خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

آموزش مزوتراپی در مهاباد

چکیده محتوا

آموزش مزوتراپی در مهاباد

مزوتراپی هم در زمینه جوانسازی پوست و هم در زمینه مو ‌کاربرد دارد . در آموزش مزوتراپی در مهاباد بیشتر با این روش مراقبتی آشنا خواهیم شد .

مزوتراپی یک روش برای جوانسازی و تغذیه پوست به شمار می‌رود . در این روش برخی کارهای مراقبتی از قبیل تزریق ویتامین‌ها ، عصاره گیاهان و هورمون‌ها به پوست انجام می‌شود .

مزوتراپی علاوه‌بر جوانسازی باعث سفتی و بازسازی پوست هم می‌شود و دلیل این ویژگی مزوتراپی تولید کلاژن و الاستین است که بر جوانسازی پوست تاثیر می‌گذارد .

می توان گفت مزوتراپی در اوایل دهه ۱۹۵۰ میلادی و توسط دکتر میکاییل پیستور که یک پزشک فرانسوی بود ، به منظور کاهش درد ، گسترش یافت .

مزوتراپی چیست؟

با گسترش صنعت زیبایی ، شاهد تنوع روش‌های زیبایی و جوانسازی پوست و مو هستیم . به طوری که گاهی در انتخاب روش مناسب جوانسازی پوست کار بسیار پیچیده و سختی می‌شود .

با شرکت در دوره آموزش مزوتراپی در مهاباد پی می‌برید که مزوتراپی یکی از بهترین و تاثیرگذارترین روش‌های مراقبت و جوانسازی پوست است .

در مزوتراپی پزشک یا تکنسین متخصص ، بوسیله ابزار مخصوصی که دارای سوزن هایی است ، انزیم‌ها ، ویتامین‌ها و هورمون‌های درمان کننده‌ای را به زیر پوست تزریق می‌کند .

همان گونه که ذکر شد ، مزوتراپی توسط یک پزشک و به منظور تسکین درد کشف شد و بعدها برای کاربردهای زیبایی مورد استفاده قرار گرفت .

واژه مزو به معنی وسط و میانه است بنابراین ، مزوتراپی یعنی تزریق مواد درمانی بوسیله سوزن‌های به خصوص به وسط یا لایه میانی پوست است .

آموزش مزوتراپی در مهاباد-وب سایت درساکلینیک

مزایا و فواید مزوتراپی در مهاباد

مزوتراپی از بین سایر روش‌های درمانی و زیبایی پوست ، بیشترین فواید ، مزایا و حتی تاثیر بر روی پوست را به خود اختصاص داده است .

درسا کلینیک در دوره آموزشی آموزش مزوتراپی در مهاباد ، تمامی مزایا و فواید مزوتراپی را به تفصیل به هنرجویان خود توضیح می‌دهد .

از جمله خواص انجام مزوتراپی می‌توان موارد زیر را ذکر کرد .

 • جوانسازی پوست : مزوتراپی برای جلوگیری از فرایند پیری پوست و جوانسازی آن نقش به سزایی دارد .
 • محکم کردن بافت پوست : مزوتراپی با افزایش کلاژن سازی باعث محکم‌تر شدن بافت پوست می‌شود .
 • تاخیر در روند پیری : با تزریق مواد مغذی و ویتامین‌های موثر بر جوانسازی پوست ، مزوتراپی روند پیری پوست را به تاخیر می‌اندازد .
 • تغذیه پوست : با انجام روش مزوتراپی و رساندن ویتامین‌ها و انواع سرم‌های مفید به لایه میانی پوست ، پوست صورت تغذیه شده و به محض اتمام جلسه درمانی ، احساس شادابی پوست را درک خواهید کرد .
 • تامین نیازهای تغذیه‌ای پوست : انجام مزوتراپی با هدف جوانسازی و با هدف تغذیه پوست ، می‌توانید شفاف بودن پوست را با انتخاب انواع سرم‌های مورد نیاز تامین کنید .
 • روشن کردن پوست : از جمله فواید مزوتراپی ، روشن کردن پوست صورت است . اگر در اثر افزایش سن یا بارداری ، دارای لکه‌های سیاه ، تیرگی و کدری پوست و حتی ملاسما هستید ، با انجام مزوتراپی می‌توانید از شر تمامی این مشکلات راحت شوید و پوستی روشن داشته باشید .
 • آبرسانی پوست : مزوتراپی باعث حفظ رطوبت پوست و افزایش آن می‌شود .
 • جایگزین روش‌های تهاجمی: با انجام مزوتراپی به راحتی می‌توانید از روند پیری صورت و پوست خود پیشگیری کنید .

انجام این روش جایگزین بسیار بهتری برای جراحی‌ است که جدا از هزینه بسیار سنگین آن ، مجبور به تحمل دردهای طاقت فرسا شوید .

کلینیک درسا در طول دوره تئوری و عملی آموزش مزوتراپی در مهاباد علاوه‌بر آموزش مزوتراپی ، کلیه فواید آن ، مراقبت‌های قبل و بعد مورد نیاز مزوتراپی را نیز به شما آموزش می‌دهد .

مراقبت‌های قبل از انجام مزوتراپی

از جمله مواردی که در دوره آموزش مزوتراپی در مهاباد با آن‌ها آشنا می‌شوید ، مراقبت‌های قبل از انجام مزوتراپی است . موارد زیر چند نمونه از مراقبت‌های قبل از انجام مزوتراپی هستند که حتما باید رعایت شوند .

 • قبل از انجام مزوتراپی حتما در مورد پزشک و متخصص مناسب به مقدار کافی تحقیق کنید تا از انتخاب پزشک معتبر اطمینان کسب کنید .
 • نمونه‌های مزوتراپی انجام شده توسط پزشک را با مراجعه حضوری به مطب مشاهده کنید .
 • قبل از انجام مزوتراپی مطمین شوید که از عدم مصرف داروهایی مانند اسپرین ، وافارین و غیره مطمین شوید . حداقل به مدت ۴ روز نیاز است تا مصرف این داروها قطع شود .
 • به مدت یک هفته قبل از انجام مزوتراپی از مصرف الکل و دخانیات خودداری کنید .
 • در دوران قاعدگی انجام مزوتراپی باید به زمان دیگری موکول شود چرا که امکان خونمردگی وجود دارد .

در دوره آموزش مزوتراپی در مهاباد کلینیک درسا ، تمامی این مراقبت‌ها به شما آموزش داده می‌شود تا در هنگام ورود به بازار این حرفه ، بتوانید بهترین و اصولی‌ترین خدمات را به مراجعین خود ارایه کنید .

تعداد جلسات مورد نیاز مزوتراپی در مهاباد

لازم است بدانید که تعداد جلسه‌هایی که هر شخص برای انجام مزوتراپی نیاز دارد کاملا متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد .

تعداد جلسات به نوع پوست ، شرایط آن و میزان واکنش پوست یا پاسخ‌دهی پوست بستگی دارد .

اما به طور کلی می‌توان گفت که به حدود ۸ الی ۱۵ جلسه مزوتراپی نیاز است تا فرایند جوانسازی پوست به صورت کامل انجام شود . در دوره آموزش مزوتراپی در مهاباد فواصل بین جلسات مزوتراپی را هم فرا خواهید گرفت .

معمولا فواصل بین جلسات برای ۴ جلسه اول با هفت روز فاصله انجام می‌شود و سپس دو هفته یکبار و بعد از آن به صورت ماهانه انجام می‌شود .

آیا انجام مزوتراپی در مهاباد با درد همراه است؟

انجام مزوتراپی به طور معمول با درد همراه نیست چرا که در محلولی که تزریق می‌شود ، داروهای بی حسی موضعی به کار رفته است ، ضمن اینکه سوزن‌های دستگاه که مزوگان نام دارند ، هم بسیار نازک هستند .

آموزش مزوتراپی در مهاباد-وب سایت درساکلینیک

 

قیمت دوره آموزش مزوتراپی در مهاباد

درسا کلینیک با داشتن کادر و پرسنلی مجرب توانسته تا دوره آموزش مزوتراپی در مهاباد را با بهترین کیفیت برای هنرجویان ارایه کند .

این کلینیک با ارایه دوره‌های آموزشی در زمینه‌های متعدد ، و داشتن بیش‌تر از ده سال سابقه ، از معتبرترین کلینیک‌های آموزشی می‌باشد .

درسا کلینیک در راستای خدمت به هنرجویان این حرفه سعی کرده است تا حد امکان قیمت دوره آموزش مزوتراپی در مهاباد را کاهش داده و با اخذ قیمتی مقرون به صرفه ، افراد حرفه‌ای و متخصص را وارد بازار کار این حرفه کند .

کلام پایانی

در چند دهه اخیر با رواج استقبال از انجام مراقبت‌های زیبایی ، مزوتراپی نیز در ردیف خدمات زیبایی قرار گرفت که خواهان زیادی داشته است .

به همین دلیل افراد و موسسه‌های زیبایی و کلینیک‌های فعال در زمینه زیبایی زیادی ، دوره‌های آموزشی متفاوتی را برگزار می‌کنند .

اما برای ورود به این حرفه ، لازم است تا زیر نظر کلینیک معتبر و پر آوازه‌ای مانند کلینیک درسا ، آموزش مزوتراپی در مهاباد را بگذرانید .

تا نه تنها تخصص ، دانش و تجربه کافی را در این زمینه کسب کنید ، بلکه مدرک معتبر از یک کلینیک معتبر ، با سابقه و مجرب را دریافت کنید .

مقالات پیشنهادی

آموزش تزریق فیلر

آموزش تزریق بوتاکس صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *