خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

تزریق ژل لب مدل هالیوودی

چکیده محتوا

تزریق ژل لب مدل هالیوودی

آمار قابل توجهی از افراد نسب به تزریق ژل لب مدل هالیوودی، تمایل دوچندانی نشان داده و دست رد به سینه داشتن لب‌های پر و گوشتی نخواهند زد چراکه؛ یکی از مهمترین عناصر در به رخ کشیدن زیبایی و جوانی چهره هر فرد محسوب می‌گردد.

ولی نمی‌توان این واقعیت را انکار کرد که، هر چه که فرد پا به سن بگذارد صاحب لب‌های نازک‌تری خواهد شد، که به مرور حجم خود را از دست داده‌اند. البته که این امری کاملا طبیعیست که با گذر زمان و افزایش سن، پوست قدرت سابق خود را به جهت کلاژن از دست بدهد و سبب نمایان گشتن چین‌ و چروک‌های بسیاری در اطراف لب شود.

چنین خطوطی در بافت نرم و گوشتی لب منجر به نمایان گشتن تاثیرات منفی به سبب کاهش زیبایی در چهره فرد گشته و لب‌ها باریک و نازک‌تر خواهد گشت.

از همین‌رو جمع کثیری از افراد، حتی آن دسته از افرادی که در دهه دوم زندگی خود به سر می‌برند، با نگاه در آينه و مشاهده حجم طبیعی لب‌ها در حال حاضر و قیاس با حجم سابقشان، بی‌شک، آزرده خاطر خواهند گشت.به همین سبب جمع کثیری از سلبریتی‌ها و ستاره‌‌گان به تزریق ژل لب مدل هالیوودی بیش از سایرین تمایل نشان می‌دهند‌

فرم هالیوودی در لب ها چیست؟

اگر در این باب کمترین اطلاعاتی را در دست داشته‌ باشید، بدون شک متوجه خواهید گشت که مدل‌های متعددی برای لب‌ها هست که هر یک به سبب سبکی که دارا هستند از زیبایی و جذابیت خاصی بهره‌مند می‌گردند مهمتر از این، در چهره هر شخصی، تنها یکی از مدل‌ها می‌تواند با سایر عناصر صورت ارتباط و تناسب برقرار نماید.

در این میان، یکی از مدل‌های محبوب تزریق ژل لب مدل هالیوودی است که به سبب برجسته کردن لب و بخشیدن جذابیت دو چندان به لب‌ها، در اولویت انتخاب اکثریت قرار دارد. گمان می‌رود به سبب همین محبوبیت و پیروی کردن از سبک زنان حاضر در پرده سینما و هالیوود است که بسیاری از خانم‌ها، تزریق ژل لب مدل هالیوودی را بیش از سایر مدل‌ها می‌پسندند‌.

در این مدل، هم قسمت بالایی و هم قسمت پایینی لب صاحب حجم بیشتری خواهند گشت و به خوبی قابل مشاهده است. اجرای چنین متدی بر روی لب‌ها، این قدرت را داراست تا توجه هر بیننده را به خود جلب نماید، و تمرکز اصلی فرد را در زمان ارتباط چهره به چهره از سایر قسمت‌ها بردارد.

یک اصل مهم که در این میان مطرح می‌گردد، این است که میزان تزریق هم در لب بالا و هم در لب پایین به یک میزان باشد تا بتواند، زیبایی خاصی را برای فرد به ارمغان آورد.

بیشتر بخوانید

فرم هالیوودی در لب ها چیست؟

ماندگاری ژل لب هالیوودی چقدر است؟

هنگامیکه متد تزریق ژل لب مدل هالیوودی برای فرد انجام پذیرفت، بدون تأمل می‌توانید، نتیجه را به طور کامل مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که میزان ماندگاری این نوع از فیلر لب، وابسته به نوع برندی که برمی‌گزینید، روند متفاوتی را طی می‌کند.

ولی چنانچه تمام اصول مراقبتی را رعایت و اجرا نمایید و انگشت انتخاب خود را روی بهترین برند تزریق ژل لب مدل هالیوودی قرار دهید، حتی تا دوسال به نگاه در آینه، متوجه همان فرم ابتدایی خواهید گشت. بعد از طی گشتن این بعد زمانی، به جهت حفظ نتایج، باید مجدداً تزریق را انجام بدهید.

توصیه های مهم قبل از تزریق ژل هالیوودی

مطلوب است تا پیش از انجام تزریق ژل لب مدل هالیوودی، معاینه ابتدایی و مورد نیاز به واسطه پزشک مدنظر صورت پذیرد. در حقیقت با انجام این معاینه، مانع از بروز هرگونه عارضه احتمالی خواهیم گشت و چنانچه مشکلی وجود داشته باشد نیز برای رفع آن اقدام خواهیم کرد.

یکی از مهمترین اصول پیش از انجام تزریق ژل لب،‌ مورد بررسی قرار دادن کامل فرم صورت فرد است. توجه داشته باشید چناچه فردی صاحب صورت کوچکی باشد، می‌بایست در زمان تزریق، ژل کمتری را دریافت نمایند. اگر این تناسب به خوبی اعمال نگردد، لب‌ها بزرگتر از دیگر اجزای صورت و به شکل نازیبا، به نمایش گذاشته خواهد شد.

در تزریق ژل لب مدل هالیوودی، لب بالایی می‌بایست عقب‌تر از لب پایینی قرار گیرد. مضاعف بر این موارد، رعایت قرینگی در هر دو طرف لب یک اصل محسوب می‌گردد. حال چگونه می‌توان اعتماد داشت که تمامی این موارد تحقق میابد؟

کافیست برای دریافت یک نتیجه مطلوب در این حوزه، یک کلینیک حرفه‌ای را برگزینید تا بتواند وابسته به استفاده از بهترین مواد و به کمک پرسنلی مجرب و صاحب مهارت، بدور از بروز کمترین عارضه‌ای، با ایجاد لب‌هایی جذاب، بر زیبایی دو چندان چهره‌تان بیفزاید.

در بین ژل‌هایی که برای تزریق مورد استفاده قرار می‌گیرند، بدون شک که هیالورونیک اسید یک گزینه عالی محسوب می‌گردد چراکه؛ عوارض کمتری داشته و با دارای هماهنگی کافی با بدن انسان است.

عوارض تزریق ژل لب هالیوودی چیست؟

و اما نگرانی اصلی افراد این است که تزریق ژل لب مدل هالیوودی با عارضه‌ای همراه می‌گردد یا خیر؟ در پاسخ به این ابهام، باید بیان داریم چنانچه تزریق ژل در یکی از کلینیک‌های مطرح و صاحب کادر متخصص در حوزه تزریق ژل و بوتاکس و همینطور به واسطه توسط پزشک مجرب صورت پذیرد، کمترین عارضه‌ای را برای فرد زیباجو به دنبال خواهد داشت.

البته این انتظار می‌رود که فرد، در زمان تزریق، اندکی با احساس درد یا فشار خفیف دست و پنجه نرم کند. یا اینکه قسمت تحت درمان در ۲۴ ساعت ابتدایی بعد از تزریق دچار تورم و کبودی شود.

 

عوارض تزریق ژل لب هالیوودی چیست؟

قیمت و هزینه تزریق ژل لب هالیوودی چقدر است؟

معمولا برآورد هزینه نه تنها در تزریق ژل لب مدل هالیوودی، بلکه در تمام فیلر‌ها وابسته نوع برند و کیفیت ژل مصرفی است. در حال حاضر، وابسته به تغییر و نوسانی که قیمت‌‌ها طی می‌کنند، هزینه اختصاصی تزریق برای هر شخص معادل میزان سی سی مصرفی برای فرد معین می‌گردد.

این پروسه شاید ساده و کوچک به نظر برسد اما به هر حال نوعی جراحی زیبایی محسوب می‌گردد و شامل خدمات بیمه درمانی نخواهند شد. اگر تمایل دارید در باب جزئیات برآورد هزینه در حوزه تزریق ژل لب مدل هالیوودی، اطلاعات کاملی کسب کنید، می‌توانید با مشاوران درسا کلینیک در ارتباط بوده و یا با مراجعه به وب سایت آن، پاسخ تمامی ابهاماتتان را دریابید.

کلام پایانی

بر این مورد باید تاکید ورزید که؛ میزان مهارت پزشک در انجام تزریق ژل لب مدل هالیوودی بسیار حائز اهمیت است. پس پیش از هر اقدامی، برای دریافت خدمات بهتر به یک کلینیک معتبر و مطرح مراجعه داشته باشید. بنابراین حتما نزد پزشکی مجرب و متخصص در این حوزه بروید.

بدون شک ایجاد فرم هالیوودی روی لب ها نیازمند مهارت کافی از سوی پزشکی می‌باشد که با طور کامل بر این امر تسلط دارد. البته درسا کلینیک به عنوان یکی از مجموعه‌های فعال و مطرح در حوزه، موفق به کسب رضایت هم مراجعان و زیباجویان داشته و امید دارد که صاحب لب های زیبایی گردید و زیبایی را به خود ارزانی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »