خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

چکیده محتوا

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و یا محو چین و چروک‌هایی که جوانی صورتتان را دزدیده، محسوب شود.

وابسته به همین اوصاف است که، بوتاکس به محبوب‌ترین شیوه جوانسازی صورت مبدل گشته است. به واسطه فلج نمودن عضلات فعال در برخی از نواحی بخصوص صورت به واسطه سم بوتولینوم در روش تزریق بوتاکس، به رفع یکباره چین و چروک‌ها دامن خواهید زد، و شانس دوباره برا داشتن پوستی صاف، شاداب و درخشان را به خودتان خواهید بخشید.

در این مبحث ضمن معرفی جاهای تزریق بوتاکس در صورت هر بعد مرتبط بدان را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بوتاکس چیست؟

پیش از آن که شروع به معرفی و نام بردن از جاهای تزریق بوتاکس در صورت نماییم، می‌بایست شما را با ماهیت این روند آشناییت بخشیم. در واقع بوتاکس همان نام تجاری سم بوتولینیوم می‌باشد که در قالب تزریق و بدور از بروز کمترین حالت تهاجمی به نواحی مختلف صورت ورود می‌نماید و در نهایت موجب فلج شدن عضلات دخیل در آن می‌گردد.

در حقیقت خطوط ریز و درشتی که در حالت افقی و عمودی به نام چین و چروک سطح پوست فرد را در نواحی حوالی چشم و همینطور پیشانی پوشانده، ریشه در حرکت دادن بیش از اندازه‌ی عضلات دخیل در این نواحی دارد.

از همین‌رو، بعد از فلج ساختن این عضلات، دیگر این خطوط ظاهر نخواهد نگشت و شما با نگاه در آینه همچون دوران جوانی، شاهد پوستی شفاف و درخشنده خواهید بود.

با این اوصاف که، رفع چروک اطراف چشم با تزریق صحیح و متخصصانه بوتاکس رفع می‌شود ولی افرادی که دارای گودی عمیق و همراه با چین و چروک‌های زیادی در این ناحیه می‌باشند، می‌توانند از تزریق فیلر زیر چشم کمک بگیرند.

اما به هر حال و به جرئت باید بگوییم که،‌ عدم یافتن جاهای تزریق بوتاکس در صورت به شکل صحیح می‌تواند عوارض مخربی را به بار آورد.

آیا تزریق بوتاکس در تمامی نواحی صورت انجام می شود؟

جاهای تزریق بوتاکس در صورت محدود بوده و تنها چند بخش را شامل می‌گردد. بوتاکس مزیت‌های برجسته‌ای را به دوش می‌کشد که نه تنها در صورت بلکه در قسمت‌های مختلفی از بدن معجزه خواهد کرد. اما عموما آن را به عنوان ابر قدرتی برای رفع چین و چروک‌های سطح پوست می‌شناسند.

چنانچه نقاط تزریق بوتاکس در صورت از سوی پزشک متخصص به درستی یافت و روند موفقی اجرایی گردد، شما را به معجزه جوانی واقف خواهد نمود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره جاهای تزریق بوتاکس در صورت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

چه نقاطی از صورت بهترین جا برای تزریق بوتاکس هستند؟

البته‌که چهره هر فرد برایش از اهمیت وافری برخوردار است و در قیاس باسایر قسمت‌های بدن، بیشترین میزان اعتماد بنفس در فرد را شکل خواهد داد. چنانچه این ناحیه با آسیب‌‌ها و نواقصی اعم از اسکار، جای جوش و همینطور چین‌خوردگی درگیر شود، تمامیت اعتماد بنفس خود را در گرو بهبود آن‌ها قرار خواهد داد‌. مطلوب‌ترین و برجسته‌ترین جاهای تزریق بوتاکس در صورت به شرح زیر می‌باشند:

 • اولین مورد ناحیه پیشانی هر شخص است که با پا گذاشتن به سن و گذشت یک بعد زمانی مدید یا خطوط افقی در هم آمیخته می‌گردد. اما جای نگرانی نیست زیرا؛ به طور شگفت‌انگیز و بدون در پی داشتن عارضه خطرناکی، به صاف و رفع گشتن آن‌ها می‌انجامد.
 • خط‌های درهم رفته در نواحی اطراف دهان و همینطور پرکلاغی‌های نواحی دور تا دور آن، خطوط خط خنده که زیبایی چهره ما را به قهقرا برده است، همگی با یافتن جاهای تزریق بوتاکس در صورت، وارد نمودن مواد اورجينال و آمیخته با تخصص و مهارت پزشک قابل رفع است.
 • گونه‌ها عموما از نواحی همیشه داوطلب برای دریافت بوتاکس می‌باشند که، با صعودی گشتن نمودار سن، شل و بدفرم خواهد گشت‌
 • اگر سنتان دیر زمانیست که دو رقمی گشته، حتما با نگاه در آینه متوجه چین‌خوردگی و یا گودی در نواحی اطراف چشمانتان خواهید گشت. شما با معرفی و در ارجعیت قرار دادن این ناحیه و عنوان یکی از کاندیدای تزریق در صورت امکان رهایی از گودی، چروکی و همینطور سیاهی و تیرگی اطراف چشمانتان را خواهید یافت.
 • حتی اگر چهره بشاش و شیرینی داشته باشید، به سبب ایجاد خطوط میانه ابرو‌ها به فردی عبوس و همیشه عصبانی مبدل خواهید گشت.
 • یکی از جاهای تزریق بوتاکس در صورت پلک‌ها می‌باشند که اغلب تنها راه بهبود آنی و قطعیش تزریق بوتاکس است.
 • اگر راغب به داشتن ابروهای به اصطلاح بالا بلندتر همچون دوران جوانیتان می‌باشید، مواد بوتاکس را‌ به قسمت زیرین ابرو‌هایتان تزریق نمایید و موجب برآورد تاثیرات مثبت در چهره‌تان باشید

نتایج حاصل از تزریق بوتاکس در نقاط اشتباهی صورت چیست؟

البته‌که وارد گشتن ماده بوتاکس در هر ناحیه‌ای از بدن می‌تواند، معجزه بیافریند. اما اگر جاهای تزریق بوتاکس در صورت اشتباه انتخاب گردد، مضاعف‌بر آنکه نمی‌تواند منجر به نتایج مطلوب و مثبتی گردد، سبب بروز برخی آسیب‌ها و عوارض گاه نگران کننده خواهد گشت.

بدین‌ ترتیب نیاز است تا، شخص پیش از قطعیت بخشیدن به تصمیم خود برای انجام بوتاکس در باب کلینیک انتخابی خود تحقیقات تمام و کمالی را به جا آورد. در طی ای تحقیقات معین خواهد گشت که، مواد مصرفی در این حیطه تماماً اورجینال هست یا خیر؟ و یا اینکه تجهیزات مورد استفاده همسو با پیشرفت دنیا می‌باشند و با خیر؟

از همه مهمتر کادر پزشکی فعال در این مجموعه صاحب تخصص،تجرب و مهارت کافی هستند یا نه؟ اطمینان شما از این مورد، دیگر ذهنتان را با چالشی چون جاهای تزریق بوتاکس در صورت به شکل صحیح و بدور از خطا، درگیر نخواهد ساخت‌.

با تمام این تفاسیر می‌توانیم اینگونه بیان نماییم که، بوتاکس با نقاط ممنوعه در روند تزریق درناحیه صورت همراه نبوده و تنها بعضی از نقاط پذیرای توام با سلامت این ماده نخواهند بود.

ولی بدون شک یافتن جاهای تزریق بوتاکس در صورت چون نواحی بالایی و یا پایین چشم، نیازمند توجه و حساسیت ویژه‌ای است که تنها در بطن کار یک پزشک حاذق قرار می‌گیرد. از همین‌رو بر دریافت خدمات از یک کلینیک مجرب و صاحب تخصص در این حوزه اسرار بسیاری می‌ورزیم.

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

ماندگاری تزریق بوتاکس

با صعودی گشتن نمودار افزایش سن، به صورت کاملا طبیعی و بدون دخالت انسان، بدن فرد مراحلی را با سبب تجربه تغییرات برجسته‌ای می‌پیماید.

یکی از این تغییرات، خطوط افقی و عمودی در هم رفته‌ای می‌باشد که، زیبایی و شفافیت پوست را از آن گرفته است.

همانگونه که مستحضر هستید، تزریق بوتاکس یک شیوه دائمی نیست و تا یک بعد زمانی ۶ ماهه قدرت مدیریت شرایط و بهبود چنین وضعیتی را در اختیار می‌گیرد ولی وابسته به امکان ترمیم مجدد، شما می‌توانید، سبب استمرار نتایج حاصل گشته گردید و به دریافت بوتاکس به صورت دوره‌ای پایبند باشید.

اگر در باب احتمال بروز عوارض متعدد انجام این شیوه به شکل تمام وقت دچار تشویش گشته‌اید، باید این اطمینان را به شما در باب نفی کامل این قضیه بدهیم. مگر اینکه جاهای تزریق بوتاکس در صورت با تکیه‌بر مهارت کافی پزشک یافت نگردد و نتایج ناراحت‌کننده‌ای را برایتان به بار آورد.

 

مراقبت های بعد از بوتاکس

 • جاهای تزریق بوتاکس در صورت بعد از طی گشتن یک بعد زمانی کوتاه، در مقابل عواملی اعم از خوابیدن و یا ماساژ دادن و فشردن بسیار حساس بوده و در معرض بروز عوارضی مختلفی قرار خواهد گرفت.
 • لمس نواحی تزریق بوتاکس در صورت ممکن است که به حرکت و یا جابه جایی سم بوتاکس اطلاق گردد
 • بدین ترتیب به جدیت توصیه می‌شود که، حتما سر خود را بالاتر از سطح بدنتان بگیرید و مانع از بروز و یا قطعی گشتن هر نوع عارضه خطر زایی در این ناحیه گردید
 • چنانچه بعد ار دریافت مواد بوتاکس دچار سر درد گشتید، به کمک مسکن از میزان آن کاسته و به هیچ وجه نگرانی به خودتان راه ندهید.

کلام پایانی

بعد از دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت ردپای کمترین چین و چروکی مشاهده نخواهد گشت. هدف اصلی از انجام بوتاکس، نرم‌تر ساختن حالت صورت و بازگرداندن زیبایی و جذابیت دوران جوانی است‌ البته‌که اجرا و پیگیری این روند با تکیه‌بر بکارگیری تکنیکی مناسب و دوز کافی از طریق پزشکی صاحب تخصص بهترین نتایج ممکن را به بار خواهد آورد.

سال‌های زیادیست که درسا کلینیک با تکیه‌بر کادر مجرب پزشکی و تجهیزاتی که در اختیار دارد، رضایت تمام‌‌وکمال تمام مراجعان و زیباجویان عزیزش را کسب نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »