خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟

چکیده محتوا

بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟

بکی از سوالات پر تکرار کاربران این است ، که بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ برای پاسخ به این سوال بایستی موارد متعددی را بررسی نمود و به نکات مختلفی توجه داشت .

فیلر صورت در یک دوره خاص به نتیجه مطلوب می رسد ، اما نمی توان به قطعیت از یک بازه خاص سخن گفت . اگر شما نیز در جست و جوی پاسخ بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ هستید ، با ما همراه شوید .

بیشتر بخوانید: پاسخ به سوالات رایج در مورد لیفت صورت

دوره نقاهت فیلر صورت

برای آن که بتوانیم ، پاسخی صحیح برای سوال بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ بیاییم ، لازم بوده ، تا دوره نقاهت این روش را تشریح کنیم . دوره نقاهت و درمان پس از فیلر صورت به مرحله مهمی از روند درمانی پس از جراحی یا تزریق فیلر می پردازد .

این دوره با هدف کمک به بهبود و ثابت سازی نتایج درمان فیلر ، کاهش عوارض و حفظ طولانی مدت اثرات فیلر انجام می شود .

در زیر به برخی از راهکارها و نکات مهم برای دوره نقاهت و درمان فیلر صورت اشاره می کنیم ؛

 1. پس از تزریق فیلر ، قابلیت حرکتی صورت خود را محدود کنید : در روز اول پس از درمان ، توصیه می شود ، فعالیت های فیزیکی سنگین را کاهش دهید و تمامی حرکات صورتی را محدود نمایید ، تا فیلرها به خوبی در محل تزریق خود حالت بگیرند .
 2. استفاده از یخ : استفاده از منبع سرد مانند یخ بر روی منطقه تزریق فیلر می تواند ، به کاهش ورم و التهاب کمک کند . اما حتماً از چسباندن یخ مستقیماً به پوست خودداری کنید و آن را با دستمال یا کاغذ نازک بپوشانید .
 3. استفاده از داروهای ضد التهاب : پزشک ممکن است ، شما را به استفاده از داروهای ضد التهاب مانند آنتی هیستامین ها یا آنتی الرژیک ها راهنمایی کند ، تا عوارض مرتبط با تزریق فیلر را بهبود بخشید .
 4. اجتناب از ماساژ صورت : پس از تزریق فیلر ، توصیه می شود ، از ماساژ صورت خودداری کنید ، زیرا این عمل ممکن است باعث جابجایی فیلرها شده و نتایج درمان را تحت تأثیر قرار دهد .
 5. مراقبت از پوست : پس از تزریق فیلر ، مراقبت دقیق از پوست صورتتان را ادامه دهید . استفاده از محصولات ضد آفتاب با عامل حفاظتی بالا ، مرطوب کننده ها و محصولات ضد التهاب می تواند ، به بهبود نتایج و کاهش عوارض کمک کند .
 6. پیگیری با پزشک : اگر مدام بعد از جراحی تحت معاینه پزشک قرار بگیرید ، قطعا روند درمان را بهتر طی خواهید کرد .

پاسخ سوال بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ به دوره نقاهت وابسته است ، چرا که در صورت سپری شدن این دوره به بهترین نحو ممکن ، می توانیم راجع به نتایج فیلر صحبت کنیم .

 

دوره نقاهت فیلر صورت

تغییرات فیلر صورت بعد از ۶ ماه

در این قسمت از بحث ، به پاسخ سوال بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ خواهیم پرداخت . بعد از گذشت ۶ ماه از تزریق فیلر صورت ، با یک سری تغییرات مواجه خواهیم شد ‌. در زیر ، توضیح می دهیم که بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟

 1. جذب تدریجی فیلر : با گذشت زمان ، ممکن است بخشی از فیلر تزریق شده در منطقه صورت به طور تدریجی جذب شود . این به معنای کاهش حجم و اثر فیلر در طول زمان است . این فرایند به صورت طبیعی رخ می دهد و میزان جذب فیلر بستگی به نوع فیلر استفاده شده و نحوهٔ واکنش بدن هر فرد دارد .
 2. نیاز به تزریق مجدد : اگر پس از ۶ ماه نتیجهٔ فیلر صورت شما به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است و شما می خواهید تأثیر فیلر را دوباره تقویت کنید ، ممکن است نیاز به تزریق مجدد فیلر وجود داشته باشد . در این صورت ، با پزشک یا پرستار خود مشاوره کنید تا برنامهٔ مناسب برای تزریق مجدد فیلر را تعیین کنید .
 3. تغییرات طبیعی در پوست : همان طور که پوست عملکرد طبیعی خود را ادامه می دهد ، ممکن است تغییرات طبیعی در ساختار و ظاهر پوست رخ دهد . این شامل فرسایش کلاژن و الاستین ، کاهش کیفیت پوست ، و رخداد چین و چروک های جدید است . فیلرها نمی توانند ، این تغییرات طبیعی را به طور دائمی جلوگیری کنند ، اما می توانند بهبودی قابل توجه در ظاهر پوست فراهم کنند .
 4. بررسی نتایج و تجدیدنظر : پس از ۶ ماه ، شاید بخواهید نتایج تزریق فیلر صورت خود را با پزشک خود بررسی کنید . آیا هنوز به اندازهٔ قبل راضی هستید ؟ آیا نیاز به تعدیل یا تزریق مجدد فیلر وجود دارد ؟ در این جلسه ، می توانید نیازهای خود را بررسی کنید و برنامهٔ درمانی مناسب را با پزشک خود هماهنگ کنید .

موارد بالا همگی ، پاسخ مناسبی برای سوال بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ هستند . بعد از گذشت ۶ ماه ، شما با مشاهده یک سری تغییرات در رابطه با انجام مجدد پروسه فیلر صورت تصمیم گیری خواهید کرد .

 

تغییرات فیلر صورت بعد از ۶ ماه

چقد زمان برای نتیجه دهی فیلر صورت لازم است ؟

در رابطه با بررسی سوال بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ ، زمان مورد نیاز برای اثر بخشی فیلر را بررسی خواهیم کرد . فیلر صورت ، عمدتاً برای بهبود حجم و شکل صورت استفاده می شود .

نتایج فیلر صورت معمولاً در زمان نسبتاً کوتاهی قابل مشاهده هستند ، اما برای دریافت نتیجه بهتر ، لازم بوده ، تا یک بازه زمانی خاص سپری شود . به موارد زیر توجه نمایید ؛

 1. نتایج فوری : بلافاصله پس از تزریق فیلر ، می توانید تغییراتی همچون حجم بیشتر ، کاهش چین و چروک و بهبود شکل و ساختار صورت را مشاهده کنید . این نتایج فوری معمولاً به خاطر وجود فیلر در محل تزریق بوده و ممکن است با گذشت زمان از شدت آن کاسته شود .
 2. بهبود مداوم : در طول چند روز پس از تزریق فیلر ، تغییرات مثبتی را در صورت به وضوح مشاهده خواهید کرد . کاهش ورم ، التهاب و سفتی در منطقه تزریق فیلر پس از چند روز دیده می شود . این نتایج مداوم تا ۱ تا ۲ هفته بعد از تزریق ادامه می یابد .
 3. نتایج نهایی : پس از گذشت یک بازه زمانی چند هفته ، تغییرات اساسی را در پوست خود مشاهده خواهید کرد . در این بازه تمام عوارض تزریق از بین رفته اند و شما با نتیجه نهایی فرآیند فیلر مواجه خواهید بود .

زمان مشاهده این نتایج بین افراد متفاوت می باشد . عواملی مانند نوع فیلر استفاده شده ، منطقه تزریق و واکنش بدن هر فرد قطعا تأثیر گذار است .

شاید بپرسید که این نکته چه ربطی به پاسخ سوال بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ دارد . توجه کنید ، که گاهی این نتایج در طی چند ماه کامل تر خواهند بود و یا پس از گذشت چند ماه ، شاهد افت این نتایج باشیم .

چقد زمان برای نتیجه دهی فیلر صورت لازم است ؟

کلام آخر

در مبحث بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟ تلاش کردیم ، تغییرات فیلر بعد از ۶ ماه را بیان کنیم . این که در یک بازه زمانی چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ، وابسته به عوامل متعددی است . اگر خواهان دریافت بهترین نتیجه هستید ، حتما از خدمات درسا کلینیک بهره مند شوید .

بیشتر بخوانید: آیا نتایج لیفت صورت طبیعی به نظر می رسد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »