خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس

چکیده محتوا

رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس

رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، موضوع مقاله ما می باشد . در این مقاله علاوه بر صحبت در مورد فاصله زمانی بوتاکس و هایفو تراپی ، در مورد فاصله زمانی هایفو تراپی و تزریق ژل ، چربی نیز حرف خواهیم زد . اگر به این موضوع علاقه مندید، تا انتهای مقاله در کنار ما بمانید .

پس از تزریق فیلر می توان هایفو انجام داد ؟

پیش از اینکه به رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، بپردازیم ، راجع به فاصله زمانی هایفو تراپی و سایر خدمات زیبایی نیز صحبت خواهیم کرد . در این بخش به فاصله زمانی تزریق فیلر و هایفو تراپی می پردازیم .

تا دو هفته پس از تزریق فیلر ، اجازه انجام هایفو تراپی را ندارید و این روش زیبایی نباید در هیچ نقطه ای که تزریق فیلر در آنجا صورت گرفته ، انجام گیرد . پس از طی این مدت زمانی می توان عملیات هایفو تراپی را انجام داد . البته ممکن است با توجه به تصمیم پزشک ، انجام هایفو تراپی در نقاطی که تزریق فیلر انجام نشده ، میسر باشد .

اگر هنوز روی صورت خود تزریق فیلر را انجام نداده اید ، پیشنهاد ما این است که ، نخست هایفو تراپی را انجام دهید ؛ سپس سراغ تزریق فیلر بروید ، در صورتی که تزریق فیلر دارید بهتر است بین دو هفته تا یک ماه سراغ هیچ روش زیبایی دیگری نروید .

البته پیرو این بحث ممکن است یک سوال دیگر نیز برای خوانندگان پیش بیاید و آن این است که ، هایفو تراپی ژل را از بین می برد ؟ بدیهی است که امواج هایفو روی فیلر و ژل اثر دارد و احتمال دارد دوام آن را کم کند . حال به سراغ مبحث بعدی یعنی رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس برویم ‌.

رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس-وب سایت درساکیلینیک

پس از بوتاکس می توان هایفو تراپی انجام داد ؟

پیش از اینکه به سوال رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، پاسخ دهیم به این مبحث می پردازیم که آیا پس از بوتاکس امکان انجام هایفو تراپی وجود دارد ؟ باید گفت که پس از تزریق بوتاکس انجام روش های زیبایی مختلف و حتی یک ماساژ ساده ، تا دو هفته ممنوع است .

همانگونه که مطلع اید بوتاکس اغلب در نواحی پر چین و چروک صورت مانند اطراف لب ، پیشانی و پیرامون چشم ، انجام می شود که ، با توجه به حساسیت این نواحی و همچنین برای اثر بخشی و ماندگاری بوتاکس ، تا دو هفته نباید هایفو تراپی انجام داد . البته انجام هایفو تراپی در مناطقی که بوتاکس تزریق نشده ، تحت صلاحدید پزشک امکان پذیر است ‌.

با توجه به اثر گذاری هایفو تراپی روی ماندگاری بوتاکس ، بهتر است که این روش زیبایی در اواخر دوره بوتاکس یعنی حدود شش ماه پس از تزریق بوتاکس ، انجام شود . در صورتی که هنوز هیچ کدام از روش ها را انجام نداده اید ، ترجیحا نخست هایفو تراپی را انجام دهید .

با این توضیحات تا حدی پاسخ رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، برای شما مشخص شده است ، اما برای اینکه به پاسخ کامل تر و جامع تری برسید ، در ادامه مطلب با ما همراه شوید .

آیا پس از هایفو تراپی می توان بوتاکس کرد ؟

در مطالب بالا برای رسیدن به پاسخ ، رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، راجع به مدت زمان انجام هایفو تراپی پس از تزریق فیلر و ژل صحبت کردیم ، اما حال سوال را بر عکس می کنیم . آیا می توان پس از هایفو تراپی ، تزریق بوتاکس انجام داد ؟

هایفو تراپی یک روش زیبایی مدرن ، بدون ریسک و کاملا ایمن است و نیاز به مراقبت و نقاهت ندارد . پس از انجام این فرآیند زیبایی ، به راحتی می توانید به امور روزانه خود بپردازید . در واقع هایفو تراپی ، بر عکس روش های دیگر حتی تورم و کبودی چند ساعته نیز ندارد .

تزریق بوتاکس پس از هایفو هیچ ممانعتی ندارد ، اما ترجیحا چند روز فرصت دهید تا التهابات های پوست شما از بین برود ، سپس اقدام به تزریق بوتاکس کنید .

بسیاری از متخصصان زیبایی در پاسخ به سوال رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، این توصیه را دارند که ، اثر بخشی هایفو تراپی سه ماه بعد از انجام این فرآیند زیبایی آشکار می شود و بهتر است تزریق بوتاکس را به بعد از این زمان موکول کنید .

فاصله هایفو و بوتاکس در اشخاص مختلف

نکته مهمی که برای رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، باید در نظر بگیرید این است که ، آیا این فاصله زمانی از فردی به فرد دیگر متفاوت است ؟ از آن جایی که هر فرد ویژگی های پوستی خود را دارد و مواد استفاده شده و روش به کار رفته در خدمات زیبایی با هم فرق دارند ، ترجیحا با پزشک زیبایی خود مشورت کنید .

فاصله زمانی برای هر شخصی بر اساس روش زیبایی انجام گرفته و ویژگی های پوستی ، ممکن است کمتر یا بیشتر باشد ؛ از این رو به قطعیت نمی توان به این سؤال پاسخ داد . بهترین مشاور در این زمینه پزشک شماست .

تزریق مزوتراپی و چربی پس از هایفو تراپی

برای تکمیل بحث رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، به فاصله زمانی تزریق مزوتراپی و چربی نیز خواهیم پرداخت . همانگونه که در بالا گفته شد ، ممکن است دو تا چند روز پس از هایفو تراپی ، پوست درگیر التهاب شود ، پس باید چند روز به پوست خود استراحت دهید .

برای تزریق چربی نیز از اصل بالا باید پیروی کنید . برای انجام هایفو تراپی پس از تزریق چربی ، بهتر است که دو هفته فرصت دهید ، سپس اقدام به این روش زیبایی نمایید . البته در زمان مشاوره به پزشک حتما راجع به خدمات زیبایی که انجام داده اید و مدت زمانی که از انجام آنها گذشته ، صحبت کنید .

رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس-وب سایت درساکلینیک

در پایان

مقاله رعایت فواصل بین هایفوتراپی و بوتاکس ، توسط متخصصین زیبایی کلینیک درسا کلینیک نگاشته شده است . اگر شما نیز هر گونه سوالی راجع به این خدمات زیبایی دارید ، با مشاورین مرکز زیبایی درسا کلینیک تماس بگیرید ، تا تمام راهنمایی‌های لازم را به شما دهند .

مقالات پیشنهادی

آموزش مزوتراپی مو در تهران

آموزش لیزر موهای زائد در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »