خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

آموزش تزریق فیلر خط اخم

چکیده محتوا

آموزش تزریق فیلر خط اخم

اگر که در بینابین دوستان و اطرافیان خود فردی عصبی و اخمو دارید ، حتی میان دو ابروی وی یک خط می‌ بینید که به تدریج عمیق‌ تر شده است و به یک شکاف مبدل گردیده است . بدین خط ، خط اخم می گویند که ظاهر شما را پیرتر از پیش نشان می دهد . در ابتدا پیشنهاد می کنیم که خلق و خوی خود را عوض نمایید چون عصبی بودن ، آدمی را پیر می کند . سپس جهتِ رفع آثار این بدخلقی ، می توانید تزریق ژل خط اخم را انجام بدهید . البته توجه داشته باشید که جهتِ انجام این کار بایستی به سراغ متخصصین توانمند روید تا از نتیجه و کیفیت پایانی کار اطمینان خاطر داشته باشید . ما در این نوشتار از خود با شما همراه خواهیم بود تا آموزش تزریق فیلر خط اخم را ارزیابی نماییم . لطفاً با ما تا پایان این نوشتار از خود همراه باشید .

آموزش تزریق فیلر خط اخم ؛

تکنیک و طریقه ی تزریق فیلر بسیار حائز اهمیت است . به علت وجود مویرگ های زیاد که از نواحی خط اخم به سمت چشم کشیده می شود ، اشتباه و خطا در زمانِ تزریق می تواند منجر به ورود آسیب شود . پس انتخاب یک پزشک متخصص و مجرب بسیار پراهمیت است . پزشک با وارسی عمق خط اخم و نوع و شرایط پوست درخواست کننده ، مقدار موردنیاز ژل را معین خواهد کرد . اغلب حدوداً یک سی سی کفایت می کند . بعد از آن با استفاده از کرم موضع را بیحس خواهد نمود و با سوزن مخصوص فیلر را تزریق می نماید . مدت زمان این عمل بسیار کوتاه بوده و درد قابل توجهی توسط متقاضی احساس نخواهد شد . مقداری اندک قرمزی و کبودی و تورم در نواحی مورد تزریق طبیعی بوده و کم کم بهبود پیدا می نماید .

آموزش تزریق فیلر خط اخم ؛

 

بهترین برند تزریق ژل خط اخم ؛

کافی است کمی در بازار فروش ژل جست و جوی بنمایید تا متوجه گردید چه تعداد برند در این حیطه فعالیت می نمایند . متأسفانه از به هنگامی که تزریق ژل با استقبال مردم رو به رو شد ، افراد سوء استفاده گر از این فرصت استفاده نموده و آغاز به تولید محصولاتی تقلبی کردند . پس اگر که متخصص به سراغ این نوع از ژل ها رود ، شما دچار عوارض بسیار بدی خواهید شد . توصیه ما به شما این است که از پزشک خود در ارتباط با نام برند بپرسید تا متوجه بشوید آیا برند ژل مورد استفاده در فهرست بهترین ها قرار دارد و یا خیر ! چند مورد از بهترین برندهای تزریق ژل خط اخم عبارت می باشد از ؛

 • ژل ژوویدرم
 • ژل تئوسیال
 • ژل رستیلن
 • ژل استایلج

ماندگاری تزریق فیلر خط اخم

خط اخم از جمله عارضه هایی است که نه تنها بر زیبایی چهره اثرگذار است بلکه از دیدگاه دیگران ، شما فردی بسیار بد اخلاق و اخمو به نظر می رسید . هیچ فردی از وجود این شکاف در پیشانی رضایت ندارد و تمامی افراد به دنبال راهی می باشند که این مشکل را رفع کنند . یکی از پرسش های مهم مراجعه کنندگان از متخصص در جلسه مشاوره ، مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر خط اخم می باشد . چند عامل در این راستا اثرگذار خواهد بود ؛

 • جهتِ تزریق فیلر از کدام مارک های تولید کننده استفاده می شود ؟
 • آیا متخصص با مهارت و تجربه بالا فرآیند تزریق را انجام می دهد و منجر به آسیب های بافتی نمی شود ؟
 • آیا مراقبت پس از تزریق ژل خط اخم را جدی گرفته اید تا دچار عوارضی همانند ؛ عفونت و کبودی نشوید ؟
 • آیا به نوشیدن آب کافی اهمیت می دهید ! به این مسئله توجه داشته باشید که نوشیدن آب ، سرعت جذب هیالورونیک اسید موجود در ژل را کند می نماید و نهایتاً طول عمر تزریق بیشتر خواهد شد .

ماندگاری تزریق فیلر خط اخم

مراقبت پیش از تزریق ژل خط اخم ؛

چنانچه که پس از جلسه مشاوره معین گردید که شما کاندید مناسبی در راستای تزریق ژل خط اخم می باشید ، بایستی نکات ذیل را پیش از تزریق رعایت بنمایید ؛

 • در روز تزریق ژل ، صورت بایستی عاری از هرگونه ماده آرایشی و بهداشتی باشد .
 • شب پیش از تزریق ، حتماً دوش بگیرید تا پوست صورت شما عاری از هرگونه میکروب و آلاینده ها باشد .
 • افرادی که از مشروبات الکلی و دخانیات استفاده می نمایند ، بایستی این عادات نادرست را مدتی پیش از تزریق فیلر ، کنار گذارند ‌.
 • مصرف داروی رقیق کننده و منعقد کننده خون ، دو هفته پیش از تزریق ژل ممنوع می باشد . حتی خوراک هایی که حاوی ویتامین E می باشند را نباید مصرف بنمایید .

مراقبت پیش از تزریق ژل خط اخم ؛

مراقبت بعد از تزریق ژل خط اخم ؛

 • تا مدت زمانی پس از تزریق فیلر خط اخم ، بایستی مشروبات الکلی و دخانیات را کنار گذارید ‌.
 • امکان دارد پس از اتمام کار ، درد داشته باشید . مصرف مسکن با نظر متخصص ، به رفع درد کمک خواهد کرد .
 • پزشک برای شما داروهایی را تجویز خواهد کرد که بایستی به گونه ای کامل و بدون وقفه مصرف بنمایید .
 • انجام فعالیت و ورزش سنگین ، منجر به از میان رفتن تمامی زحمات شما می شود . پس تا به هنگامی که متخصص توصیه می نماید ، فعالیت ورزشی سنگین را کنار بگذارید .
 • پس از تزریق فیلر خط اخم ، به هیچ وجه نباید به صورت خودتان فشار بیاورید . خارش و ماساژ دادن ممنوع است . حتی در زمان استراحت نمودن نیز بایستی مراقب شیوه ی خوابیدن خود باشید .
 • افرادی که تزریق ژل خط اخم انجام می دهند ، تا مدت زمانی باید از مواد شوینده مناسب استفاده نمایند تا هم تأثیر سوء برروی تزریق نداشته باشد و هم با از میان بردن میکروب ها ، خطرات عفونت ها را دفع کند .
 • یکی از عارضه های جانبی تزریق فیلر ، التهاب ، کبودی و ورم پوست می باشد . جایی برای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که پس از چند روز تمامی این عارضه ها رفع می شود . البته کمپرس یخ به تسریع بهبودی شما کمک خواهد کرد .

صحبت آخر

دوستان عزیز ما در این نوشتار از خود با آموزش تزریق فیلر خط اخم با شما همراه بودیم ‌. امیدواریم که اطلاعات ارائه شده برای شما مفید بوده باشد . شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با متخصصان کلینیک درسا تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »