خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

آموزش مزوتراپی مو در اصفهان

چکیده محتوا

آموزش مزوتراپی مو در اصفهان

با افزایش آلاینده‌ها و آلودگی هوا ، سلامت مو به خطر افتاده و ریسک ریزش مو بیشتر می‌شود . خوشبختانه با پیشرفت علم و گسترش صنعت زیبایی ، روش‌های درمانی متفاوتی برای ریزش مو پیدا شده است . با شرکت در دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان ، با یک روش عالی برای درمان مو آشنا می‌شوید .

در صنعت زیبایی به جز پوست ، مو بخش اعظمی از زیبایی و جوانی بانوان و حتی آقایان را به خود اختصاص داده است ، بنابراین داشتن موی سالم و محکم یکی از آیتم‌های جوانی و شادابی است .

مزوتراپی مو در اصفهان چیست ؟

در ابتدا لازم به ذکر است که در دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان ، شما توسط بهترین متخصصان از صفر تا صد مزوتراپی مو‌ و همچنین تاریخچه آن را فرا می‌گیرید .

برای توضیح مزوتراپی مو لازم است که در مرحله اول با ساختار پوست آشنا شویم . پوست سر از سه لایه اپیدرم ( لایه بیرونی پوست که در معرض دید است ) ، درم ( لایه میانی پوست ) و هیپودرم ( لایه زیرین پوست ) تشکیل شده است .

فولیکول مو درون لایه میانی پوست یا درم قرار دارد . سلول‌های موجود درون فولیکول‌ مو‌شامل چند پیاز مو هستند . در واقع موی سر درون پیاز مو رشد می‌کند .

برای انجام مزوتراپی مو ، لازم است تا میکروتزریق‌هایی مانند ترکیبات ، آنزیم‌ها و داروهای تغذیه‌ای خاصی را به وسیله سرنگ به قسمت درم که پیاز مو در آن قرار دارد ، رسانده شود .

هرچند انجام مزوتراپی با هدف افزایش تحریک رشد مو انجام می‌شود اما این روش فواید دیگری همچون تحریک رشد فولیکول مو افزایش گردن خون در سر و تامین مواد مغذی مو نیز دارد . لازم به ذکر است که کلیه این مطالب را به نحو بسیار جامع‌تری در دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان ، که توسط کلینیک درسا برگزار می‌شود ، فرا خواهید گرفت .

مزوتراپی به دو روش مزوتراپی شیمیایی و مزوتراپی مکانیکی انجام می‌شود . در مزوتراپی شیمیایی ، برخی مواد مخصوص مزومو مانند ماینوکسیدل ، ویتامین‌های متفاوت و سیلیسیم آلی را به پوست سر تزریق می‌کنند . این تزریق به لایه مزودرم پوست سر صورت می‌گیرد و باعث تحریک تولید کلاژن ، بهبود گردش خون در پوست سر می‌شود .

در مزوتراپی مکانیکی ، متخصص سوراخ‌های بسیار ریزی را درون پوست سر ایجاد می‌کند که این سوراخ‌ها ، الاستین و کلاژن را تحریک کرده باعث کلاژن سازی می‌شوند .آموزش مزوتراپی مو در اصفهان-وب سایت درساکلینیک

 

تاریخچه مزوتراپی مو‌ در اصفهان

دوره بی نظیر آموزش مزوتراپی مو در اصفهان ، با استفاده از تکنیک‌های به روز آموزشی ، هم به صورت عملی و هم تئوری ، توسط کلینیک درسا تدریس و آموزش داده می‌شود . طی این دوره شما با کلیه مراحل و نحوه انجام مزوتراپی آشنا می‌شوید .

انجام مزوتراپی مو یا مزومو به عنوان روشی درمانی برای بازیابی سلامت مو ، در اصفهان با استقبال زیادی روبرو شده است . همین امر سبب شده است تا متخصصان زیادی به این شهر تاریخی جذب شوند .

مزوتراپی اولین بار توسط پزشکی به نام پیستور به شکل امروزی معرفی و ابداع شد . پیستور که در حال مطالعه و درمان آسم بود ، به طور تصادفی متوجه شد که تزریق دارویی به نام پروکایین منجر به توقف ریزش مو می‌شود . پس از مدتی وی از این روش برای درمان ریزش مو استفاده کرد .

مزایای انجام مزوتراپی مو در اصفهان

در ابتدای مطلب لازم به ذکر است که دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان ، توسط یکی از معتبرترین کلینیک‌ها در زمینه آموزش و تدریس مراقبت‌های زیبایی برگزار می‌شود . می توانیم به طور قطع بگوییم که در این دوره شما کلیه مزایا و نحوه انجام مزوتراپی مو در اصفهان را با بهترین شیوه‌های آموزشی فرا خواهید گرفت .

در مزوتراپی که به مزومو نیز معروف است ، مواد و آنزیم‌های متفاوتی به لایه درم پوست سر تزریق می‌شود . این مواد متفاوت است و بر اساس نوع مواد و داروهای تزریق شده در مزوتراپی ، فواید و مزایای متفاوتی نیز دارد . از جمله مزایای مزوتراپی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد .

 

  • درمان سلولیت : به تجمع چربی و سایر مواد زاید زیر پوست سلولیت گفته می‌شود که به راحتی با انجام مزوتراپی ، می‌توان این عارضه را رفع نمود .
  • چربی‌های موضعی : وقتی که چربی‌ها یا لیپید به صورت غدد کوچکی زیر پوست تجمع می‌شوند به آن‌ها چربی موضعی یا لیپوم گفته می‌شود که مزوتراپی در درمان این عارضه نیز کاربرد دارد .
  • آلوپسی یا ریزش موی سکه‌ای : با استفاده از مزوتراپی می‌توان ریزش موی سکه‌ای را نیز درمان کرد .
  • جوانسازی پوست : مزوتراپی در درمان و جوانسازی پوست نیز کاربرد دارد .
  • کانتور بدن : از مزوتراپی برای اصلاح کردن انحناها در بدن نیز استفاده می‌شود .

آموزش مزوتراپی مو در اصفهان به دلیل استقبال بی نظیر افراد از این روش درمانی ، جزو دوره‌های پرطرفدار این شهر به شمار می‌رود که توسط کلینیک درسا برگزار می‌شود .

مراقبت‌های قبل و بعد از انجام مزوتراپی در اصفهان

مزوتراپی همانند سایر کارهای زیبایی نیازمند یک سری مراقبت‌های قبل و بعد از عمل است . در دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان تمامی مراقبت‌های قبل و بعد از انجام مزوتراپی به روشی کاملا اصولی آموزش داده می‌شود .

  • اولین مراقبت بعد از انجام مزوتراپی رعایت این نکته است که از مواد آرایشی و حالت دهنده‌ها استفاده نکنید .
  • از ورزش کردن به مدت دو روز بپرهیزید زیرا که ورزش باعث تعریق و خروج مواد مزوتراپی می‌شود .
  • در صورت مشاهده برآمدگی‌هایی در سطح پوست سریعا با کلینیک تماس بگیرید .
  • پس از انجام مزوتراپی ، نوشیدن مایعات فراوان توصیه می‌شود .
  • پس از انجام مزوتراپی به مدت سه روز حمام نروید ، از مصرف آب گرم و سپری کردن بیش از ۱۵ دقیقه در حمام خودداری کنید .

کلینیک درسا با معتبرترین کلینیک در زمینه آموزش مزوتراپی و سایر دوره‌های زیبایی ، تمامی مراقبت‌های قبل و بعد از انجام مزوتراپی را در قالب دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان ، به هنرجویان علاقه‌مند به این رشته آموزش می‌دهد .

هزینه دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان

نظر به اینکه کلینیک درسا در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی بر اساس استانداردهای حرفه‌ای ، پیشرو و با سابقه است ، بنابه درخواست هنرجویان دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان را برگزار می‌کند .

کلینیک درسا با داشتن مدرسان و متخصصین در زمینه مراقبت‌های زیبایی و همچنین برگزاری دوره‌های متعدد ، باهدف تمرین و آموزش متخصصان بیشتری در زمینه مزوتراپی مو ، این دوره را بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه برگزار می‌کند .

هزینه این دوره با توجه به شرایط برگزاری و سطح حرفه‌ای آن ، بسیار مقرون به صرفه بوده و جهت علاقه‌مندان ورود به بازار این حرفه سکوی پرتاب موفقی است . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و تاریخ برگزاری این دوره به کارشناسان کلینیک درسا مراجعه کنید .

آموزش مزوتراپی مو در اصفهان-وب سایت درساکلینیک

کلام پایانی

دوره آموزش مزوتراپی مو در اصفهان بنا به درخواست هنرجویان و توسط کلینیک درسا برگزار می‌شود . در این دوره کلینیک درسا در نظر دارد تا صفر تا صد آموزش مزوتراپی مو را در قالب دوره‌ای آموزشی در اختیار هنرجویان قرار دهد .

این دوره به صورت دوره عملی و تئوری ، در محیطی مدرن و محهز برگزار می‌شود . هنرجویان پس از شرکت در این دوره بی نظیر به راحتی و با تخصص بالا می‌توانند وارد بازار کار شده و از این طریق به درآمدزایی برسند .

برای کسب اطلاعات بیشتر ، نحوه برگزاری دوره ، تاریخ دوره و سایر اطلاعات می‌توانید به سایت کلینیک درسا مراجعه کنید .

مقالات پیشنهادی

آموزش مزوتراپی مو در تهران

آموزش لیزر موهای زائد در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »