خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

در دنیای امروز با استفاده از روش های فوق العاده ای همچون لیفت نخ خبری از چین و چروک ، آثار پیری و افتادگی پوست نخواهد بود . این روش ها مطابق با اصول استانداردهای مختلفی انجام می شوند و به راحتی عارضه ها و مشکلات پوست را می گیرند و زیبایی چندین برابری به آن می بخشند .

در طی فرایند لیفت با استفاده از نخ تغییرات شایانی بر روی پوست ایجاد می شود ، گویی که زیبا جویان سوار بر ماشین زمان شده اند و به دوران جوانی خود بازگشته اند . در این مقاله ما قصد داریم تا این تکنیک فوق العاده را برایتان مورد تشریح قرار دهیم ، پس لطفاً با ما همراه شوید .

لیفت نخ ابرو

منظور از لیفت نخ چیست ؟

لیفت نخ یک فرآیند پوستی است ، که برای بهبود ظاهر پوست صورت استفاده می شود . این فرآیند با استفاده از نخ های خاصی انجام می شود که به طور کامل قابلیت جذب در پوست را دارم . این فرایند در طی چندین مرحله انجام می شود که به شرح زیر است ؛

لازم به ذکر است که فرآیند لیفت باید توسط یک پزشک مجرب و با استفاده از تجهیزات بهداشتی و ضدعفونی صورت گیرد . همچنین ، پس از انجام این فرآیند ، باید دستورات و تجویز های پزشک را رعایت کرده و مراقبت های لازم را انجام دهید .

 

منظور از لیفت نخ چیست ؟
لیفت نخ چیست و چه کاربردی دارد؟

چه افرادی می توانند لیفت نخ انجام دهند؟

معمولا لیفت نخ برای افرادی که دچار علائم پیری و یا افتادگی خفیف شده اند مناسب است. در واقع افرادی که در سن های ۳۰ تا ۵۰ سالگی هستند می توانند این عمل را انجام دهند.

البته ناگفته نماند که سن تنها عامل تعیین کننده برای لیفت نخ نیست و به عوامل دیگری همچون سلامت کامل جسمانی، افتادگی پوست به دلیل کاهش وزن، داشتن صورت استخوانی و همچنین استفاده نکردن از دخانیات نیز بستگی دارد.
افراد سالمند از این روش نمی توانند استفاده کنند چرا که در این سن چین و چروک ها به صورت عمیق در صورت ظاهر می شوند و لیفت نخ توانایی نگه داشتن و کشیدن پوست را ندارد بنابراین این روش برای افراد سالمند دوام کمتری نسبت به بقیه ی افراد دارد.

فواید لیفت نخ

این روش یک روش غیر جراحی برای بهبود ظاهر پوست صورت است ، که از مزایا و منافع بسیاری بهره مند است به موارد زیر توجه کنید

جوانسازی پوست با نخ در کنار تمامی این مزایا ، همچنین دارای محدودیت ها و ریسک های خود است . بنابراین ، قبل از تصمیم گیری در مورد انجام این فرآیند ، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید .

فواید لیفت نخ
فواید لیفت با نخ چیست؟

عوارض احتمالی لیفت نخ

لیفت نخ ، همچنین مانند سایر روش های زیبایی ، ممکن است به برخی عوارض و علائم جانبی منجر شود . برخی از این عوارض احتمالی به شرح زیر است ؛

بنابراین ، لازم بوده ، تا با پزشک خود در مورد انتظارات و نتایج ممکن صحبت کنید . بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد جوانسازی پوست با نخ ، با یک پزشک متخصص صحبت کرده و احتمال عوارض و ریسک های مربوطه را به طور دقیق بررسی نمایید .

عوارض احتمالی لیفت نخ
عوارض لیفت با نخ

 

کلام پایانی

لیفت نخ از جمله اقداماتی است که برای از بین بردن چین و چروک پوست می توان از آن استفاده کرد ، یکی دیگر از مزیت های این تکنیک برطرف کردن شل شدگی و افتادگی پوست است .

در صورتی که شما به یک مرکز مجرب همچون درسا کلینیک جهت انجام لیفت با نخ مراجعه کنید ، از نتیجه کار بسیار راضی خواهید بود و هیچگونه عارضه ای در پوستتان مشاهده نمی شود .

اما اگر پزشکی که برای شما لیفت انجام می دهد تخصص کافی نداشته باشد ، نه تنها به نتیجه دلخواه نخواهید رسید ، بلکه عارضه های متعددی نیز روبرو می شوید که رفعشان به کلی زمان بر است .