خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

خطرات لیفت برزیلی باسن BBL کدامند ؟

چکیده محتوا

خطرات لیفت برزیلی باسن BBL کدامند ؟

با وجود این که لیفت برزیلی باسن ، خیلی پر طرفدار است و سالانه این جراحی در حجم بالا انجام می شود ، اما با خطرات لیفت برزیلی باسن BBL مواجه هستیم . این خطرات دائمی نبوده و به شرایط بیمار وابسته می باشند .

توجه به این خطرات اهمیت زیادی داشته و لازم بوده ، تا افراد صادقانه با این روش ها آشنا شوند و نسبت به خطرات نیز آگاهی داشته باشند ‌. از این رو خواهشمندیم تا در ادامه مطلب با ما همراه شوید ‌.

بیشتر بخوانید: چه مواردی دوام ژل لب را کاهش می دهند ؟

معایب لیفت برزیلی باسن BBL

در طی بررسی خطرات لیفت برزیلی باسن BBL ، لازم بوده ، تا ابتدا به معایب این روش نیز اشاره کنیم . فرآیند که با نام BBL معروف است ، یک روش جراحی بوده ، که در آن چربی از بخش های دیگر بدن به باسن منتقل می شود تا شکل و حجم آن را افزایش دهد .

این روش باعث شده ، باسن تخم مرغی و جذاب تر به نظر برسد . با این حال ، همانند هر جراحی دیگری ، این عمل نیز مشکلات و معایبی دارد که در زیر به توضیح آن ها می پردازیم ؛

 1. خطر عفونت : مانند سایر عمل های جراحی ، لیفت برزیلی باسن نیز ممکن است با خطر عفونت همراه باشد . این خطر می تواند در محدوده باسن و محل جراحی یا در دیگر بخش های بدن رخ خواهد داد ، متاسفانه عفونت جزو رایج ترین خطرات لیفت برزیلی باسن BBL می باشد .
 2. مشکلات جراحی : این فرآیند یک عمل جراحی پیچیده است و به همین دلیل ، مشکلات و عوارضی داشته ، که شامل ؛ خونریزی ، هماتوم ، خارش و التهاب بوده ، که میزان آن در افراد مختلف متفاوت است .
 3. جابجایی چربی : با انتقال چربی به باسن ، خطر جابه جایی چربی مخصوصا در شکم یا پهلو وجود داشته ، که از آن چربی استخراج شده است ، که در نهایت به عوارضی نظیر تشکیل ناهنجاری ها ، ایجاد حباب های چربی ، کاهش حجم چربی و دفورمه شدن بخش های مختلف بدن می انجامد .
 4. عوارض بیهوشی : همانند سایر جراحی ها ، لیفت برزیلی باسن نیز نیازمند بیهوشی است که به خطرات لیفت برزیلی باسن BBL افزوده است . بیهوشی با عوارضی نظیر ؛ تهوع و استفراغ ، خواب آلودگی ، تنگی نفس و حتی عفونت ریوی همراه است .
 5. محدودیت های فعالیت : پس از عمل لیفت برزیلی باسن ، برخی فعالیت ها و حرکات را باید محدود کنید یا از انجامشان به کلی خودداری کنید ، باسن و بدن به شرایط عادی بازگردد ، نشستن بر روی باسن در زمان طولانی ، استفاده از صندلی های سفت و عمیق و همچنین انجام ورزش های سنگین همگی جزو فعالیت های ممنوع هستند .
 6. نتیجه نامطلوب : علاوه بر مشکلات فوق ، ممکن است نتیجه نهایی لیفت برزیلی باسن مطلوب نباشد و شما از شکل و حجم جدید باسن خود راضی نباشید . اگر این عمل نزد کلینیک غیر حرفه ای انجام شود ، باسن به جای زیباتر شدن ، حالت بدی به خود می گیرد .

مشکلات و خطرات لیفت برزیلی باسن BBL در افراد مختلف متفاوت است ، حتی در میزان و شدت آن ها نیز ، شاهد تفاوت خواهیم بود ، برای رهایی از این مشکلات بایستی به مرکز درمانی معتبری همچون درسا کلینیک مراجعه شود .

معایب لیفت برزیلی باسن BBL

چه کسانی نباید اقدام به لیفت برزیلی باسن BBL نمایند ؟

همان طور که اشاره شد ، خطرات لیفت برزیلی باسن BBL در افراد مختلف ، دارای تفاوت است ، اما شدت این خطرات در بعضی از افراد بسیار زیاد خواهد بود .

عمل لیفت برزیلی باسن (BBL) نیازمند بررسی دقیق و ارزیابی حالت جسمی و سلامتی فرد متقاضی است . در برخی موارد ، افرادی که دارای برخی عوامل یا سابقه های خاصی هستند ، بهتر است از این جراحی خودداری کنند . موارد زیر به موارد منع انجام این فرآیند اشاره دارد ؛

 1. بیماری های قلبی یا عروقی : افرادی که دارای مشکلات قلبی مانند ضعف قلبی ، فشار خون بالا یا اختلالات عروقی هستند ، باید قبل از انجام هر نوع جراحی تحت نظر پزشک قرار بگیرند و بررسی های لازم را انجام دهند . در برخی موارد ، خطر عوارض جدی پس از عمل برای این افراد بیشتر خواهد بود .
 2. عفونت فعلی : اگر فرد دارای عفونت فعال در بدن باشد ، بایستی تا زمان بهبود عفونت صبر کند و پس از آن عمل را انجام دهد . در غیر اینصورت ، خطرات لیفت برزیلی باسن BBL فوق العاده بالا خواهد بود و احتمال انتقال عفونت به ناحیه جراحی وجود دارد .
 3. مشکلات ریوی : افرادی که مشکلات ریوی مانند آسم ، بیماری های شدید مزمن انسدادی ریوی (COPD) یا عفونت ریوی دارند ، به علت خطرات افزایشی بیهوشی و تنفسی ، احتمالاً نباید این جراحی را انجام دهند .
 4. بارداری یا شیردهی : در حالت بارداری یا شیردهی ، بهتر است عمل لیفت برزیلی باسن به تعویق افتاده و پس از اتمام دوره شیردهی و استقرار دوباره بدن ، برای عمل اقدام شود ، چرا که در این دو بازه خاص خطرات لیفت برزیلی باسن BBL بیش از هر زمان دیگری است ‌.
 5. مشکلات خونریزی و لخته شدن خون : اگر فرد دارای مشکلات خاص خونریزی مانند هموفیلی ، بیماری همولیتیک مانند تالاسمی یا نیاز به داروهای ضدخونریزی است ، باید محتاطانه عمل کند ، زیرا این جراحی با خطرات خونریزی و لخته شدن خون یا آمبولی همراه می باشد .
 6. سوابق سابقه عمل جراحی در ناحیه جراحی باسن : اگر فرد سابقه عمل جراحی در منطقه باسن را دارد و از نتیجه عمل ناراضی است ، از انجام مجدد این عمل باید خودداری کند ، چرا که خطرات زیادی او را تهدید می کند و احتمال فوت نیز وجود دارد .

برای جلوگیری از خطرات لیفت برزیلی باسن BBL و حفظ سلامت افراد ، بایستی حتما پیش از عمل ، در جلسات مشاوره ای شرکت کنند و با خود و صد البته با پزشک صادق باشند .

بیشتر بخوانید: فیشال پوست

خطرات مربوط به لیفت برزیلی باسن BBL

خطرات لیفت برزیلی باسن BBL را نباید نادیده گرفت ، این خطرات همیشه بعد از هر عمل دیده نشده اند ، اما در صورت عدم تخصص جراح ، عدم رعایت نکات بهداشتی و اصولی خطر قطعا به وجود می آیند و زیبایی و سلامت افراد را به خطر می اندازند . موارد زیر جزو خطرات احتمالی این عمل جراحی خواهند بود ؛

 1. عفونت : هر نوع جراحی ممکن است باعث عفونت شود . برای پیشگیری از عفونت ، معمولاً آنتی بیوتیک ها قبل و بعد از جراحی تجویز می شود و لازم بوده ، تا تمیز کردن ناحیه جراحی به خوبی انجام شود . این آیتم هم در گروه معایب و هم جزو خطرات لیفت برزیلی باسن BBL می باشد .
 2. خونریزی : خونریزی در ناحیه جراحی در طی جراحی یا پس از آن رخ خواهد داد . درصورتی که خونریزی شدید باشد ، نیاز به مراقبت فوری خواهید داشت .
 3. لخته های خونی : جراحی BBL می تواند خطر لخته های خونی را افزایش دهد . لخته های خونی یا آمبولی گاهی به عروق خونی سفر می کنند و سبب درگیری عروق خواهند شد ، که جراحات جدی ایجاد کرده و حتی زندگی افراد را تهدید می کند ، چرا که منجر به ایست قلبی خواهد شد ‌. یک سری تجویز های خاص توسط پزشک ارائه می گردد ، تا از خطر لخته شدن جلوگری نماید .
 4. عوارض آنستزی : استفاده از بیهوشی برای جراحی ممکن است با خطرات خود همراه باشد . برای کاهش خطرات لیفت برزیلی باسن BBL ناشی از بیهوشی ، لازم بوده ، تا حتما نزد مرکز معتبری چون درسا کلینیک اقدام به جراحی نمایید ‌.
 5. عوارض جسمانی : در برخی از موارد تجمع مایع در ناحیه جراحی ، تغییر حس در ناحیه هدف ، ردیابی ناحیه جراحی ، آسیب عصبی یا بافتی و … در بدن رخ خواهد داد ، که جزو خطرات لیفت برزیلی باسن BBL هستند . این عوارض بسیار نادر می باشند و همیشه ایجاد نخواهند شد، اما بهتر بوده ، تا حتما نزد کلینیک ماهری اقدام به جراحی نمایید .

خطرات مربوط به لیفت برزیلی باسن BBL

کلام آخر

خطرات لیفت برزیلی باسن BBL را جدی بگیرید ، بسیاری از افراد به صورت بی رویه از روش های زیبایی باسن استقبال می کنند و این روش ها را امتحان می نمایند . دیده شده مدل های زیبایی بعد از عمل لیفت باسن جان خود را از دست داده اند ، این روش زیبایی برای بسیاری از افراد معجزه آفرین بوده است ، اما بدین معنا نیست ، که باید در انجام آن زیاده روی شود .

اگر خواهان افت و کاهش خطرات لیفت برزیلی باسن BBL می باشید ، اولین و مهم ترین اقدام شما ، مراجعه به یک کلینیک تخصصی و ماهر است ، که با بهره مندی از مدرن ترین و بروز ترین تجهیزات این جراحی را انجام می دهد .

درسا کلینیک عملکرد بسیار خوبی در این زمینه داشته و به بهترین نحو ممکن از سلامت افراد محافظت می کند و خطر هلی لیفت برزیلی باسن را تا حد زیادی کاهش داده است ‌.

بیشتر بخوانید: تزریق فیلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »