با گذر زمان و مشخص شدن آثار پیری و چین و چروک بر روی صورت ، اکثر افراد و به ویژه بانوان تمایل به انجام عمل لیفت صورت پیدا می‌کنند . در این میان یک مساله حایز اهمیت است . جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ این سوالی است که ، افراد هنگام مراجعه به جراح خواهند پرسید .

مساله ماندگاری لیفت صورت برای همه افراد امری مهم است تا آنجا که ، ممکن است بر تصمیم‌گیری فرد مبنی بر انجام یا عدم انجام لیفت صورت تاثیر گذار باشد . از این رو بر آن شدیم تا ، به بررسی این مساله بپردازیم .

جراحی لیفت صورت چیست ؟

پیش از آن که ، به پاسخی به این سوال که ، جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ برسیم به بیان تعریفی مختصر از جراحی لیفت صورت می‌پردازیم . جراحی لیفت صورت به منظور کاهش چین و چروک پوست صورت و گردن توسط جراح انجام می‌گیرد .

در این روش جراح چربی‌های اضافی لایه‌های زیرین پوست گردن و صورت را جمع می‌کند و به این ترتیب باعث لیفت و جوانسازی صورت می‌شود . البته این نکته را ، نیز فراموش نکنید که ، این روش دایمی نبوده و با گذشت زمان پوست روند پیری خود را مجددا طی خواهد کرد .

 

جراحی لیفت صورت چیست ؟

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت صورت می‌باشند ؟

در این قسمت از مطلب جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ به سراغ معرفی کاندیدهای مناسب این روش جراحی می‌رویم . مانند سایر روش‌های زیبایی و جراحی همه افراد واجد شرایط برای انجام عمل جراحی لیفت صورت نمی‌باشند . افراد زیر کاندیدای مناسبی برای این عمل زیبایی هستند ؛

 

 

افرادی که ، واجد این شرایط هستند کاندیداهای مناسبی برای انجام عمل لیفت صورت می‌باشند . این عمل مزایا و معایب خود را داشته که ، در قسمت بعدی از مطلب جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت .

بخوانید: آموزش تزریق فیلر در تهران

مزایای روش جراحی لیفت صورت چیست ؟

 

اکنون که ، با روش جراحی لیفت صورت و کاندیدهای مناسب آن آشنا شدیم ، در این قسمت از مطلب جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ به شرح مختصری از مزیت‌های این روش نیز خواهیم پرداخت . برخی از مزیت‌های این روش لیفتینگ صورت به شرح زیر می‌باشند ؛

 

 

همانگونه که ، اکثریت قریب به یقین عمل‌های جراحی دارای عوارض هستند ، جراحی لیفت صورت نیز معایبی دارد . در قسمت بعدی از مطلب جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ به بیان برخی از معایب این روش خواهیم پرداخت .

معایب و عوارض روش جراحی لیفت چیست ؟

 

این قسمت از مطلب جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ را به شرح مختصر عوارش این روش لیفت صورت اختصاص داده‌ایم . این روش دارای عوارض کوتاه مدت و طولانی مدت می‌باشد . اما به طور کلی یک روش ایمن به شمار می‌رود .

عوارض کوتاه مدت روش جراحی لیفت صورت شامل عفونت ، تجمع خون و مایعات زیر پوست و همچنین بی حسی اطراف گوش و صورت است . بی حسی مدوام گوش ، آسیب عصبی صورت ، مشکل در لبخند ، لبخند نامتقارن ، افتادگی لب فوقانی ، مشکل در بستن چشم از عوارض طولانی مدت این روش می‌باشند .

مراقبت‌های پس از انجام جراحی لیفت صورت چه می‌باشد ؟

 

کلیه روش‌های زیبایی تهاجمی و غیر تهاجمی نیازمند انجام یک سری مراقبت می‌باشند . با انجام این مراقبت‌ها فرد نتیجه بهتری دریافت می‌کند . در این قسمت از مطلب جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ مراقبت‌های این روش را برای شما شرح می‌دهیم .

اولین نکته در رعایت مراقبت‌های پس از جراحی رعایت توصیه‌های پزشک می‌باشد . داروهای تجویز شده را ، به موقع مصرف کنید . در هنگام خواب دقت نمایید که ، بر روی صورت نخوابید و هیچگونه فشاری به صورت وارد نکنید .

به تغذیه اصولی خود اهمیت دهید و مصرف میوه و سبزیجات را ، در اولویت قرار دهید . آب و مایعات را ، در مدت نقاهت به میزان زیاد بنوشید . و به عنوان آخرین نکته ، حتما در موعد مقرر برای کشیدن بخیه‌ها به پزشک مراجعه کنید و برداشتن بخیه‌ها را ، به تعویق نیندازید .

مراقبت‌های پس از انجام جراحی لیفت صورت چه می‌باشد

 

ماندگاری جراحی لیفت صورت چقدر است ؟

 

اکنون که ، با روش جراحی لیفت صورت آشنا شدیم به راحتی می‌توان در مورد این سوال که ، جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ اظهار نظر کرد . ماندگاری عمل لیفت صورت به عوامل متعددی بستگی دارد .

مهارت و سابقه پزشک جراح ، میزان رعایت مراقبت‌های پس از جراحی ، روش جراحی ، تجهیزات و امکانات محل انجام جراحی همگی از عواملی هستند که ، بر میزان ماندگاری جراحی لیفت صورت تاثیر می‌گذارند . به طور کلی مدت زمانی بین ۲ الی ۱۰ سال را ، می‌توان برای ماندگاری این روش در نظر گرفت .

کلام پایانی

در این مطلب پی بردیم که ، جراحی لیفت صورت تا چند سال ماندگاری دارد ؟ همچنین ، با مزایا و معایب این روش آشنا شدیم . ذکر این نکته بسیار مهم است که ، انتخاب کلینیک معتبر برای انجام هر گونه جراحی زیبایی اولویت بالایی دارد .

رعایت موارد بهداشتی ، امکانان بالا و پزشک متخصص با مهارت کافی همگی بر کیفیت جراحی لیفت تاثیرگذار هستند . درسا کلینیک از کلینیک‌های معتبر پایتخت است که ، برای انجام جراحی لیفت می‌توانید به این مجموعه مراجعه کنید .

بخوانید: آموزش تزریق بوتاکس صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *