خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر

چکیده محتوا

بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر

بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر ، ۴۸ یا ۷۲ ساعت بعد است . نمی توانید بعد از لیزر بدون فوت وقت به اصلاح یا شیو بدن مشغول شوید .

در این پروسه درمانی با کمک از اشعه های لیزری به از بین بردن فولیکول های مو می پردازند . اگر زمان مناسبی را برای اصلاح مو های زائد انتخاب نکنید ، منجر به رویش مجدد مو ها می شوید .

در ادامه مبحث به صورت‌ کلی درباره شرایط شیو کردن بعد از لیزر توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

چند روز بعد لیزر شیو کنیم ؟

در ادامه مبحث بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر ، چگونگی اصلاح بدن و صورت را پس از این درمان توضیح می دهیم .

مو های زائد با این که برای بدن مفید است ، اما تمامی افراد از بودن آن ها در بدن ، راضی نیستند . شیوه های مختلفی برای تراشیدن و از بین بردن مو های زائد بدن وجود دارد .

لیزر ، راه حل قطعی برای از بین بردن مو های زائد در بدن است . این شیوه درمانی در بین مردم باب می باشد . آنان می توانند از این طریق از اصلاح و شیو مو ها تا سالیانی طولانی بی نیاز شوند .

البته باید خاطر نشان کرد ، که این دوره درمانی کمی طولانی است . در برخی مواقع ، افراد بین جلسات درمانی لیزر به شیو مو های زائد بدن خود می پردازند .

بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر ، حداقل دو یا سه روز بعد از لیزر است . این فرآیند منجر به سوختن فولیکول های مو می شود . نباید اصلاح به تحریک و رشد پیاز های مو کمک کند ، وگرنه تمام هزینه های درمانی شما بیهوده می شود .

لیزر منجر به ورم و التهاب پوست می گردد . اگر بعد از جراحی ها بدون اهمیت به شرایط جسمانی فرد ، اصلاح کنید ، پوست توانی برای بازیابی ندارد .

از این رو در هر مرحله از شیو یا اصلاح ، می سوزد . بلافاصله بعد از جراحی به اصلاح و میکاپ فکر نکنید . در چنین زمانی ، پوست شما بسیار ضعیف است . بدین علت ، با کوچک تری تلنگری آسیب می بیند .

حتما باید یک بازه زمانی چند روزه بین لیزر و شیو وجود داشته باشد ، تا سلول های پوستی بتوانند به شرایط اولیه خود برگردانده شوند .

بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر ، سه یا چهار روز بعد از جراحی است . هر کاری قاعده و اصول خاص خود را دارد . اگر در این پروسه درمانی مطابق با قوانین پیش روید ، در پایان نیز مشکلات جسمانی گریبان گیر شما نمی شود .

بخوانید: ۵ روش غیر جراحی برای لیفت صورت

چند روز بعد لیزر شیو کنیم ؟

استفاده از ژیلت بعد از لیزر

بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر زمانی است که استراحت پوست شما کافی بوده باشد . تمامی پوست ها با هر خاصیت یا انعطافی بعد از عمل ، آرایش ، اصلاح و … نیاز به استراحت دارند .

پوست نمی تواند در بازه زمانی کوتاهی در حد یک یا رو ساعت خود را بازسازی کند . اگر دو ساعت بعد از لیزر‌ ، با کمک از ژیلت به شیو کردن بدن یا صورت خود بپردازید ، آسیب های جبران ناپذیری می بینید .

بهترین زمان برای شیو کردن یعد از لیزر ، زمانی است که پوست شما دیگر ملتهب نباشد . بعد از لیزر ، پوست بسیار حساس است و به هر تغییراتی واکنش نشان می دهد .

حتما وجود یک بازه زمانی چند روزه بین لیزر و اصلاح الزامی است . در این دوره فولیکول های مو به شدت حساس هستند . سلول های پوستی برای استراحت نیاز به یک بازه زمانی ۴۸ یا ۷۲ ساعته دارند .

به هیچ وجه کمتر در این بازه اصلاح نکنید . بعد از این بازه می توانید با استفاده از ابزارآلات مخصوص همچون ژیلت ، کرم و … به اصلاح بدن خود بپردازید .

استفاده از تیغ و ژیلت بعد از لیزر کاملا بی خطر است . در جهت رویش مو ، ژیلت را بکشید تا فولیکول ها تحریک نشوند . یک تحریک کوچک باعث رشد دوباره مو ها می شود .

حتما از ژیلت هایی با تیغ های تمیز استفاده کنید . در زمان اصلاح بدن با ژیلت از روان کننده های مخصوص کمک بگیرید ، تا پوست دچار عارضه هایی مثل خشکی و سوختگی نشود .

با لیزر درمانی ، فولیکول های مو توانایی خود را از دست می دهند . این پرسه درمانی کمی زمان بر است . ژیلت می تواند به شما در حذف کامل مو های زائد کمک کند .

البته برای بهبود فرآیند درمانی خود بایستی تابع شرایط باشید ، وگرنه یک اشتباه باعث رشد مجدد مو ها می شود . حتما با کارشناس مربوطه درباره بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر پرس و جو کنید .

استفاده از ژیلت بعد از لیزر

نکات مهم شیو کردن بعد از لیزر

در ادامه مبحث بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر ، درباره شرایط بهینه سازی بدن و پوست توضیح می دهیم . همانطور که در مطالب پیش نیز اشاره شد ، پوست بعد از لیزر درمانی نیاز به استراحت دارد .

اگر استراحت بدن کافی نباشد ، با سر گیری اصلاح ، فولیکول ها تحریک می شوند . چهار یا پنج روز بعد از درمان ، بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر است .

در این بازه زمانی شما باید به نکات متعددی پایبند باشید ، تا وقت و سرمایه بیهوده تلف نشود . از جمله نکاتی که به درصد بهبودی شما کمک می کند ، می توان به :

  • زمان استراحت بدن
  • تیز و تمیز بودن تیغ ژیلت
  • تراشیدن مو ها جهت رویش مو ها
  • استفاده از روان کننده
  • و …

اگر پیرو نکات گفته شده باشید ، بهترین زمان برای شیو کردن بعد از لیزر پیش روی شما قرار می گیرد . در مسیر بهبودی توصیه های کارشناس ، راه را برای شما روشن می کند . نسبت به گفته های کادر درمان بی اهمیت نباشید .

 

نکات مهم شیو کردن بعد از لیزر

سخن پایانی

درسا کلینیک از باتجربه ترین موسسات خدماتی در حوزه مراقبت پوست و جوان سازی است . این موسسه در فضای مجازی نیز فعالیت می کند . با رجوع به وب سایت او علاوه بر اطلاع از شرایط لیزر درمانی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

بخوانید: ۵ راه برای حفظ سلامت پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »