خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل چه سنی است ؟

چکیده محتوا

بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل چه سنی است ؟

تزریق بوتاکس و ژل به طور چَشم گیری جهتِ بهبود فرآیند پیری مورد استفاده قرار می گیرد . ولی آیا تا به امروز فکر کرده اید ، که بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل به چه هنگام است ؟

این مطلب از درسا کلینیک تمام آن چه شما لازم دارید ، بیان داشته است . پس برای دانستن هرچه بیشتر در ادامه متن همراه ما باشید .

چرا و در چه زمانی به بوتاکس و ژل نیاز داریم ؟

چین و چروک ها در بعضی از افراد در دهه بیست یا سی سالگی نمایان می گردد . به همین خاطر می باشد ، که بایستی در سنین پایین تر به پوست صورت خود توجه نمایید . ولی سؤالی که اغلب ذهن کاربران را به خود مغشوش می سازد ، بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل است !

پاسخِ سؤالِ شما بسیار ساده است . بهترین مدّت زمان برای استفاده از بوتاکس و ژل بالای هجده سالگی می باشد . بنابراین بعد از هجده سالگی و احساس نیاز از جانب شما ، قابل استفاده خواهد بود . برخی از افراد در بیست سالگی و بعضی دیگر در سی سالگی نیاز به تزریق بوتاکس و ژل پیدا می نمایند . بنابراین تمامی این موارد به شرایط پوست شما باز خواهد گشت .

تزریق بوتاکس در سنین پایین تر و زمانی که چین و چروک هایی اندک برروی پوست دیده می شود ، بوتاکس پیشگیرانه می باشد . این شیوه جهتِ به تأخیر انداختن ظاهر چین و چروک ها و کاهش تعدادشان در سنین بالاتر ، به واسطه ی کاهش حرکت ماهیچه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

پس بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل به عوامل بسیاری بستگی دارد ، که باید بررسی بشود .

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره لیزر مو های زیر بغل

بوتاکس در دهه بیست سالگی

در این سنین شما جوان بوده و پوستی نرم و لطیف خواهید داشت . با این وجود زمانی که صورت خود را حرکت می دهید ، حالات چهره خود را تغییر خواهید داد و برخی از چین و چروک ها را می بینید . این چین و چروک ها را ، دینامیک گویند .

هنگامی که شما لبخند زده یا اخم می کنید ، چنین چروک هایی دیده می شود . چروک های دینامیک اغلب زمانی که شما ماهیچه های صورت خود را حرکت می دهید ، نمایان می گردد . بنابراین می تواند ، بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل دهه بیست سالگی نیز باشد !

البته علل دیگری هم برای آغازِ تزریق بوتاکس در دهه بیست سالگی وجود دارد ، از این نوع چین و چروک ها می توانیم به ؛ آسیب آفتاب ، استعمال دخانیات و … اشاره کنیم . پس تزریق بوتاکس در سنین پایین هم خطرآفرین نیست ، فقط به یک پزشک باتجربه نیاز دارد .

بوتاکس در دهه بیست سالگی

ژل در دهه بیست سالگی

هم اکنون بسیاری از افراد مایل هستند ، که در سنین پایین از ژل بهره گیرند . چنانچه که شما قصد دارید ، جهتِ پیشگیری از علائم پیری ژل تزریق نمایید ، در میانه های دهه بیست سالگی مدّت زمان عالی برای شروع است .

بعضی از افراد هم بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل را زودتر می دانند ! آن ها می خواهند ، با افزایش سن ظاهری طبیعی تر و جوان تر داشته باشند . در واقع تزریق در سنین پایین تر نشانه های پیری صورت را کمتر می کند ‌.

البته ، بهره گیری از ژل در این سنین تنها برای کاهش نشانه های پیری پوست نمی باشد . ژل تزریقی به طور گسترده در بینابین جوانان جهتِ افزایش حجم به بعضی نواحی بدن چون ؛ لب و گونه ها تزریق می گردد .

 

بوتاکس در دهه سی سالگی

آیا بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل دهه سی سالگی است ! همراه ما باشید ، تا به شما بگوییم . هنگامی که شما در دهه سی سالگی خود زندگی می کنید ، قطعاً متوجه بعضی از چین و چروک هایی ملایم برروی پوست خود می شوید . در این سنین ، چروک ها بیش از پیش قابل مشاهده است .

چنانچه که شما استرس‌ بیشتری را تجربه کرده و بدون ضد آفتاب بیرون می روید ، اوضاع بدتر خواهد شد . پس می توانیم ، چنین به شما بگوییم ، که بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل می تواند ، دهه سی سالگی باشد .

یکی از متداول‌ ترین علائم که در دهه سی سالگی می بینید ، خطوط پنجه کلاغی نزدیک به چَشم های شماست . بهره مندی از بوتاکس در این سن و سال می تواند ، از حرکت عضلات صورت و نهایتاً ایجاد چین و چروک پیش گیری کند .

بوتاکس در دهه سی سالگی

تزریق ژل در دهه سی سالگی

امکان دارد ، در این سنین چین و چروک هایی برروی صورت خود داشته باشید ، ولی احتمالاً به تزریق ژل نیازمند نباشید . با این وجود ، دهه سی سالگی زندگی جهتِ آغاز تزریق ژل سن مطلوبی است . در این سنین پوست شما حجم بسیاری از دست می دهد ، کشسانی آن کمتر خواهد شد .

ژل تزریقی حجم بیشتری به پوست می افزاید و خطوط ریز و چروک ما را از میان می برد . بنابراین ژل گزینه ایده آلی برای تحریک کلاژن و کُند تر شدن نشانه های پیری است . از این جهت دهه سی سالگی هم می تواند ، بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل باشد !

 

تزریق بوتاکس در دهه چهل سالگی

در دهه چهل سالگی ، چروک های شما بیشتر و عمیق تر می شود . به گونه ای که چین و چروک ها حتی بدون حرکات ماهیچه ها قابل مشاهده می باشد . در این مراحل ، بازسازی سلول ها کُند تر می شود و تولید میزانِ کلاژن کاهش می یابد .

افراد در این سن و سال کمتر از فواید کرم های پوستی بهره مند می شوند . پس بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل می تواند ، دهه چهل سالگی هم باشد . چرا که تزریق بوتاکس از گسترش بیشتر چین و چروک ها پیش گیری می کند . از سویی دیگر ماهیچه ها را تضعیف نموده و حرکت آن ها را محدود می سازد .

تزریق بوتاکس در دهه چهل سالگی

تزریق ژل در دهه چهل سالگی

درست است ، که بوتاکس ماهیچه ها را ریلکس کرده و از افزایش چین و چروک ها پیش گیری می کند ، ولی چروک های پیشین باقی می ماند . ژل می تواند ، حجم از دست رفته را جبران نموده و به بازسازی ظاهری جوان کمک کند .

اگر که شما در دهه چهل سالگی هستید و می‌ پرسید ، بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل چه سنی است ؟

باید بگوییم ، در دهه چهل سالگی شما می توانید ، با استفاده از ژل ظاهری جوان تر پیدا کنید . ژل می تواند ، روند پیری و ظاهر چین و چروک جدید را کاهش بدهد . پس اگر که همراه با بوتاکس استفاده گردد ، ظاهری جوان تر پیدا می کنید .

بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل

 

نتیجه بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل

اگر که باز هم می پرسید ، بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل چه زمانی است ؟ باید بگوییم که بستگی دارد . بهترین زمان برای استفاده از بوتاکس زمانی خواهد بود ، که در حالات خاص صورت خطوط ریزی را مشاهده کنید .

با این وجود ، اگر که شما نگرانی بیشتری از ظاهرتان دارید و می خواهید ، پوستی جوان تر داشته باشید ، احتمالاً باید از بوتاکس پیشگیرانه بهره مند شوید . پس دهه بیست سالگی می تواند ، بهترین سن برای تزریق بوتاکس و ژل باشد .

از سویی دیگر ، استفاده از ژل کمی متفاوت به نظر می رسد . چنانچه که شما می خواهید ، جهتِ کاهش اثرات افزایش سن ژل تزریق نمایید ، پیش از سی سالگی به ژل نیاز ندارید . ژل در راستای تغییر اندازه لب می تواند ، از هجده سالگی مورد استفاده قرار گیرد .

بیشتر بخوانید: بعد از ۶ ماه چه اتفاقی برای فیلر صورت می افتد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »