خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

بهترین دستگاه هایفوتراپی

چکیده محتوا

بهترین دستگاه هایفوتراپی

آیا شما هم به دنباله ی انجام هایفو هستید ! ولی نمی دانید بهترین دستگاه هایفوتراپی کدام است ؟ پس تا به انتهای این مطلب از کلینیک درسا با ما همراه شوید . ما علاوه بر معرفی بهترین دستگاه هایفو طی سال ۱۴۰۱ ، شیوه هایی برای تشخیص اصلی بودن دستگاه را بیان داشته ایم ‌. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره انجام هایفوتراپی و آموزش مزوتراپی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید .

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید: ۰۲۱۲۶۶۴۲۸۲۴

 • دستگاه هایفوتراپی دابلو ؛

هایفو دابلو ساخت کمپانی هیرونیک در کشور کره جنوبی می باشد که در کشور ایران بسیار محبوب است . این دستگاه کره ای نتایج مناسبی را در لیفت صورت ارائه نموده است . هایفو دابلو با وجود چهار کارتریج سطوح متنوع پوست را تحت تأثیر قرار خواهد داد . علاوه بر این ها با سرعت شات بالاتر مدّت زمان فرآیند درمان را کاهش می دهد . اگر که مایل هستید بدانید نامِ بهترین دستگاه هایفوتراپی چیست ؟ هایفو دابلو را به خاطر بسپارید .

توجه داشته باشید که این دستگاه دارای مشابه چینی هم هست . یعنی در گستره ی بازار ایران هم دابلو کره و هم دابلو چینی وجود دارد . ما نمی توانیم دستگاه چینی دابلو را بدون هیچ گونه کارآیی معرفی کنیم . چرا که تمامی دستگاه های چینی از مهندسی معکوس بهره می گیرند ‌. شما قطعاً می توانید از مرکز ارائه دهنده خدمات نوع دستگاه هایفو چینی و کره ای را جویا گردید . ما تفاوت هایفو کره ای و نوع چینی را در امتداد همین متن بیان داشته ایم . بنابراین هایفو دابلو کره انتخاب کلینیک سطح یک ایران می باشد .

 • دستگاه هایفوتراپی اولتراپی ؛

دستگاه اولتراپی ساخت کشور آمریکا می باشد . بیش از یک میلیون درمان به واسطه ی این دستگاه در سرتاسر دنیا انجام شده است . قطعاً می توان دستگاه اولتراپی را بهترین دستگاه هایفوتراپی صورت در گستره ی جهان معرفی کرد . ولی نکته بسیار مهمی وجود دارد که براساس اطلاعات وب سایت رسمی اولتراپی این دستگاه در ایران وجود ندارد . با ورود به وب سایت و بخش ارائه خدمات ، نمایندگی برای کشور ایران نخواهید دید . البته شاید به گونه ای محدود در شهر تهران وجود داشته باشد . ولی یک سؤال بسیار مهم که چرا این دستگاه یعنی دستگاه هایفو اولتراپی این همه تبلیغ می شود ؟

چنانچه که تحقیقات خود را شروع کنید انواع گوناگون دستگاه هایفو با اسم اولتراپی را می بینید که تمامی آن ها کپی نوع دستگاه اصلی می باشند . به نوعی از اسم دستگاه اصلی اولتراپی بهره گرفته است . البته با توجه به قیمت بسیار بالای دستگاه اولتراپی و همچنین مواد مصرفی آن و تحریم های کشورمان عقلانی است که طی هر جلسه درمان دوازده میلیون تومان هزینه داشته باشد . پس دستگاه های چینی اولتراپی هزینه مقرون به صرفه تری دارد . به خاطر داشته باشید که اولتراپی تنها دستگاه هایفوتراپی آمریکایی می باشد .

 • دستگاه هایفوتراپی اولترافورمر ؛

هایفوتراپی اولترافورمر نوین ترین تولید شرکت کلاسیس کره جنوبی محسوب می شود ‌. این وسیله هم در حیطه ی هایفوتراپی صورت و هم لاغری بدن کاربری دارد . در واقع اولترافورمر برای لاغری و یا کانتورینگ بدن کارآیی دارد . این دستگاه جهتِ کسب نتایج مطلوب تر بازه های گوناگون کارتریج را هم برای صورت و هم بدن عرضه نموده است . طراحی نازک تر کارتریج ها در دستگاه هایفوتراپی اولترافورمر منجر شده که اپراتور دستگاه بتواند در نقاط حساس عملکرد بهتری را پشت سر گذارد .

 

چنانچه که شما برند کره ای را انتخاب کرده اید دستگاه هایفوتراپی دابلو و اولترافورمر هر دو گزینه ی خوبی هستند . در واقع بهترین دستگاه هایفوتراپی لاغری در ایران اولترافورمر است . این دستگاه با استفاده از کارتریج های گوناگون چربی ها در عمق های متنوع را می سوزاند . یکی از بهترین مزیت های لاغری با دستگاه هایفوتراپی این می باشد که  همزمان پوست شما لیفت خواهد شد . البته هایفو لاغری نتایج قابل توجهی چون عمل های لاغری نخواهد داشت .

دستگاه هایفوتراپی اولترافورمر ؛

 • دستگاه هایفوتراپی اولترا ؛

اولترا بهترین دستگاه هایفوتراپی چینی در بازار ایران می باشد . نمی توان دستگاه های چینی هایفوتراپی موجود در گستره ی بازار ایران را ناکارآمد و بی‌کیفیت معرفی کرد . قطعاً دستگاه چینی از مهندسی معکوس بهره گرفته و بی تأثیر نخواهد بود . قیمت مناسب دستگاه هایفوتراپی چینی منجر شده که این درمان با هزینه کمتری در اختیار کاربران علاقمند به هایفو قرار گیرد . بسیاری از کلینیک تخصصی پوست و مو در ایران از دستگاه های چینی بهره می گیرند و استفاده کنندگان از نتایج بهره گرفته اند . با این وجود هایفو اولترا جایگاهی در فهرست بهترین دستگاه هایفوتراپی ندارد !

نکته قابل توجه این است که نباید شما دستگاه هایفوتراپی را بسیار پیچیده بدانید . هایفو از امواج اولتراسوند استفاده می نماید . این امواج همان امواجی می باشد که در سونوگرافی مورد استفاده قرار می گیرد . در سونوگرافی امواج اولتراسوند جهتِ مشاهده اجزای داخل بدن و یا جنین در شکم مادر مورد استفاده قرار می گیرد . در هایفوتراپی این امواج دارای شدّت بیشتر بوده و متمرکز می شود . پس انواع دستگاه های هایفو همگی از امواج اولتراسوند و یک فناوری بهره می گیرند . نهایتاً نمی توان تفاوت دستگاه هایفو اولترا و دابلو را بسیار زیاد و قابل مقایسه دانست .

 • دستگاه هایفوتراپی هایفونیک ؛

با افزایش درخواست از درمان محبوب هایفو شرکت های ایرانی جهتِ تولید دستگاه هایفوتراپی اقدام نمودند . هایفو هایفونیک نیز یکی از تولیدات ایرانی است . این دستگاه به واسطه شرکت تولیدی لیزر نیک طراحی و تولید گردیده است . این محصول به نوعی مهندسی معکوس دستگاه کره ای هایفو اولترافورمر می باشد . هایفونیک از سه کارتریج یک و نیم ، سه همچنین چهار و نیم میلی‌متر جهتِ بهبود افتادگی صورت بهره گیری می کند .

 

دستگاه ایرانی هایفونیک مجهز به فناوری Centerless می باشد . این فناوری در برابر سوختگی پوست ایمن است و درد را به کم ترین حد خود می رساند . شما قطعاً این دستگاه را در مراکز پوست و موی ایران دیده اید . به این مسئله توجه داشته باشید که اثربخشی هایفو تنها وابسته به بهترین دستگاه هایفوتراپی نیست ! به گونه ای که شات مناسب ، کیفیت کارتریج دستگاه می تواند برروی نتیجه پایانی اثرگذار باشد .

با وجود دستگاه های بسیار بی‌کیفیت و نامرغوب هایفو در بازار ایران می توانیم دستگاه ایرانی هایفونیک را در فهرست بهترین دستگاه هایفوتراپی جای بدهیم .

 • دستگاه هایفو دلتا ؛

شاید که شما نام دستگاه هایفوتراپی دلتا را بسیار شنیده باشید . این دستگاه نمونه اصلی و مطرح در سطح جهان ندارد . هایفوتراپی دلتا متشکل از سه کارتریج برای صورت و دو کارتریج برای بدن می باشد . علاوه بر این ها یک کارتریج مخصوص هایفوتراپی واژینال دارد . هایفو دلتا به حالتی طراحی شده است که بتواند تمامی خدمات مربوط به هایفوتراپی را ارائه دهد . این دستگاه ساخت کشور چین بوده و با دستگاه اولترا در یک سطح کیفی جای می گیرد .

این دستگاه به دلیل برخورداری از هندپیس واژینال هایفو دو بعدی نامیده می شود . هایفوتراپی دلتا یکی از انواع دستگاه هایفو در ایران است که یکی از بهترین دستگاه هایفوتراپی از نظر قیمتی محسوب می شود . در واقع با توجه به قیمت مناسب خود ، می تواند خدمات هایفوتراپی را به صورت مقرون به صرفه در اختیار دوستداران زیبایی قرار بدهد . چنانچه که ما بخواهیم از بهترین دستگاه هایفو یک فهرست تهیه کنیم ، دلتا و اولترا در یک سطح کیفی جای می گیرد . چرا که تفاوت دستگاه هایفو دلتا و اولترا به قدری نیست که بتوان یک دستگاه را نسبت به دیگری بهتر و برتر معرفی کرد .

شیوه های تشخیص اصل بودن بهترین برند دستگاه هایفو :

 • تفاوت موجود میان هایفوتراپی دابلو کره و دابلو چینی ؛

تا به این قسمت بهترین دستگاه هایفوتراپی دابلو کره ای معرفی شد . ولی چگونه دستگاه اصلی را از مشابه خود شناسایی نماییم ! در نگاه نخستین به این مسئله توجه داشته باشید که در برخی از موارد شناسایی دستگاه اصلی برای یک فرد غیرمتخصص و ناآشنا سخت می باشد . پس در گام ابتدایی سعی کنید به کلینیک معتبر و شناخته شده مراجعه نمایید . همچنین دستگاه مشابه و کپی دابلو از امواج اولتراسوند بهره می گیرد و کاربری اصلی درمان هایفوتراپی را دارد . سپس شما با هزینه کمتری از خدمات آن استفاده خواهید کرد . بنابراین دابلو چینی به معنی تقلبی بودن دستگاه و یا عدم عملکرد درست آن نیست !

البته ما چند نمونه از مشخصات چینی بودن دستگاه را بیان می کنیم . در نمونه چینی لوگو شرکت هیرونیک و نام دابلو به صورت برچسب مشکی رنگ برروی بدنه دستگاه چسبانده شده است . هندپیس دستگاه در نمونه چینی کامل به رنگ خاکستری می باشد و رنگ دستگاه در نمونه چینی تیره تر و گاهی به رنگ طلایی پررنگ است . در اکثر مواقع مدل چینی دستگاه دابلو به اصطلاح هایفوتراپی دابلو سه بعدی آمریکا نام گذاری می شود . در ادامه سه نمونه از بهترین دستگاه هایفوتراپی دابلو کره ای را معرفی خواهیم کرد ؛

شیوه های تشخیص اصل بودن بهترین برند دستگاه هایفو :

 • مدل دابلو ؛

Doublo نخستین مدل دستگاه هایفوتراپی است که به واسطه ی شرکت هیرونیک معرفی گردید . طراحی صفحه نمایش بزرگ در دستگاه منجر به کنترل و تعامل بهتر اپراتور گردیده است . همچنین این کمپانی با بهره گیری از یک نرم افزار با عملکرد بالا خدمات هایفوتراپی را مؤثرتر عرضه نمود .

 

 • مدل دابلو اِس ؛

Doublo – s نسل دوّم دستگاه های دابلو محسوب می شود که فناوری کاوشگر تصویر را افزوده است . کمپانی هیرونیک دستگاه دابلو اِس را بسیار مقرون به صرفه تر ارائه نموده تا علاقه مندان بیشتری توان دسترسی به هایفو دابلو را داشته باشند .

 • مدل دابلو گُلد ؛

Doublo gold نوین ترین دستگاه شرکت هیرونیک می باشد . این دستگاه سرعت شات بیشتری نسبت به نمونه های پیشین خود عرضه نموده است . در واقع این دستگاه یکی از بهترین دستگاه هایفوتراپی محسوب می شود که توانسته به سرعت سیصد شات در دقیقه دست پیدا کند . بنابراین سرعت درمان به گونه ای قابل توجه افزایش پیدا می کند .

 • تفاوت موجود میان هایفوتراپی اولتراپی آمریکا و مدل های چینی ؛

بدون تردید دستگاه هایفوتراپی اولتراپی بهترین دستگاه هایفوتراپی در گستره ی ایران و جهان است . به عبارتی درمان هایفوتراپی با دستگاه اولتراپی ایجاد و با گذشت زمان رشد نمود . نهایتاً به دلیل محبوبیت بالای این دستگاه ، نمونه های مشابه و کپی آن به بازار روانه شد . این مسئله تشخیص دستگاه اصلی هایفوتراپی را به مراتب سخت تر نموده است . یکی از شیوه های تشخیص اولتراپی اصلی دیدن نوشته زرد رنگ اولتراپی در قسمت بالایی نرم افزار دستگاه می باشد .

به همان شکل که اشاره نمودیم امکان دارد بسیار کم دستگاه اولتراپی اصلی در شهر تهران پیدا شود . این مسئله را در نظر داشته باشید که نمونه های کپی از فناوری امواج فراصوت استفاده می کنند و با وجود هزینه درمان کمتر ، عملکرد موردنیاز را دارند .

 • تفاوت موجود میان هایفوتراپی چینی ؛

ما در قسمت بالا آوردیم بهترین دستگاه هایفوتراپی چینی اولترا می باشد . ولی تنها با یک جست و جوی ساده در اینترنت و یا وب‌ سایت دیوار متوجه می شوید که این دستگاه نمونه های بسیاری دارد . بیشتر این دستگاه در یک رده ی کیفی جای می گیرند . اگر که شما تمایل به استفاده از خدمات هایفو در هزینه های کمتر را دارید ، دستگاه های چینی جواب گوی نیاز شما خواهد بود .

 

با تبلیغ جنجالی بهترین دستگاه هایفوتراپی گیج نشوید !

با یک جست و جوی ساده در گوگل و وب‌ سایت دیوار با انواع گوناگون دستگاه هایفو با اسم های متنوع آشنا می شوید . مراکز ارائه دهنده خدمات هایفوتراپی هریک دستگاه خاصی را به شما معرفی خواهند کرد که دارای فناوری های عجیب و غریب است . به عنوان نمونه دستگاه اولترا سه بعدی که پس از مدّت زمانی اولترا چهار بعدی و پس از آن هایفو اولترا شش بعدی معرفی گردید . ولی داستان همینجا ختم به خیر نمی شود ! چرا که بهترین دستگاه هایفوتراپی اولترا هفت بعدی و دوازده بعدی در ادامه ی کار معرفی گردیدند .

توجه داشته باشید که تمامی این اصطلاحات به صورت تبلیغاتی بوده و هیچ نوع مبنای علمی و یا پزشکی ندارند . ما در ادامه ی این مطلب از خود در کلینیک درسا برخی از تکنولوژی ها و اصطلاحات تبلیغاتی متداول در هایفوتراپی را توضیح خواهیم داد . این گونه شما به صورت کامل با تمامی اصطلاحات درمان هایفوتراپی آشنا خواهید شد ؛

 • دستگاه هایفوتراپی دو بعدی ؛

هنگامی‌ که قابلیت نوین و یا هندپیس نوینی به دستگاه افزوده می شود «همانند هندپیس لاغری دستگاه برای بدن» . یا زمانی که دستگاه کاربرد چند گانه پیدا می نماید شرکت های تولید کننده لقب تبلیغاتی چند بعدی را به دستگاه خود می افزایند .

 • دستگاه هایفوتراپی لاغری ؛

در این نمونه از دستگاه‌ امواج هایفوتراپی با عبور از سطح پوست برروی چربی های زیر پوست متمرکز خواهد شد . سپس با گرم شدن چربی ها آن ها را حذف می کند ، هایفو لاغری علاوه بر از میان بردن چربی پوست را می کشد . به همین دلیل یکی از بهترین دستگاه هایفوتراپی محسوب می شود .

 • دستگاه هایفوتراپی واژینال ؛

این دستگاه کاربردی و بسیار جدید برای زنان است . در این شیوه افتادگی و شُلی واژن برطرف خواهد شد ‌. هایفوتراپی واژینال می تواند به زنان در افزایش اعتماد به نفس کمک شایانی کند ‌.

 • دستگاه هایفوتراپی مینی ؛

یکی دیگر از بهترین دستگاه هایفوتراپی نوع کوچک و قابل حمل آن است . در برخی از موارد این دستگاه ها با فناوری RF ترکیب می شوند . شرکت معتبر و تجهیزات پزشکی هیچ یک تولید کننده مینی هایفوها نیستند و اثرات این نوع از هایفوها مشخص نیست .

 • دستگاه هایفوتراپی خانگی ؛

این نوع از دستگاه‌ ها بسیار کوچک بوده و جهتِ استفاده در خانه ها تولید شده است . برندهای معتبر و شناخته شده تجهیزات پزشکی هیچ یک هایفو خانگی تولید ننموده اند . از سویی هم نتایج استفاده از این نوع هایفوها مشخص نیست .

 • دستگاه هایفوتراپی کلینیکال ؛

دستگاه هایفوتراپی کلینیکال مقابل دستگاه هایفو خانگی قرار می گیرد و برای استفاده در فضاهای پزشکی و کلینیکی طراحی گردیده است . تمامی بهترین دستگاه هایفوتراپی که در قسمت فوقانی متن معرفی گردید از نوع کلینیکال می باشد .

با تبلیغ جنجالی بهترین دستگاه هایفوتراپی گیج نشوید !

 • دستگاه هایفوتراپی کارتریج ؛

امواج هایفوتراپی در عمق خاصی از پوست عمل خواهد کرد و کارتریج هایفو امواج را در عمق متفاوت می فرستد . به عنوان نمونه کارتریج ۱.۵ میلی‌متری در عمق یک و نیم میلی‌متری پوست اثر می‌ گذارد و در نواحی پیشانی مورد استفاده قرار می گیرد . کارتریج ۴.۵ میلی‌متری به دلیل عمق نفوذ بیشتر در ناحیه غبغب مورد استفاده قرار می گیرد .

به خاطر داشته باشید که شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی جهتِ فروش بیشتر در محیط رقابتی سالانه فناوری های جدیدی را معرفی می کنند . این فناوری ها صرفاً برروی اثرات برجای مانده از بهترین دستگاه هایفوتراپی تأثیر نمی گذارد . به عبارتی جزئی از برنامه بازاریابی یا تبلیغات شرکت های تولید کننده تجهیزات و یا کلینیک می باشند ‌.‌

صحبت آخر

به شما پیشنهاد می نماییم جهتِ دستیابی به بهترین دستگاه هایفوتراپی ابتدا کلینیک و یا مرکز معتبر را جویا شوید . بعد از آن درباره نوع دستگاه پرس و جوی کنید . همانطور که گفتیم دستگاه هایفو دابلو کره و دستگاه هایفوتراپی اولترافورمر کره پیشنهاد کلینیک های معتبر ایران است . ولی اگر شما تمایل به صرف هزینه کمتر دارید ، دستگاه چینی نیز می تواند انتظارات شما را برآورد کند . امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این نوشتار به سؤالات شما پاسخ گوی بوده باشد ‌. در صورت وجود ابهام یا پرسش آن را با کارشناسان ما به اشتراک گذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »