که توسط مطب پوست مو زیبایی و لیزر درسا برگزار میشود احتیاجی نیست که دست به تیغ و جراحی شوید و با خونریزی و درد و کبودی به بهبود ظاهری بپردازید بلکه به این موارد یک به یک مسلط میشوید .

 

فیشیال پوست

ورکشاپ فیشیال پوست در تهران که در نوع خود بهترین و بینظیر ترین است.

 

۲- آنالیز ساختار پوست :

به اندازه همه انسهای روی زمین ما ساختار پوستی داریم که هر کدام ماهیت خاص خود را دارند که در مواجه با عوامل مختلف مثل :

 • آلودگی
 • سرما
 • گرما
 • لوازم آرایش گوناگون
 • استرس
 • فشار کاری
 • و…

دچار خطراتی مختلفی میشوند که باید برای نجات و رهایی از این رخداد شما به عنوان یک فیشیال پوست باید آنالیز دقیقی را به عمل آورده و بهترین و مناسب ترین راه حل ها را در اختیار متقاضی به عنوان گزارش کار بگذارید. آموزش فیشیال پوست در تهران با بهترین متخصصان انجام می شود.

 

ورکشاپ فیشیال

دوره پاکسازی پوست در تهران که باید باید مطابق با علم و متد های روز باشد فقط در درساست.

 

 • آموزش لیزر موهای زائد در تهران که دسته محبوبی است :

برای آموزش لیزر موهای زائد در تهران باید از خود علاقه بسیاری نشان دهید زیرا همه از از موهای زائد عاجز هستند که میتوانید به رها شدنشان از این حس منفی کمک کرده از طرفی به رونق کسب و کارتان بیافزایید.

۳- پاکسازی دقیق و کاربردی :

بعد از اینکه توسط مربی خبره ما نوع و ماهیت های گوناگون را به خوبی دریافتید و آشنایی کامل را فرا گرفتید به قسمت اصلی آموزش میرسیم که در آن ریز به ریز و مو به مو نحوه پاکسازی را آموزش خواهید دید که در این باره فقط میتوان گفت دستانتان به معجزه عادت میکند زیرا بعد از هر دفعه تاثیرات باورنکردنی را در چهره مخاطب ایجاد میکنید.

۴- مراقبت های بعد از عمل :

در رابطه با فهمیدن مراقبت های بعد از عمل بسیار باید کوشا باشید زیرا پنجاه درصد کار وابسته به نکاتی است که به مشتری خود انتقال میدهید که باید مو به مو آن را اجرا کند. آموزش فیشیال پوست در تهران را فقط با نام درسا کلینیک تجربه کنید.

 

ثبت نام در ورکشاپ فیشیال

بهترین ماسک ها را در کار استفاده کنید که در جلسات پاکسازی پوست در تهران معرفی میکنیم.

 

۵- بهترین برند ماسک و اسکراب ها :

در این دوره ای که ما راه اندازی کرده ایم از سردرگمی نجاتتان خواهیم داد زیرا با کمک ما و رهنمود هایی که صادقانه در اختیار شما میگذاریم شناخت بهترین ابزار ها و محصولاتی از قبیل ماسک و اسکراب ها هم شامل میشود که ثمره کار شما فقط و فقط وابسته به ابزار کار شماست.

 • خاطره خوب با بوتاکس صورت در تهران :

بوتاکس صورت در تهران که همه را شگفت زده کرده است که ما در اوج قله موفقیتش هستیم و هر روز به چشم خود مبینیم که گروه گروه به جمعش میپیوندند.

۶- رفع آلودگی ها :

خوب اولین قاتل و از بین برنده ناراحتی و ناگواری های پوستی فقط آلودگی هایی است که در قالب دانه های سر سیاه که روی بینی بسیار شایع و اذیت کننده هستند که کارآموز ما برداشتن و زدودن آنها را هم حتما باید مسلط شود. آموزش فیشیال پوست در تهران با درسا کلینیک.

 

مربی آموزش فیشیال

اکسیژن رسانی و آب رسانی مایحتاج اصلی و اساسی است که حتما باید دقت کافی فرا بگیرید.

 

۷- اکسیژن رسانی به پوست :

برای اکسیژن رسانی هایی که حیاتی ترین نکته است رمز و رموزی را در برنامه آموزشی خود داریم که در هر جایی به سادگی قابل ارائه نیست زیرا بسیاری از مطب ها و مراکز آموزشی خود هم در بی خبری و عدم آگاهی به سر میبرند. در آموزش فیشیال پوست در تهران می توانید در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسید.

 • نحوه برگزاری ورکشاپ :

قولی که میدهیم این است که نود درصد ورکشاپ عملی است و بسیار فراتر از فیشیال های روتین و استاندارد های مطالب پابلیک است. برای همین است که هنرجویان ما با گواهی نامه و مدارک ملی و جهانی معتبری که ما برخوردارشان میکنیم خیلی زود وارد دنیای حرفه ای ها میشوند.

۸- آشنایی با لوازم های کاربردی :

بعد از اینکه همه مطالبی که در بالا بحث شد خدمت هنرجویان گرامی ارائه شد باید به شکل عملی و کابردی باید خود با کمک مربی خبره با دستگاه هایی که در فیشیال ضروری است کار کنید.

 

استاد آموزش فیشیال

سرفصل فیشیال پوست در تهران بامدرک های فنی و حرفه ای که در هر کجای ایران با ظرافت دقیق ارائه نمیشود.

 • لیفت صورت با نخ در تهران و همه راز هایش :

رازهایی در دل لیفت صورت با نخ در تهران نهفته است که فقط ما که خود کننده کار هستیم از محسناتش خیره و هیجان زده میشویم چه برسد به عمل کننده های محترمی که از ابتدا با ترس وارد این جریان شده اند.

در سر فصل های ما این موارد را حتما خواهید آموخت :

آموزش فیشیال پوست در تهران با کادری مجرب انحام می شود. شما می توانید با همکاران ما در ساعات اداری تماس حاصل نمایید. در این سر فصل هایی که ما از خود عرضه میکنیم و جز اساسنامه های اصلی برنامه های آموزشی ماست که برای عزیزانی که از شهرستان در این ورکشاپ شرکت میکنند نیز امکاناتی داریم و برای رفاه حال همه تدابیری را اندیشیده ایم این گزینه ها را میتوانید پیگیری بفرمایید :

 1. در آغاز جلسه با اقسام پوست و مشکلاتی که با آن درگیر میشود آشنایی شکل میگیرد.
 2. استاد ما نحوه ساخت ماسک ها و آبرسان های تخصصی را خواهد آموخت
 3. در این مرحله، کار با انواع لایه بردارهای مخصوص هر پوست و محصولات مراقبتی را آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، روش صحیح ماساژ صورت و کار با انواع دستگاه های مخصوص پاکسازی پوست را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی پاکسازی پوست صورت را روی مدل انجام می دهید.

 

آموزش فیشیال با مدرک فنی

هنرجو پاکسازی پوست در تهران بعد از گذراندن این دوره مهارت های لازم را برای شروع و استارت کار خواهند آموخت.

 

۱- با توجه به سرفصل های بالا هنرجو ها چه مهارت هایی اکتسابی نصیبشان میشود ؟

 • هدف اصلی ما از برگزاری ورکشاپ های این شاخه این هست و خواهد بود که هر کارآموز با تقاضاهایی که مشتری در طول کار توقع دارند مواجه شود تا هنگام برخورد با دچار چالش و سردرگمی نشوند.
 • به همه مهارت های پاکسازی، آبرسانی و رفع همه احتیاج های پوستی مسلط میشود.
 • یک تکنیسینی که به وسیله ما پرورش داده خواهد شد با همه اسباب و تجهیزات بدون مشکل کار خواهد کرد.
 • بعد از اتمام دوره از ما همه سرتیفیکیت های مهم و معتبر را دریافت میکنید که میتواند در مرکزی استخدام شده و یا خود مرکزی را راه بیندازید.

۲- آیا فیشیال درآمد خوبی دارد ؟

برای درآمد هایی که آرزوی آن را دارید باید در هر شغلی که هستید تلاش کنید که بهترین شود اگر کاری خاص و ماهرانه از خود نشان دهید و آوازه بهترین بودن شما بپیچد خوب مسلما آنچه را که دوست دارید به دست میاورید. آموزش فیشیال پوست در تهران می تواند شما را به یک فیشیال کار حرفه ای تبدیل کند.

 • میکرونیدلینگ در تهران هم حرف های دارد :

برای میکرونیدلینگ در تهران هم باید به مقاله اش که در اینجا لینکش را درج کرده ایم مراجعه کنید تا با شنیدن حرف هایش با خیالی آسوده باورش کنید که دقیقا همان مشخصات لازم را دارد که به دنبالش بوده اید.

 

هزینه ورکشاپ فیشیال

کارآفرینی پاکسازی پوست در تهران موقعیت خوبی دارد تا بازار اشباع نشده یکی از اولین ها باشید.

 

۳- دقیقا درآمد خوبی در انتظارتان است :

اگر مورد بالا را به خوبی رعایت کنید و همه سعی خود را برای این موضوع گذاشته اید باید خدمتتان عرض کنیم که یکی از مهم ترین و پردرآمد ترین شاخه های پوست و زیبایی است. زیرا همه افراد حتی کسانی که علاقه ای به فرم های عروسکی صورت و مطابق با مد جهانی را ندارند به داشتن پوست سالم و بدون ایراد و نقص علاقه دارند.

۵- نتیجه دلخواه :

در این باره فقط میتوان گفت که همه ادم ها چه افرادی که در عمل های زیبایی افراط گراند و چه کسانی که در این حوزه تفریط گراند یک خواسته مشترک دارند که پس زمنیه چهره ای سالم است که حاضرند برای به دست آوردن آن هزینه های سنگینی را پرداخت نمایند. آموزش فیشیال پوست در تهران را از دست ندهید.

 

شرایط آموزش فیشیال

فرصت استثنایی برای آموزش پاکسازی پوست در تهران مهیا شده که گوشزد میکنیم که اصلا از دست ندهید.

 

 • لیزر آقایان در تهران هم مهم است :

لیزر آقایان در تهران هم باید کمک کند مردان هم به خواسته های خود برسند و از این علم و تکنولوژی عقب نماند در این راستا مطلبی انحصاری داریم.

 

نتیجه ای که از این محتوا به دست میاید :

در این مقاله یا محتوا بحثی را راه انداخته ایم که مختص کسانی است که لازم میبینند که دوره آموزش فیشیال پوست در تهران را شرکت کنند.

 

دوره فیشیال پوست

همه تکنسین هایی که فیشیال پوست را دنبال میکنند هر روز باید خود آپدیت کنند.

 

دانش تکنسین :

ما در درسا حاضریم که ریز به ریز آنچه را که یک تکنسین باید بداند تا همه مشتریان خود را ساپورت کند را آموزش میدهیم که در این باره به راحتی درآمد های کلان در انتظارتان است یا حتی میتوانید کلینیک یا سالنی انحصاری داشته باشید.

آموزش فیشیال پوست در تهران به صورت صفر تا صد توسط اساتید درسا کلینیک ارائه گردیده تا هنرجویان به ماهرترین فیشیکال کاران تبدیل شوند.

فیشیال ، شادابی و نشاط پوست صورت و گردن را احیاء نمود و افراد را شاداب تر و زیباتر نشان می دهد. این تکنیک ، آسان ترین راه برای زیبایی و شادابی پوست صورت و گردن است.

فیشیال صورت چیست ؟

وجود سلول های مرده روی پوست موجب کاهش شادابی و زیبایی پوست می شود. لذا به منظور زیباسازی پوست باید سلول های مرده را از روی پوست صورت از بین برد. بدین منظور از تکنیک فیشیال استفاده می شود. فیشیال در سریعترین زمان و به آسان ترین شکل موجب کاهش و یا حذف سلول های مرده از روی پوست صورت می شود. به همین علت امروزه افراد مختلف به آموزش فیشیال علاقمند شده و تمایل به یادگیری اصولی این تکنیک دارند.

این تکنیک به شکل ترکیبی و با تجهیزات گوناگونی انجام می شود. فیشیال از تکنیک های زیبایی غیرتهاجمی محسوب می شود که به هیچ عنوان مشکلاتی را برای فرد بوجود نمی آورد. این تکنیک در چندین مرحله انجام می شود که شامل بخاردهی ، لایه برداری ، استخراج ، ماساژ صورت ، ماسک صورت ، آب رسانی و … است. این تکنیک نیازمند رعایت نکات مراقبتی پس از پاکسازی صورت است.

مزایای فیشیال پوست صورت

– این تکنیک به سرعت جواب داده و فرد در یک و یا دو جلسه می تواند شاهد نتایج مثبت پاکسازی پوست خود باشد.

– رنگ پوست پس از فیشیال شفاف می شود.

– تمامی آلودگی ها و سم های موجود بر روی پوست پس از فیشیال ، از بین می روند.

– حذف چین و چروک از اصلی ترین مزایای فیشیال است که سبب علاقمند شدن افراد به شرکت در دوره های آموزش فیشیال شده است.

– اغلب لکه های پوستی برطرف شده و خون در نواحی صورت بهتر جریان پیدا می کند.

– تیرگی و گودی و پف دور چشم را با فیشیال می توان از بین برد.

– اغلب جوش های سر سفید و سرسیاه با تکنیک فیشیال از بین خواهند رفت.

– پوست به مرور زمان و تکمیل دوره های فیشیال ، سفت تر و کشیده تر می شود.

– پوست کاملاً صاف و یکدست می شود.

– میزان کلاژن سازی در سطح پوست افزایش پیدا می کند.

– آبرسانی به پوست موجب شادابی و جوانی پوست می شود.

فیشیال به چندین روش انجام می شود که هر یک از آنها ، فواید خاصی دارند. فیشیال عمقی صورت ، فیشیال جلوگیری از آکنه ، فیشیال روشن کننده ، فیشیال پیلینگ یا لایه برداری ، فیشیال آنزیمی ، فیشیال نور درمانی ، فیشیال ضد پیری ، میکرودرم و … از انواع روش های فیشیال صورت می باشند که انتخاب هر یک از روش ها به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

مزایای فیشیال پوست صورت
مزایای فیشیال پوست صورت به همراه آموزش فیشیال پوست

کلاس آموزش فیشیال

یکی از خدمات مرکز زیبایی درسا کلینیک ، آموزش پاکسازی صورت به روش های نوین است. کلاس های آموزشی این مجموعه شامل سرفصل های جامع در زمینه فیشیال صورت است که تمامی مطالب موردنیاز در این زمینه را به هنرجویان آموزش می دهد.

اگر بگوییم که کلاس های آموزشی درسا کلینیک از بهترین کلاس های آموزش فیشیال پوست در تهران است ، اصلاً اغراق نکرده ایم. زیرا این کلاس ها به چندین دلیل از بهترین ها در تهران است. اساتید مجرب و حرفه ای ، محیط آموزشی آرام ، امکانات مختلف ، تجربه بالا در زمینه آموزش ، فراهم نمودن شرایط کار برای هنرجویان در حد امکان ، برخورد محترمانه با هنرجویان ، آموزش تخصصی مطالب و … موجب شده است که با یقین ، خود را یکی از برترین آموزش دهندگان فیشیال در تهران بدانیم.

آموزش انواع متدهای پاکسازی پوست صورت

همانگونه که در ابتدا به آن اشاره نمودیم ، پاکسازی به روش های مختلفی انجام می شود. در کلاس های آموزش فیشیال به ارائه چگونگی انواع روش های فیشیال پرداخته می شود. اینگونه نیست که با یادگیری یک روش بتوان فیشیال به روش های گوناگون را انجام داد. حتماً نیاز است که هنرجو با هر روش جداگانه آشنا شود و اصول کار هر یک را به خوبی بداند.

ما با درک اهمیت این مسئله ، به بیان روش های مختلف فیشیال و نحوه انجام آنها می پردازیم و تمامی توضیحات موردنیاز را به صورت تئوری و عملی ارائه می دهیم. حتماً پس از گذراندن دوره های آموزشی ما ، از برترین فیشیال کاران خواهید بود. البته به شرط آنکه با دقت و تمرکز بالایی به یادگیری مطالب ارائه شده بپردازید.

آموزش فیشیال صورت در خانه

آیا تمامی هنرجویانی که در کلاس های ما شرکت می کنند ، قصد ورود به بازار کار این حرفه را دارند ؟ خیر ، اینگونه نیست. بسیاری از هنرجویان ما با هدف پاکسازی پوست صورت خود و اطرافیان خود به یادگیری این تکنیک اقدام می کنند. بدین ترتیب ، نیازی به وقت گرفتن و مراجعه به کلینیک ها و سالن های زیبایی نداشته و در هر زمان دلخواه به انجام این کار اقدام می کنند.

یادگیری تکنیک ها و ترفندهای مختلف زیبایی برای خانم ها ، مزایای زیادی خواهد داشت. بنابراین می توانید فیشیال را با هدف استفاده شخصی فرا بگیرید. حال برای یادگیری این تکنیک دو راه دارید. نخست می توانید به صورت مجازی و از راه دور در منزل خود با مدرسان در ارتباط باشید و مطالب آموزشی را فرا بگیرید. در حالت دوم می توانید در کلاس ها به صورت حضوری شرکت کنید و از نزدیک عملکرد اساتید را مشاهده نموده و کار را از آنها یاد بگیرید.

شما فکر می کنید که کیفیت آموزش فیشیال در خانه و آموزش در کلاس ها با یکدیگر برابر باشد ؟ اصلاً انتظار نداریم که پاسخ مثبت از شما بشنویم. چرا که یقین داریم شما به بالا بودن سطح کیفی کلاس های حضوری و بالاتر بودن قدرت یادگیری در کلاس های حضوری ، واقف هستید. بنابراین توصیه نموده که برای یادگیری نحوه پاکسازی صورت در کلاس های حضوری ثبت نام کنید. آموزش فیشیال پوست در تهران با درسا کلینیک بسیار متفاوت می باشد.

آموزش فیشیال پوست در تهران با برترین اساتید زیبایی

استخدام فیشیال کار

برای اینکه به این حرفه ورود کنید باید در کلاس های پاکسازی صورت ثبت نام نموده و دوره های آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارید. پس از گذراندن دوره ها می توانید در این زمینه مشغول به کار شوید. برای فعالیت به صورت تخصصی در این زمینه بهتر است با شرکت در آزمون ها و کسب نمره قبولی ، مدرک معتبر دریافت کنید.

اگر نگاهی به آگهی های استخدام بیاندازید ، متوجه می شوید که شمار زیادی از آگهی ها مربوط به استخدام فیشیال کار است. این مسئله نشان می دهد که بازار کار فیشیال کاران داغ است. افراد پس از شرکت در دوره های آموزش فیشیال و گذراندن موفق دوره ها می توانند در این زمینه مشغول به کار شوند.

امروزه خانم ها و آقایان به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند. لذا حتماً وقت و هزینه ای را بدین منظور اختصاص می دهند. حتی مشکلات اقتصادی و سایر دغدغه های زندگی مانع از توجه افراد به زیبایی خود نمی شود. همین مسئله موجب شده که بر روی شغل هایی که در زمینه ارائه خدمات زیبایی و جوانسازی هستند ، بتوان برای همیشه حساب باز نمود.

مراحل آموزش پاکسازی پوست صورت

نخست به هنرجویان عزیز انواع پوست ها ، ویژگی های آنها و ناراحتی های پوستی را توضیح می دهیم. فردی که در این زمینه فعالیت می کند باید به خوبی تمامی اطلاعات مرتبط به پوست صورت را بداند. لذا یکی از مباحث مهم در آموزش فیشیال ، آشنایی با پوست است.

در گام بعدی ، به ارائه آموزش ساخت ماسک ها و آبرسان ها پرداخته و ماسک مناسب برای هر نوع پوستی را معرفی می کنیم تا هنرجو بداند که برای هر نوع پوستی با ویژگی های مختلف باید از چه ماسک و یا آبرسانی استفاده کند.

یک هنرجو باید با انواع لوسیون ها ، کرم ها و سایر محصولات لایه بردار آشنا باشد و اطلاعات جامعی در زمینه محصولات پوست داشته باشد.

اصلی ترین بخش ، نحوه درست ماساژ صورت است. هنرجو باید کار با تمامی تجهیزات ویژه فیشیال را آموزش ببیند.

اگر از یادگیری هنرجوها اطمینان حاصل شود ، اجازه انجام فیشیال به هنرجوها بر روی مدل ها داده می شود. اساتید بر روی این مراحل نظارت داشته و عملکرد هنرجویان را بررسی نموده و اشکالات کار را به آنها گوشزد می کنند. آموزش فیشیال پوست در تهران برای بانوان بسیار حائز اهمیت می باشد.

سرفصل های آموزش فیشیال صورت در دوره های مقدماتی

– آشنایی با مفاهیم کلی فیشیال

– آشنایی با انواع پوست ها

– زمان مناسب برای پاکسازی صورت

– روش های مختلف پاکسازی صورت و چگونگی انجام آنها

– چگونگی اسکراب

– بهترین روش برای پاکسازی پوست های مختلف

– آشنایی دقیق با تجهیزات خانگی پاکسازی پوست

– نحوه ماساژ پوست به روش های قدیمی و جدید

– چگونگی پاکسازی و آبرسانی پوست با تجهیزات مربوطه

– اولتراسوند

– آشنایی با انواع ماسک ها و طرز تهیه آنها ( ماسک های گچی ، ماسک های لاتکسی ، ماسک های پیلاف و … )

– چگونگی مسدود کردن حفره های پوست

و …

سرفصل های آموزش فیشیال در دوره های پیشرفته

– ارائه تمامی اطلاعات موجود درباره فیشیال

– شناخت دقیق از پوست و ویژگی های آن

– آموزش تونل Ied

– چگونگی انجام ماساژهای تخصصی و SPA

– نحوه کار با تجهیزات کلینیکی و درمانگاهی فیشیال

– کار با سیستم میکرودرم ابریژن

– کار با سیستم هیدرودرم

– چگونگی لایه برداری صورت

– اولتراسوند حرفه ای صورت

– آموزش لایه برداری صورت با لایه بردارهای شیمیایی

– چگونگی کار با مواد شیمیایی

– تکنیک های مراقبتی پس از Peeling

– چگونگی حفظ نتایج حاصل از فیشیال

– زمان انجام مجدد فیشیال

و …

آموزش فیشیال پوست با مدرک فنی و حرفه ای

بی شک بسیاری از افرادی که به یادگیری تکنیک های پاکسازی صورت اقدام می کنند ، تمایل دارند که مدرک معتبر دریافت کنند. مرکز زیبایی درسا کلینیک با هدف پرورش فیشیال کاران حرفه ای و کمک به حوزه سلامت پوست و مو ، به برگزاری دوره های آموزشی پاکسازی صورت اقدام نموده است. هنرجویان پس از اتمام دوره ها می توانند در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای شرکت نموده و در صورت قبولی ، مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای را دریافت کنند. اخذ این مدرک در موفقیت شغلی شما اثرگذار خواهد بود. برای آموزش فیشیال پوست در تهران می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

مدرک اخذ شده از اعتبار زیادی برخوردار است و برای همه مراکز و مؤسسات در سراسر کشور ، قابل قبول است. لذا توصیه نموده که پس از گذراندن دوره ها ، حتماً در آزمون ها شرکت نمایید. شما می توانید به منظور افزایش شانس قبولی خود در آزمون ها ، نمونه سؤالات آزمون را دانلود نمایید.

آموزش فیشیال پوست با مدرک فنی و حرفه ای
آموزش فیشیال پوست با مدرک فنی و حرفه ای در کلینی درسا

امکانات لازم برای فیشیال صورت

کلاس های آموزش فیشیال ، مجهز به دستگاه های موردنیاز برای انجام فیشیال است. هنرجویان به منظور یادگیری فیشیال صورت باید امکانات موردنیاز را تدارک ببینند. ابزار موردنیاز برای دوره های مختلف ، متفاوت است. این ابزارها ، قیمت زیادی نداشته و شما به راحتی و با کمترین هزینه می توانید آنها را تهیه کنید.

چنانچه پس از پایان دوره ها بخواهید به صورت حرفه ای در این حوزه فعال کنید ، باید تمامی دستگاه ها و تجهیزات را خریداری کنید. از جمله این دستگاه ها می توان به دستگاه های فرکانسی ، دستگاه های میکرودرم دستگاه میکرونیدلینگ ، دستگاه بخور و … اشاره نمود. حتماً اساتید ما به این نکته اشاره خواهند کرد که بهترین برند دستگاه های موردنیاز برای پاکسازی صورت کدام هستند تا شما آن برندها را خریداری کنید.

هزینه آموزش فیشیال صورت

مهم نیست که چقدر برای یادگیری این تکنیک هزینه می کنید ، مهم این است که قرار است به کمک این تکنیک کسب درآمد کنید. اگر هزینه کلاس ها برای شما مهم است ، اطمینان خاطر داشته باشید که نرخ کلاس های ما بر اساس نرخ های مصوب تعیین شده است و هیچگونه وجه اضافی از هنرجویان گرفته نمی شود.

عوامل مؤثر بر هزینه کلاس های فیشیال شامل تعداد جلسات هر دوره ، نوع دوره ، سرفصل های هر دوره و … است. مرکز زیبایی درسا کلینیک با هزینه های مناسبی که برای کلاس های خود درنظر گرفته است ، شرایط را برای ثبت نام در کلاس های فیشیال آسان تر کرده است. به منظور کسب اطلاعات دقیق تر از هزینه دوره های آموزش فیشیال در زمان فعلی ، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ، توضیحات لازم را به شما ارائه کنند. درسا کلینیک برای موفقیت شما در این زمینه تمام تلاش خود را خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »