درسا کلینیک با بر پایی دوره های آموزش تزریق بوتاکس در گرگان سعی دارد به هنرجویان خود جدید ترین متد های این روش را آموزش دهد . این روش یکی از رایج ترین روش های زیبایی و جوانسازی پوست است که در چندین سال اخیر میان مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

با شرکت در دوره آموزشی شما می توانید به راحتی در مراکز زیبایی پوست و مو مشغول به کار شوید و یا با ارتقا مهارت خود در این زمینه پیشرفت بیشتری کنید . این روش به دلیل محبوبیت فراوان بین زنان و مردان یکی از بهترین و پردرآمد ترین تکنیک های زیبایی موجود است .

 

بوتاکس چیست ؟

مانند فراگیری هر روش علمی و هنری ابتدا باید با اصول آن روش آشنا شد تا بتوان در آن زمینه موفق شد . بوتاکس نام کوتاه شده سمی به نام بوتالیسم است ، این سم باعث شل شدن ماهیچه ها می شود . در این روش ، رقیق شده این سم به ماهیچه هایی که باعث چین و چروک پوست می شوند تزریق می شود .

با تزریق دز مناسب به ماهیچه های مشخص صورت ، این ماهیچه ها به حالت نیمه فلج در می آیند و شل می شوند . کار این ماهیچه ها ایجاد چین و چروک پوست در هنگام تغییر حالت صورت است مانند خط خنده در هنگام لبخند زدن اما در این روش کارایی این ماهیچه ها کم شده و این خط ها از بین می روند .

با شرکت در دوره آموزش تزریق بوتاکس در گرگان مهارت جویان با مارک های مواد تزریقی و مقدار دوز مناسب برای هر ناحیه کامل آشنا خواهند شد تا بتوانند بعد از اتمام دوره بهترین مواد را انتخاب نموده و بهترین نتیجه را برای مراجعه کننده به دنبال داشته باشند .

بیشتر بدانید: آموزش تزریق فیلر در تهران

 

چگونگی انجام تزریق بوتاکس در گرگان

زمان انجام این روش بسیار کوتاه است و این زمان به مقدار دز وتعداد نواحی مورد تزریق بستگی دارد . قبل از انجام تزریق محل های مشخص شده باید به طور کامل پاکسازی شده و در صورت لزوم از بی حس کننده نیز استفاده شود . پس از انجام این فرآیندها متخصص اقدام به تزریق می کند .

برای آشنایی کامل با این روش شرکت در دوره های آموزش بوتاکس در گرگان پیشنهاد می شود . شما در این کلاس ها با انواع برند های موجود در بازار ، طریقه تزریق ، میزان دز مناسب و همچنین با محل های دقیق تزریق به ماهیچه های مخصوص آشنا شده و مهارت لازم برای انجام این تکنیک را به دست می آورید .

 

 

 

نقاط تزریق بوتاکس در صورت

با انجام این تکنیک راه ارتباطی سیگنال عصب با ماهیچه های مورد نظر صورت قطع شده و باعث می شود این ماهیچه ها نیمه فلج شوند . این روش زیبایی علاوه بر از بین بردن چین و چروک صورت ‌و جوانسازی آن برای درمان بعضی بیماری ها و مشکلات عضلانی نیز کاربرد دارد .

این روش برای درمان بیماری هایی مانند لوچی ، بلفارواسپاسم و میگرن مزمن به کار می رود . برای از بین بردن بیش از حد تعریق کف دست ها و زیر بغل نیز از تزریق این ماده به نقاط خاص این نواحی کمک گرفته می شود . متخصص باید از تمام نقاط تزریق و مقدار دز لازم برای این امور آگاهی کامل داشته باشد .

در دوره آموزش تزریق بوتاکس در گرگان مهارت جویان تمام نکات مورد نیاز در مورد نقاط تزریق و بیماری هایی که می توان از این روش درمان نمود را خواهند آموخت . مهارت جویان باید به این نکته توجه داشته باشند که انتخاب مرکز آموزشی بسیار مهم است .

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید: ۰۲۱۲۶۶۴۲۸۲۴

 

میزان ماندگاری تزریق بوتاکس در گرگان

اثر این تکنیک زیبایی سه تا شش ماه دوام دارد البته باید توجه داشت که مقدار ماندگاری این روش در هر فردی منحصر بفرد و متغیر است . برای مثال با توجه به اینکه عمق چین و چروک ها ، سن و نواحی تزریق در هر شخصی با شخص دیگر متفاوت است دوام اثر این روش هم در اشخاص مختلف ، متفاوت است .

بعد از سپری شدن چند ماه از زمان تزریق ، ماهیچه ها از حالت نیمه فلجی و شلی خارج شده و به حالت اولیه خود بازمی گردند ، و همین امر باعث دوباره ظاهر شدن چین و چروک ها ، خط لبخند و خط اخم در صورت می شود . زمان تمدید این روش توسط متخصص مشخص می شود .

شما در درسا کلینیک با آموزش تزریق بوتاکس در گرگان با تمامی نقاط مخصوص تزریق ، میزان دز مناسب برای هر نوع چین و چروک ، دز لازم برای از بین بردن خط اخم و لبخند ، نقاط مخصوص برای درمان میگرن و لوچی و هر آنچه که برای متخصص شدن در این هنر لازم است را فرا می گیرید .

 

 

از چه سنی می توان از تزریق بوتاکس در گرگان استفاده کرد؟

با توجه به نوع پوست و ژنتیک منحصر بفرد هر کس نمی توان سن مشخصی را برای این روش مشخص کرد . در حالت کلی از سن ۱۸ سالگی خط لبخند و اخم ، چین و چروک های پیشانی شروع به نمایان شدن می کنند ، در دوره آموزش تزریق بوتاکس در گرگان با تمامی نکات آشنا می شوید ، در درسا کلینیک این دوره بسیار مقرون به صرفه و مناسب است .

در کلاس های آموزش تزریق بوتاکس در گرگان شما با تمام متد های جدید آشنا شده و به نقاط مخصوص تزریق و دز مورد نیاز نواحی مختلف آگاهی کافی پیدا می کنید . در این دوره ها به صورت تئوری و عملی تمام نکات را آموزش می

بینید و آماده ورود به بازار کار می شوید .

 

 

قیمت آموزش بوتاکس در گرگان

درسا کلینیک با داشتن کادری مجرب در آموزش خدمات پوستی ، همیشه سعی داشته دوره های آموزشی خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برگزار نماید . مهارت جویان تکنیک ها و متد های مختلف را توسط بهترین اساتید این حوزه در این مجموعه معتبر فرا خواهند گرفت .

 

کلام آخر

به یاد داشته باشید علاوه بر شرکت در دوره آموزش تزریق بوتاکس در گرگان ، دقت شما در فراگیری نکات گفته شده در دوره ها بسیار مهم است . مانند هر هنر و تکنیکی ، این تکنیک زیبایی نیز نکات کلیدی بسیاری دارد که در درسا کلینیک این نکات به طور کامل به شما آموزش داده می شود .

این روش به دلیل رواج داشتن بین زنان و مردان و همچنین طیف وسیع سنی مناسب برای انجام این روش زیبایی ، حیطه مناسبی برای آغاز کسب درآمد است . بعد از اتمام آموزش تزریق بوتاکس در گرگان به راحتی می توان در سالن ها و کلینیک های زیبایی مشغول به کار شد و کسب درآمد کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *