خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب

چکیده محتوا

راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب

راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب از مهمترین تکنیک‌هایی محسوب می‌گردد که تمام خانم‌ها در پی دستیابی به آن هستند‌. این مورد غیر قابل انکار است که رژ لب می‌تواند زیبایی فوق العاده‌ای به چهره خانم‌ها ببخشد و یا بر آن بیفزاید.

البته این مزیت زمانی به آزار و عدم تحقق انتظاراتی که فرد داراست؛ خاتمه میابد که، این محصولات آرایشی بعد از گذشت چند ساعت محو، کمرنگ، نازیبا و خارج از حالت قرینه گردد. کافیست در فضای مجازی یک جستجو ساده داشته باشید تا، با تکنیک‌های متعددی به منظور عدم بروز چنین شرایطی آشناییت پیدا کنید.

با تحقیقات متعددی که تا به امروز انجام پذیرفته و آزمایش گشته است؛ در این مقاله شما برای عمل به تکنیک‌های متعددی دعوت خواهیم نمود که، تحقق هر یک سبب حیرت شما و اطرافیانتان خواهد گشت. چنانچه تمایل دارید با راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب آشناییت یابید،تا پایان این مبحث همراهمان باشید.

چه مواردی سبب افزایش ماندگاری رژ لب می‌شوند؟

در این قسمت قرار است با مراحل متعددی همراه گردیم که هر یک به عنوان یکی از راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب و تحقق نتیجه‌ای که در سر می‌پرورانید، خواهد بود.

البته که راه‌‌ دیگری چون استفاده از رژ لب‌های ۲۴ ساعته یا لاک لب وجود دارد که، شما را سریعتر به هدفتان نزدیک می‌کند، جالب است اما؛ شما با تجربه هر شرایطی در طی روز اعم غذا خوردن، نوشیدن، شستن صورت این پوشش همچنان به قوت خود باقیست و دستخوش تغییر نخواهد شد.

اما چنانچه، تمایلی به استفاده از این قبیل از محصولات ندارید، می‌توانید با طی گشتن مراحل زیر رژ را به، همان کیفیت در روی لب‌هایتان حفظ نمایید:

 

چه مواردی سبب افزایش ماندگاری رژ لب می‌شوند؟

·لایه برداری لب‌ها

در اولین گام به سبب معرفی راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب توجه به لایه برداری لب‌ها، نقش ویژه و اساسی را ایفا خواهند نمود.

حتما همه شما با نگاه در آینه متوجه پوست‌هایی بر سطح لب‌ هایتان شده‌اید. این پوست‌های اضافه، همان سلول‌های مرده‌‌ای می‌باشند که، مضاعف‌ بر آنکه از میزان ماندگاری رژ لب تا میزان قابل توجهی می‌کاهند، تغییر طیف رنگی آن را به دنبال دارد. بدین‌ترتیب به کمک یک اسکراب ویژه لب، گام موثری در رفع لایه‌های مرده آن بردارید.

چنانچه اسکراب در اختیار ندارید و یا تهیه آن برایتان توام‌ با مشقت است، این امکان را در در اختیار دارید که به کمک اندکی شکر و یک مسواک تمیز، به سهولت پروسه لایه‌ برداری لب‌هایتان را انجام‌ بدهید. نیاز است این روند تا جایی که پوست کاملاً شفاف و نرم گردد، ادامه یابد.

· استفاده از بالم لب

در گام بعد برای پیشروی در  راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب نیاز است تا به واسطه بالم لب، رطوبت کافی را به لب‌هایتان ببخشید. زیرا؛ پس از استفاده دائم از رژلب‌های متعدد و کاهش رطوبت حاکم در آن پس از مدتی سبب خشکی و پوسته پوسته گشتن آن خواهید شد. از همین‌ رو به شدت توصیه می‌ورزیم که بعد از طی گشتن مرحله لایه برداری لب‌ها، به کمک اندکی مواد مرطوب کننده، آبرسان و یا بالم لب سطح لب‌ها را بپوشانیم. این روند شما را یاری خواهد داد تا در طول روز متوجه این مورد گردید که چقدر لب‌هایتان نسبت به سابق شاداب و نرم‌تر شده و مضاعف‌بر آن رژ لب را بر سطح خود حفظ و از رنگ و میزان آن کاسته نشده است.

·پرایمر لب

در گام سوم و معرفی راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب در انواع مدادی، جامد و مایع یکی از موثرترین شیوه‌ها بهره‌مندی از پرایمر می‌باشد.

پرایمرها محصولات مخصوصی محسوب می‌گردند که، عملکرد آن‌ها همانند پرایمرهای معمولی بوده و تنها برای لب‌ها به سبب پوست بسیار حساسی که داراست، مورد استفاده قرار می‌گیرند. پرایمر لب این قابلیت را در اختیار دارد که، تمامی ناهمواری‌ها و ترک‌های پوست لبتان را قالب ترمیم پوشش بدهد و سبب هر چه صاف‌تر و یکدست شدن آن گردد.

با مطالعه موارد زیر با چند مزیت برجسته استفاده از پرایمر لب به عنوان راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب آشناییت خواهیم یافت:

  • ممانعت از خشکی لب
  • جلوگیری از بروز پوسته پوسته گشتن لب‌ها
  • دارای ویتامین E و ترکیبات بسیار مغذی
  • جلوگیری از شکل‌گیری خطوط ریز و چین و چروک‌هایی که ممکن است به سبب افزایش سن رخ بدهد

استفاده از کانسیلر

توجه داشته باشید که مصرف کانسیلر صورت روی لب‌ها، موجب تأثیر‌گذاری بسیار شگفت‌ انگیزی به سبب صعودی گشتن میزان ماندگاری هر نوع رژ لبی است که سبب زیبایی دو چندان لب‌های شما بانوی عزیز گشته است.

در حقیقت کانسیلر در قالب یک نوع کرم پودر فشرده با ماندگاری بسیار شگفت‌ انگیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و به ایجاد پوستی بسیار صاف و یکدست اطلاق خواهد گشت. به سبب کمک به این وضعیت مقدار اندکی از کانسیلر را به کمک یک بلندر آرایشی بر سطح لب‌ها پخش نمایید. لازم بذکر است که کرم پودر می‌تواند، جایگزین خوبی برای کانسیلر محسوب گردد.

این مرحله مضاعف‌ بر آنکه، روند تثبیت رژ لب را تمدید می‌‌کند، موجب برجسته‌تر گشتن لب‌ها در قیاس با حالت سابقش خواهد گشت. شما به کمک کانسیلر به عنوان یکی از راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب موجب محو خط مرزی لب‌ هایتان خواهید گشت.

حال این امکان را در اختیار دارید تا، خط لب را اندکی وسیع‌تر از حد معمول بکشید تا، انتظارتان به سبب حجم بخشی به لب‌هایتان تحقق یابد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق فیلر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

·خط لب متناسب با رژ لب

یکی از دیگر از تکنیک‌های موثر به سبب طی نمودن راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب بر لب‌هایتان، بکارگیری انواع خط لب می‌باشد. البته در این رابطه ما پیشنهادمان بر این است که، حتما رنگ خط لب کاملاً هماهنگ و بدون وجود تعارض با با رنگ رژ انتخاب گردد، بدین ترتیب در مقابل آینه با چهره‌ای ملیح‌تر و آرایشی زیباتر ظاهر خواهید شد.

با استفاده‌ از این تکنیک به برجسته‌تر گشتن لب‌ها اقدام خواهید نمود زیرا؛ خط لب چون یک دیوار حفاظتی، مانع از پخش گشتن رژ خواهد شد.

·استفاده از رژ لب

در این مرحله به عنوان گام پایانی از راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب، یک لایه نازکی از رژ را به واسطه یک براش روی لب‌هایتان بکشید. سپس به واسطه یک دستمال کاغذی چربی موجود در آن را بگیرید. حالا زمان آن است تا لایه نازک دیگری از رژ لب را دوباره روی لب‌هایتان بکشید.

ناگفته نماند که در بعد زمانی طولانی ماندگاری این محصولات مضاعف‌ بر حساسیت‌هایی که خودتان به خرج می‌دهید، برند انتخابی‌ تان بسیار موثر واقع می‌گردد. به همین ترتیب به جد توصیه می‌ورزیم که، علاوه‌ بر رعایت نکات گفته شده؛ محصولی را انتخاب نمایید که توسط یک برند مطرح پشتیبانی گردد.

چگونه رژ لب مان در حین غذا خوردن پاک نشود؟

تا به این قسمت با راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب یافتید. البته که؛ کاسته شدن از طیف رنگی رژ لب در زمان خوردن مواد غذایی و نوشیدنی‌ها امری طبیعی و غیر قابل انکار است زیرا؛ لب‌های شما به طور مستقیم با آن مواد غذایی و نوشیدنی‌ها خواهد بود.

گاهاً زمانی که لب‌ها با لبه لیوان یا قاشق تماس پیدا می‌کنند، این احتمال افزایش می‌یابد. تمام مواردی که در قسمت بالا خدمتتان عارض گردیدیم، می‌تواند به مدیریت شرایط اطلاق گردد و از کمرنگ شدن و کاسته شدن حجم آن ممانعت سازد.

کم‌ رنگ‌تر شدن رژ لب حین غذا خوردن یا نوشیدن مایعات امری طبیعی است. به‌ ویژه وقتی که لب‌ها با به کارگیری یک دستمال کاغذی به سبب جذب مقداری از رژ اضافی روی لب‌هایتان و محصولات آرایشی همچون فیکس می‌تواند، این امر یاری دهد.‌ زمانی ‌که لیوان با لب‌ها برخورد می‌کنند، احتمال این امر را افزایش می‌دهد.

آیا می‌دانستید که، برندهای مطرح روژ لب نسبت به رقبای خود این ادعا را دارند که، در این محصولات ماندگاری بیشتری حاکم است. گاهی از این شرکت‌ها تاکید می‌ورزند که، ۱۵ ساعت به قوت ابتدایی خود باقی خواهد ماند. البته، به شرط آنکه تمام تکنیک‌های گفته شده در قالب راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب حساسیت و دقیق انجام پذیرد.

 

چگونه رژ لب مان در حین غذا خوردن پاک نشود؟

کلام پایانی

همانطور که گفتیم علاوه بر اینکه، انجام تمام تکنیک‌ها راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب برند و فرمولاسیون استفاده شده در این امر بسیار تاثیرگذار است، گاهاً همه ما شنیده‌ایم که، مضاعف‌ بر طی نمودن این تکنیک‌ها برای افزایش ماندگاری استفاده از رژ لب ۲۴ ساعته کار دائمی و همیشگی دیگری از سوی کلینیک‌های زیبایی پیشنهاد می‌گردد.

سال‌های مدیدی است که، درسا کلینیک به عنوان یکی از بهترین موهای فعال در حوزه زیبایی حرفی برای گفتن دارد. این مجموعه پرسنلی متخصص و پیشرفته‌ترین تجهیزات انتظارات مراجعان خود را و علایق متفاوتی بدهد.

شما می‌توانید ابهاماتتان را در باب راه‌های افزایش ماندگاری رژ لب به صورت رایگان رفع سازید. شاید تصمیمتان بر این شد که، با انجام پروسه زیبایی رژ لب دائمی یک زیبایی غیر قابل تکرار را به لب‌هایتان ببخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »