خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

تزریق چربی به روش نانوفت

چکیده محتوا

تزریق چربی به روش نانوفت

حتما آوازه تزریق چربی به روش نانوفت به گوشتان رسیده است و شاید علاقه دارید تا علاوه بر تجربه این شیوه از مزیت‌های بی‌نظیرش بی‌بهره شوید.

این روش در جایگاه یکی از بی‌نظیر‌ترین و موثرترین شیوه‌ها به سبب رفع و بهبود انواع متعدد مشکلات پوستی اعم از گودی، چین و چروک، فرورفتگی و تغییر رنگ قرار می‌گیرد و توانسته با قدرت تاثیرگذاری که داراست، محبوبیت جمع کثیری از افراد با سلایق متفاوت و هر جنسیتی را از آن خود سازد.

این شیوه کارآمد مضاعف بر آنکه در حوزه درمانی حرفی برای گفتن دارد، کاربردهای زیبایی همانند فرم دهی، زاویه سازی، لیفت و همینطور حجم دهی را به خوبی اجرا و پیاده‌ سازی خواهد نمود. در روند تزریق چربی به روش نانوفت باید چربی توام با سلول های بنیادین از بدن دریافت گردد تا اینکه از غلظت قابل قبول‌تری در قیاس با چربی معمولی بهره‌مند شود.

در حقیقت دلیل اصلی وجود سلول‌های بنیادین، بازسازی نمودن و البته ترمیم یافتن بافت پوست بوده تا قسمت‌ هایی که دچار آسیب گشته‌ اند را بر آن دارد تا روند بهبودی را با سرعت هر چه بیشتر طی کنند، بدین ترتیب به جوانسازی و رفع مشکلات پوستی ناحیه مذکور اطلاق می‌گردد.

از همین‌ رو بعد از به طی گشتن پروسه تزریق چربی منتظر هستیم تا سلول‌های بنیادین، برای تقسیم سلولی دست بکار شده و کیفیت پوست را تا میزان قابل قبولی افزایش دهند.

مزایای تزریق چربی نانوفت

 • البته که در اجرای هر شیوه درمانی_زیبایی مضاعف بر مزیت‌های متعدد، از احتمال بروز عوارض مختلفی یاد خواهد گشت. در تزریق چربی به این شیوه برخی عوارض احتمالی و البته خفیف پیش‌بینی می‌گردد که مزیت‌ های بی‌شائبه‌اش، وجود آن‌ها را بیش از پیش کمرنگ ساخته است‌.
 • در حال حاضر و بدون کوچکترین شبهه‌ای تزریق چربی به روش نانوفت را می‌توان بهترین شیوه ممکن به سبب روند جوانسازی پوست خواند که بعد از انجام تزریق، تاثیر ویژه‌ای در ساخت الاستین و تحریک کلاژن داراست.
 • روش استخراج چربی و همینطور تزریق آن، در طی شیوه مذکور، روند کاملاً متفاوتی را می‌پیماید و بعد از به نتیجه رسیدن، ظاهری نچرال، طبیعی و ایده آل را به نمایش خواهد گذاشت.
 • محو نمودن چروک های نواحی متعدد پوست که جوانی و شادابی پوست را از آن ربوده است، رفع کامل تیرگی و کبودی ناحیه زیر چشم، بهبود انواع لک و همینطور کک‌ های پوستی، بهبود و رفع کامل اثرات زخم‌های بر جای مانده از مشکلات پوستی اعم‌ جوش و سوختگی موارد دیگری از معجزات و مزایای برجسته تزریق چربی به روش نانوفت هستند.
 • بهبود چالش آفتاب سوختگی که سبب رنجیده خاطر گشتن فرد و تاثیر در کاهش کیفیت زیبایی پوست می‌گردد، به واسطه تکنیک نانوفت قابل جبران و بهبودی کامل است.
 • همانطور که گفتیم ممکن است هر شیوه پیشنهادی در این حوزه عوارض متعددی را به دنبال داشته باشد اما در این مورد عوارض بقدری کمرنگ و بدون بروز مخاطره خواهد بود که منجر به عدم تجربه کمترین میزان نگرانی پیش از انجام آن خواهد شد. عدم وجود واکنش های آلرژیک در این شیوه، آن را در جایگاه یک روش کاملاً ایمن قرار خواهد داد.
 • توجه داشته باشید که تزریق چربی به این روش نیازمند، بستری شدن پیش از درمان نخواهد داشت و در گروه عمل‌های سرپایی قرار می‌گیرد. در حقیقت باید بیان داریم که به واسطه استفاده از ماده بی‌حسی موضعی بر سطح نواحی برداشت و همینطور هدف، فرد متوجه کمترین احساس دردی نخواهد شد.
 • در آخرین مورد به جهت برشمردن مزیت‌های تزریق چربی به روش نانوفت به عدم بروز درد و خونریزی در ناحیه اشاره خواهیم داشت که در نهایت به دوران نقاهت بسیار کوتاه و عدم نیاز به ریکاوری اطلاق خواهد گشت.

کاندید مناسب تزریق چربی با نانوفت چه افرادی هستند؟

معمولا برای معرفی کاندیدای مناسب به سبب انجام تزریق چربی به روش نانوفت از افرادی نام خواهیم برد که علائم پیری در پوستشان نمایان گشته است.

و اما کاندیدهای دیگر این شیوه‌ی محبوب به سبب جوانسازی پوست، افرادی تلقی می‌گردند که مدت‌های مدیدیست به سبب داشتن پوستی توام با آسیب‌های برجسته به علت آفتاب سوختگی و یا زدگی، وابسته اسکار و همینطور آکنه رنجیده خاطر شده و اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند.

بی‌شک این افراد از بهترین کاندیدا به سبب بهره‌مندی از مزیت‌های بی‌نظیر این شیوه درمانی_زیبایی به شمار می‌آیند. توجه داشته باشید که عموماً برای پوشش دهی انجام روند تزریق در تمام صورت، این احتمال می‌رود که پزشک تنها متوسل به مصرف ۳۰ تا ۴۰ سی سی چربی گردد.

زمانی که چربی‌های مورد نیاز استخراج گشتند، شرایط لازم برای مصرف آن در ناحیه صورت، پشت دست، بالای قفسه سینه یا همان دکلته محیا خواهد شد.

این شیوه درمانی پیش از انجام به کمک بی‌حسی به شکل تمام و کمال مدیریت و قابلیت ترکیب با دیگر اعمال جراحی وابسته به تجویز پزشک را داراست.

بار دیگر بر این اصل اسرار می‌ورزیم که تزریق چربی به روش نانوفت با پایین‌ترین احتمال ممکن، به بروز کبودی، ناراحتی و یا تورم ختم خواهد شد و به طور کلی آراسته به امکان بروز کمترین عوارض ممکن اعم از احساس رنجش و درد، بروز عفونت‌ بدور از شکل‌گیری کیست و یا آبسه می‌باشد.

 

کاندید مناسب تزریق چربی با نانوفت چه افرادی هستند؟

کاربردهای رایج تزریق چربی به روش نانوفت

مضاعف بر تشریح و توضیح تکمیلی در باب ماهیت و مزایای روش تزریق چربی به روش نانوفت باید برای آشنایی کامل شما با انواع کاربردهای آن، بیاناتمان را سرو سامان بدهیم :

 • پوشش دهی سیاهی اطراف چشم فرد زیباجو
 • رفع کامل خطوط ایچاد شده و هرچند ظریف در قسمت دهان و همینطور پوست گردن
 • برجسته گشتن گونه‌ها
 • شکل‌گیری لایه محافظی میان پوست نازکی که در حوالی پلک‌ها وجود دارد و همینطور مویرگ‌های زیرین
 • شفاف‌سازی پوست
 • رفع کامل چین و چروک‌هایی که بر سطح پوست دست ایجاد گشته‌اند
 • تحقق انتظارات افرادی که تصمیم به حجم بخشیدن و همینطور و خوش فرم‌تر ساختن سینه‌ها دارند
 • در مجموع تحریک تولید میزان کلاژن و در نهایت جوان سازی عمومی پوست

ماندگاری تزریق چربی نانوفت چقدر است ؟

برای مشاهده‌ ی اثرات تزریق چربی به روش نانوفت باید برای گذشت یک بعد زمانی ۴ هفته الی ۳ ماه صبوری به خرج بدهید. البته ناگفته نماند که میزان ماندگاری نتایج حاصل گشته از این پروسه تا میزان قابل توجهی به مشخصات فردی و ناحیه‌ای که قرار است تحت درمان قرار گیرد، بستگی دارد.

در مجموع باید این آگاهی را به شما بدهیم که میزان دوام نتیجه‌ی نائل آمده از تزریق چربی به روش نانوفت حتی یک عمر ده ساله را از آن خود می‌سازد ولی چنانچه شرایط معمول‌ تر و بعد زمانی کوتاه‌تری طی گشت، جای حیرت نیست زیرا، مشخصات فرد تحت درمان به بروز چنین شرایطی دامن زده است.

در واقع آنچه که متقاضیان انجام پروسه تزریق چربی به روش نانوفت قبل از قطعیت یافتن هر اقدامی باید بدان آگاهی داشته باشند این مورد است که این احتمال می‌رود که برای دستیابی به نتیجه‌ای مطلوب و بی‌نقص، نیاز به تکرار درمان و تزریق باشد. البته پزشک پیش از انجام این پروسه، با معاینه پوستتان، توجیهات تقریبی از نوع درمان و تداوم آن ارائه خواهد گشت.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق بوتاکس با کارشناسان ما در ارتباط باشید

اقدامات بعد از تزریق چربی به روش نانوفت

پس از نهایی گشتن روند تزریق چربی به روش نانوفت، به منظور کاسته شدن از میزان التهابات و احتمال متورم گشتن آن، می‌توان از کمپرس آب سرد کمک گرفت. افراد می‌بایست پس از گذشت یک بعد زمانی ۳ روزه بعد از طی گشتن پروسه درمان، ناحیه‌ای که تزریق صورت پذیرفته را لمس و دست‌کاری نکنند.

چراکه؛ کمترین دستکاری می‌تواند به جای اوج گرفتن مزیت‌ها، سبب برجسته‌تر گشتن عوارض احتمالی این شیوه گردند. به جدیت توصیه داریم که تا گذشت یک بعد زمانی دو روزه بعد از انجام تزریق چربی به روش نانوفت به خودتان استراحت مطلق داده و از استحمام و تماس مستقیم با آب خودداری نمایید.

چنانچه راغب هستید بعد از طی شدن مراحل این شیوه زیبایی_درمانی، بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایید، مطلوب است تا مصرف سیگار و نوشیدن الکل تا چند هفته ترک نمایید. بی‌شک مصرف مایعات، میوه و سبزیجات بهترین جایگزین ممکن برای این موارد تا قطعیت یک نتیجه مطلوب و بی‌نقص هستند.

باید این مورد را یادآور گردیم که بعد از تزریق چربی به روش نانوفت تا گذشت یک بعد زمانی ۳۰ روزه برای حضور یافتن در سونا، جکوزی، آفتاب گرفتن، انجام ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین و در نهایت قرار گیری طولانی مدت در معرض نور شدید خورشید با ممنوعیت کامل از سوی پزشک همراه هستید.

 

اقدامات بعد از تزریق چربی به روش نانوفت

هزینه تزریق چربی نانوفت

حال ابهام دیگری که ممکن است ذهنتان را در باب تزريق چربی به روش نانوفت درگیر خود سازد، میزان برآورد هزینه از سوی کلینیک زیبایی منتخبتان است. با هدف محاسبه هزینه تزریق چربی به روش نانوفت نیاز است تا به پزشک متخصص خود مراجعه و ابهاماتتان را در این زمینه از پرسنل کلینیک تا دریافت یک پاسخ قطعی جویا گردید.

این موارد را مدنظر قرار بدهید که برآورد هزینه در روند تزریق چربی به روش نانوفت از سوی هریک از این مجموعه‌ های زیبایی متصل به عوامل متعددی اعم از نوع سیستم مورد استفاده، میزان چربی مورد نیاز، مساحت مناطق تحت درمان و هینطور پیچیدگی جراحی کاملا با تفاوت همراه است.

البته که در روند برآورد هزینه تزریق، واحد حجم یا منطقه درمانی حرف اول را می‌زند. البته بدور از از حیرت نیست که پزشک وابسته به میزان و نوع تجاربی که در اختیار دارد و همینطور متریال مصرفی، نوع عملیات و ارائه خدمات مراقبتی بعد از انجام عمل، در نمودار هزینه‌های تعیین شده، تغییراتی را اعمال سازد.

کلام پایانی

سالیان متمادی است که تزریق چربی به روش نانوفت از برجسته‌ترین خدمات ارائه شده از سوی مجموعه زیبایی درسا کلینیک در سطح خاورمیانه است. بی‌نظیر بودن این خدمات بدور از بروز کمترین عارضه ممکن، با تکیه‌ بر تجربه پرسنل متخصص این مجموعه و بکارگیری بروزترین تجهیزات ممکن محقق گشته است.

بیان داشتیم ممکن است شما با برداشتن گام در این حوزه و اقدام، برای انجام هر نوع پروسه زیبایی_درمانی متوجه بروز عوارضی هر چند خفیف گردید. اما زمانی که این روند وابسته بر تبحر و تجربه کادر پزشکی متخصص پیش رود، گاهی نمودار احتمال بروز هر یک از آن‌ها را به صفر خواهد کشاند.

مشاوران درسا کلینیک در تمام روز پاسخگوی شما در این مسیر هستند تا بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایید و روند تزریق چربی به شیوه نانوفت را با یک همراه بی‌نظیر بپیمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »