خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن چقدر است؟

چکیده محتوا

دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن چقدر است؟

افرادی که برای افزایش زیبایی عضلات پشت خود ، به سراغ لیفت برزیلی باسن می روند ، در رابطه با دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن خواهان کسب اطلاعات می باشند ‌. با توجه به این که ، ابن نوع لیفت یک فرایند جراحی است ، دارای یک دوره نقاهت خاص می باشد .

توجه داشته باشید ، که مدت زمان این دوره به ویژگی های فرد و مشخصات زیبا جو بستگی دارد و احتمال این که بین افراد مختلف ، متفاوت باشد ، بسیار زیاد است ‌. در ادامه مطلب ما این دوره بازیابی را برایتان بررسی خواهیم نمود ‌.

بیشتر بخوانید: چه مواقعی باید برای فیشال مراجعه کرد ؟

لیفت برزیلی باسن چیست ؟

در بررسی دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن ، بهتر بوده ، تا ابتدا توضیحاتی را برای این روش ارائه نماییم . لیفت برزیلی باسن ( یا همان لیفتینگ گلوتئال ) یک روش جراحی زیبایی بوده ، که به منظور افزایش و بهبود شکل و اندازهٔ باسن استفاده می شود .

در این روش ، جراح با استفاده از ترکیبی از جراحی ، برش و لیپوساکشن ، باسن را مطابق با نظر زیباجو تغییر می دهد و شکل آن را بهبود می بخشد .

در روش لیفت برزیلی باسن ، جراح ابتدا برش هایی را در نواحی استراتژیکی از جمله پهلوها و حفرهٔ میانی ایجاد می کند ، که از در طی مراحل زیر انجام می گردد ؛

 1. لیپوساکشن : در این روش ، چربی اضافی از مناطقی مانند شکم ، ران ، و پهلوها جمع آوری شده و سپس به باسن منتقل می گردد ، تا بتوان بدون پروتز شکل باسن را تغییر داد . این عملیات می تواند بهبود قابل توجهی در شکل و اندازه باسن ایجاد کند .
 2. تزریق چربی : در این مرحله ، چربی دریافتی از بدن افراد ، بایستی به نقاط مختلف باسن تزریق شود . قطعا افراد مختلف فرم خاصی را برای باسن خود ، در نظر گرفته اند و پزشک مطابق با این امر ، تزریق را انجام می دهد .

توجه داشته باشید ، که دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن وابسته به این مراحل بوده و هر چه هماهنگی و انعطاف بدن با این روش ها بیشتر باشد ، دوره نقاهت کمتر خواهد بود .

بعد از جمع آوری چربی یا تزریق چربی ، جراح با استفاده از درزها و تکنیک های خاصی پوست باسن را بالا می برد و شکل مورد نظر را ایجاد می کند . سپس ، پوست باسن به جای خود قرار گرفته و برش ها در داخل باسن خاتمه می یابد . یک سری بخیه های داخلی برای این جراحی انجام شده ، که دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن را تحت تاثیر قرار می دهد .

 

مدت زمان نقاهت لیفت برزیلی باسن

دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن ، بین چند هفته تا چند ماه طول کشیده و متفاوت باشد . در این دوره ، بایستی بهبودی کامل اتفاق بیفتد و عوارض جراحی کاهش یابند . البته ، هر فرد و هر جراحی دارای شرایط متفاوتی بوده و نمی توان این گونه گفت که نقاهت صرفا در یک بازه زمانی خاص انجام می شود ‌.

در طول این دوره ، شما باید دستورالعمل های پس از عمل جراحی را رعایت کنید ، که شامل استفاده از پانسمان ها ، داروهای تجویز شده ، محدودیت های فعالیت و مراقبت از منطقه جراحی است . همچنین ، شما نیازمند دیگران هستید ، تا به شما کمک کنند ، به فعالیت های روزمره خود برسید .

افزایش فشار ناشی از فعالیت روزمره ، نتایج این فرآیند را تحت تاثیر قرار داده و می تواند یک فاکتور کاهنده باشد . از این رو در دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن شما با یک سری محدودیت ها مواجه خواهید بود .

نقاهت بعد از جراحی لیفت برزیلی باسن مختلف است و ممکن است عوارض موقتی نظیر ورم ، ترشحات ، درد و احساس سفتی در منطقه جراحی را تجربه کنید . این عوارض معمولاً در مدت زمان نقاهت بهبود خواهند یافت و زمان آن ها چندان طولانی نیست .

برای سرعت دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن ، لازم بوده ، تا همکاری خوبی با پزشک خود داشته باشید و همهٔ دستورالعمل ها و راهنمایی های او را رعایت کنید .

با توجه به این که شرایط جراحی و نتایج آن در افراد متفاوت می باشد ، نمی توان داروی خاصی را برای این عمل معرفی کرد و یا تجویز خاصی داشت ، بایستی هر فرد با پزشگ خود در ارتباط باشد و طبق دستورات ایشان عمل کند .

مدت زمان نقاهت لیفت برزیلی باسن

رعایت نکات مهم در زمان نقاهت لیفت برزیلی باسن

در دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن ، نکات مراقبتی خاصی را باید رعایت کنید ، تا بهبودی سریع تر و بهینه تر رخ دهد . در ادامه ، چند نکته مهم برای دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن را برای شما آورده ایم ؛

 1. پیروی از دستورالعمل های پزشک : به دقت دستورالعمل های پزشک خود را پیروی کنید ، که شامل ؛ مصرف داروها ، تغییرات در پانسمان ها ، تعویض باندها و هرگونه مراقبت و محدودیت های مربوط به فعالیت است .
 2. استفاده از پانسمان ها و باندها : پانسمان ها و باندهای محافظ منطقه جراحی را به درستی استفاده کنید . این کار به کاهش ورم ، حمایت از باسن جراحی شده و حفظ شکل آن کمک می کند .
 3. رعایت محدودیت های فعالیت : در طول دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن ، ممکن است محدودیت هایی در خصوص فعالیت های ورزشی ، بر lifting و فعالیت های سنگین داشته باشید . رعایت این محدودیت ها به بهبودی منظقه جراحی کمک کرده و عوارض احتمالی را کاهش می دهد .
 4. آرامش و استراحت : دوره نقاهت پس از جراحی لیفت برزیلی باسن نیازمند استراحت و آرامش است . تلاش کنید فعالیت های روزمره را کاهش دهید و به بدن خود فرصتی برای بهبود بدهید .
 5. مراقبت از جراحی شده : منطقه جراحی را به دقت تمیز کنید و هر تغییر غیرطبیعی را به پزشک خود گزارش دهید .

با رعایت نکات بالا دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن ، با کیفیت بهتری طی می شود و شما از نتایج عمل راضی خواهید بود ‌.

دارو های مناسب دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن

در دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن ، پزشک شما ممکن است ، برخی داروها را تجویز کند تا بهبودی سریع تر رخ دهد و با کاهش عوارض جراحی را مواجه شوید .

هرچند که تجویز دقیق داروها و موارد خاص باید توسط پزشک شما صورت گیرد و بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود ، اما در زیر چندین دسته دارویی که در معمولاً در دوره نقاهت مورد استفاده قرار می گیرند را ذکر می کنیم ؛

 1. ضد التهاب ها : پزشک ممکن است داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی ( NSAIDs) مانند ایبوپروفن یا ناپروکسن را تجویز کند ، تا ورم و درد را کاهش دهد .
 2. ضد دردها : برای کنترل درد ، داروهای ضد درد مانند ترامادول یا کدئین ممکن است توصیه شود . اما باید توجه داشته باشید که استفاده از آنها را فقط بر اساس توصیه پزشک خود انجام دهید .
 3. ضد اسپاسم : در صورت وجود اسپاسم عضلات ، داروهای ضد اسپاسم مانند میوسیزین ممکن است تجویز شود .
 4. آنتی بیوتیک : در صورت لزوم ، پزشک ممکن است ، برخی آنتی بیوتیک ها را برای جلوگیری از عفونت تجویز کند .

همچنین ، پزشک ممکن است به شما مکمل های خاصی نظیر ویتامین C و روغن ماهی تجویز کند که به بهبودی و رشد سلول ها کمک می کنند و طول درمان لیفت برزیلی باسن به خوبی انجام شود . لازم بوده ، تا همواره دستورات پزشک خود را دنبال کنید و در صورت بروز هرگونه عوارض یا سؤال ، با او مشورت نمایید .

دارو های مناسب دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن

کلام آخر

دوره نقاهت لیفت برزیلی باسن به شرایط و فاکتور های مختلفی وابسته است . شما به عنوان یک متقاضی انجام عمل جراحی لیفت ، بایستی حتما نکات مربوط به این جراحی را بررسی نمایید و سپس اقدام کنید . درسا کلینیک بهترین پزشکان خود را برای این جراحی در نظر گرفته و افراد می توانند با خیال راحت به این مجموعه مراجعه نمایند و جهت لیفت برزیلی باسن اقدام کنند .

بیشتر بخوانید: آموزش مزوتراپی مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »