خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا

چکیده محتوا

تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا

تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا مجموع ابهامات ذهنی ما به سبب انجام پروسه تزریق ژل برای بخشیدن جوابی دوباره به چهره و گاه سایر اندام‌های بدنمان است. یکی از شیوه‌های رایج دنیای امروز به سبب رفع خطوط ایجاد شده در چهره و بخشیدن فرم مورد علاقه به نواحی متعدد صورت و همینطور در قسمت‌هایی از بدن است.

عموما این پروسه با تکیه بر بکارگیری مواد مصنوعی و طبیعی صورت می‌پذیرد تا هدف نهایی یعنی به ارمغان آوردن مجدد شادابی و طراوت پوست تحقق یابد. به واسطه تزریق ژل این امکان فراهم خواهد گشت تا جای زخم و هر نوع فرورفتگی‌ ایجاد شده و وابسته بدان، تمام و کمال اصلاح و رفع گردد.

البته ممکن است در زمان دریافت مشاوره از این روند درمانی با عناوین دیگری چون ایمپلنت تزریق، پرکننده چین‌ و چروک، پرکننده بافت نرم و هموار کننده پوستی مواجه گردید.

بعد زمانی اختصاص داده شده به انجام فیلر بین ۲۰ تا ۴۰ دقیقه خواهد بود که ممکن است وابسته به خطوط موجود بر پوست و نوع توصیه پزشک، دستخوش تغییر گردد. در ادامه قرار است به صورت تمام و کمال اما مختصر به توضیح مبحث تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا آن بپردازیم تا شما با آگاهی تمام در باب انجام این پروسه تصمیم‌گیری نمایید.

کاربردهای تزریق ژل چیست؟

با هدف پرداختن به موضوع تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا نیاز است با کاربردهای تزریق ژل آشناییت می‌یابیم.

اغلب افراد بر این باورند که با اتخاد تصمیم برای انجام تزریق ژل، هدفمان را به سبب حجیم نمودن برخی از نواحی صورت و رفع چین و چروک‌ها تحقق خواهیم بخشید. البته که دنیای تزریق ژل محدود به موارد نام برده نبوده و دنیای وسیع‌تری به قرار زیر را تحت پوشش قرار می‌دهند.

 

کاربردهای تزریق ژل چیست؟

·         نابودی کامل چروک‌ها

حجیم گشتن صورت سبب رفع کامل هر نوع چین و چروک‌ ایجاد شده در سطح پوست خواهد گشت. مواردی همانند ایجاد خط پیشانی درهم رفته، خط اخم یا خط خنده، چین‌های ایجاد شده اطراف لب، خطوط حوالی بینی و همینطور چشم به واسطه ورود ژل به زیر پوست رفع خواهند گشت. با این اوصاف دیگر با هر بار نگاه در آینه از افزایش سن خود و تاثیر چین و چروک‌ها در کاهش زیباییتان دلگیر نخواهید گشت‌.

·         رفع کامل سیاهی و گودی زیر چشم

تزریق ژل به زیر چشم موجب می‌گردد تا بر میزان رطوبت، کشش و مستحکم گشتن پوست افزوده شود. این امر سبب رفع گودی ایجاد شده در زیر چشم با کهولت سن خواهد گشت و باید منتظر روشن‌ و زیباتر گشتن این ناحیه باشیم.

·         اصلاح بینی

در پرداختن به مبحث تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا باید این نوید را به شما بدهیم بدون اینکه نیاز باشد به انجام جراحی زیبایی بینی تند بدهید، امکان اصلاح فرم بینی خود را خواهید داشت. این مورد از محبوب‌ترین کاربردهای تزریق ژل محسوب می‌گردد.

·         جوانسازی پوست دست

فیلرها مضاعف بر صورت، می‌تواند جوانی و شادابی پوست دست‌ها را بدان بازگرداند. با انجام تزریق ژل در ناحیه پشت دست حجم آن را افزایش یافته و دیگه خبری از تیرگی و ایجاد چین‌ چروک‌های کوچک و بزرگ روی پوست دست نخواهد بود.

·         حجم دهی و زاویه سازی در صورت

در پایان کاربردهای یاد شده به سبب معرفی تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا باید بگوییم که روند تزریق ژل به سبب حجم دهی به صورت، یک راه حل بی‌نظیر برای زیبا سازی چهره‌های بسیار لاغر و و نحیف محسوب می‌گردد.

توجه داشته باشید که چنانچه روند تزریق ژل گونه، ژل لب و چانه در یک کلینیک مطرح و با پرسنلی مجرب انجام پذیرد تاثیر شگرفی در زیبایی فرد خواهد داشت.

مزایای تزریق ژل

و اما در کنکاش موضوع تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا ، باید بیان داریم که مزیت‌های متعدد تزریق ژل به قسمت‌های مختلف بدن و صورت موجب گشته تا هر روز بیش از گذشته به افراد راغب برای انجام این شیوه درمانی و زیبایی افزوده گردد. البته هر شخصی با هر جنسیتی مجاز به بهره‌مندی از این مزایا خواهد بود که در رده‌بندی زیر تشریح می‌گردد:

 • دارای جواز استفاده هم برای بانوان و هم برای آقایان
 • نوعی شیوه غیرتهاجمی،عاری از درد و خونریزی به سبب شادابی و همینطور جوانسازی پوست
 • دارای دوره نقاهت و پروسه بهبودی با کوتاه‌ترین بعد زمانی ممکن
 • ماندگاری و دوام قابل توجه
 • بروز کمترین عوارض و خطر در هر فردی
 • دارای قابلیت ترمیم و تخلیه گشتن فوری
 • اختصاص هزینه اندک در قیاس با سایر شیوه‌ها،
 • آشکار گشتن نتیجه با بعد زمانی کوتاه

عوارض تزریق ژل

مورد دیگر که در بررسی موضوع تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا قرار است از آن نام ببریم، بروز هر نوع عارضه احتمالی بعد از انجام این روند درمانی و زیبایی است. این عوارض در دو گروه قرار داده می‌شوند که به شرح زیر است:

·         عوارض فوری

 • تجربه درد خفیف، احساس خارش، بروز قرمزی، تورم و یل ابریشم در قسمت‌های که تزریق صورت پذیرفته است
 • امکان بروز خونریزی در نواحی تزریق
 • ایجاد عفونت
 • نشان دادن آلرژی به مواد مورد استفاده در روند تزریق

·         عوارض دیرینه

 • متورم گشتن ناحیه تزریق و یا ایجاد ابریشم در این ناحیه
 • تیره گشتن پوست
 • تغییر در طیف رنگپوست در ناحیه انجام تزریق
 • متغیر گشتن حس حاکم در پوست
 • التهابات پوستی

البته ناگفته نماند که تمام موارد بیان شده زمانی بروز خواهند کرد که تزریق به واسطه یک پزشک با عدم تبحر کافی در این حوزه صورت پذیرد.

هزینه‌ تزریق ژل

یکی دیگر از چالش‌هایی که قرار است در این مقاله با عنوان تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا بدان بپردازیم، میزان برآورد هزینه در روند تزریق ژل در صورت و هر ناحیه دیگری از بدن می‌باشد. برآورد هزینه‌ خدمات وابسته به عوامل متعددی صورت می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید

اعتبار و میزان سابقه کلینیک، تجربه و تخصص پزشک، کافی بودت مهارت و میزان دقت او، نوع و مقدار ژل مصرفی، فاکتورهای مهم به سبب نهایی نمودن قیمت تزریق فیلر بشمار می‌روند.

البته هیچ وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید شما از روی قیمت پیشنهادی متوجه کفیت انجام این قبیل از خدمات نخواهید گشت‌. بدین ترتیب بعد از دریافت پاسخ ابهام تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا میزان مهارت و تخصص پزشک را نیز مدنظر قرار بدهید. بدون کمترین شبهه‌ای تجربه آسایش و دستیابی به نتیجه مدنظر در انجام پروسه زیبایی بالاتر از مبحث هزینه صاحب اهمیت است.

 

هزینه‌ تزریق ژل

کلام پایانی

در این مبحث تمامی مواردی چون تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا مورد بررسی قرار گرفتند. توجه داشته باشید که تزریق ژل در جایگاه ایمن‌ترین شیوه‌ها به جهت تحقق رویایتان برای ایجاد فرم دلخواه در صورت قرار می‌گیرد.

چنانچه این پروسه زیبایی در یک مجموعه صاحب اعتبار انجام پذیرد، نباید نگران کمترین عارضه‌ای در این ضمن باشیم. در این مبحث سعیمان را بر آن داشتیم که پیش از اقدام برای انجام تزریق اطلاعات تمام و کمالی را در باب در اختیارتان قرار بدهیم.

اما با این حال به سبب رسیدن به نتیجه‌ای بی‌نقص، حتما پیش از انجام عمل با مشاوران فعال یک کلینیک مطرح چون درسا کلینیک برای رفع ابهاماتتان در باب تزریق ژل+هزینه و معایب و مزایا ارتباط برقرار نمایید و سایر ابهاماتتان را رفع سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »