در دنیای امروز با استفاده از روش های فوق العاده ای همچون لیفت نخ خبری از چین و چروک ، آثار پیری و افتادگی پوست نخواهد بود . این روش ها مطابق با اصول استانداردهای مختلفی انجام می شوند و به راحتی عارضه ها و مشکلات پوست را می گیرند و زیبایی چندین برابری به آن می بخشند .

در طی فرایند لیفت با استفاده از نخ تغییرات شایانی بر روی پوست ایجاد می شود ، گویی که زیبا جویان سوار بر ماشین زمان شده اند و به دوران جوانی خود بازگشته اند . در این مقاله ما قصد داریم تا این تکنیک فوق العاده را برایتان مورد تشریح قرار دهیم ، پس لطفاً با ما همراه شوید .

لیفت نخ ابرو

منظور از لیفت نخ چیست ؟

لیفت نخ یک فرآیند پوستی است ، که برای بهبود ظاهر پوست صورت استفاده می شود . این فرآیند با استفاده از نخ های خاصی انجام می شود که به طور کامل قابلیت جذب در پوست را دارم . این فرایند در طی چندین مرحله انجام می شود که به شرح زیر است ؛

لازم به ذکر است که فرآیند لیفت باید توسط یک پزشک مجرب و با استفاده از تجهیزات بهداشتی و ضدعفونی صورت گیرد . همچنین ، پس از انجام این فرآیند ، باید دستورات و تجویز های پزشک را رعایت کرده و مراقبت های لازم را انجام دهید .

منظور از لیفت نخ چیست ؟
لیفت نخ چیست و چه کاربردی دارد؟

 

فواید لیفت نخ

لیفت نخ یک روش غیر جراحی برای بهبود ظاهر پوست صورت است ، که از مزایا و منافع بسیاری بهره مند است به موارد زیر توجه کنید

جوانسازی پوست با نخ در کنار تمامی این مزایا ، همچنین دارای محدودیت ها و ریسک های خود است . بنابراین ، قبل از تصمیم گیری در مورد انجام این فرآیند ، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید .

فواید لیفت نخ
فواید لیفت با نخ چیست؟

عوارض احتمالی لیفت نخ

لیفت نخ ، همچنین مانند سایر روش های زیبایی ، ممکن است به برخی عوارض و علائم جانبی منجر شود . برخی از این عوارض احتمالی به شرح زیر است ؛

بنابراین ، لازم بوده ، تا با پزشک خود در مورد انتظارات و نتایج ممکن صحبت کنید . بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد جوانسازی پوست با نخ ، با یک پزشک متخصص صحبت کرده و احتمال عوارض و ریسک های مربوطه را به طور دقیق بررسی نمایید .

عوارض احتمالی لیفت نخ
عوارض لیفت با نخ

 

کلام پایانی

لیفت نخ از جمله اقداماتی است که برای از بین بردن چین و چروک پوست می توان از آن استفاده کرد ، یکی دیگر از مزیت های این تکنیک برطرف کردن شل شدگی و افتادگی پوست است .

در صورتی که شما به یک مرکز مجرب همچون درسا کلینیک جهت انجام لیفت با نخ مراجعه کنید ، از نتیجه کار بسیار راضی خواهید بود و هیچگونه عارضه ای در پوستتان مشاهده نمی شود .

اما اگر پزشکی که برای شما لیفت انجام می دهد تخصص کافی نداشته باشد ، نه تنها به نتیجه دلخواه نخواهید رسید ، بلکه عارضه های متعددی نیز روبرو می شوید که رفعشان به کلی زمان بر است .