خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

عوارض تزریق فیلر خط اخم

چکیده محتوا

عوارض تزریق فیلر خط اخم

شاید تشویش در باب احتمال رخ دادن عوارض تزریق فیلر خط اخم بسیاری از افراد را از اتخاذ تصمیم قطعی انجام آن دور ساخته، و احتمال وقوع عوارض بعد از آن را به چالشی بزرگ مبدل ساخته است.

تمامی ما با قدم گذاشتن در دوران کهولت سن با نگاه در آینه متوجه چین و چروک‌های هر چند ریزی در چهره‌هایمان خواهیم گشت که ریشه در کاهش رطوبت چشمگیر پوست در قیاس با دوران جوانی دارد. در چنین شرایطی متوجه خواهید گشت که پوست نسبت به سابق دچار حالت ارتجاعی گشته است.

دیر زمانی نیست که، پزشکان فعال در حوزه زیبایی به، واسطه تزریق فیلر خط اخم به عنوان یکی از روش‌های موثر به سبب رفع خطوط، شادابی و جوانی دوباره‌ای را به پوست فرد می‌بخشند. در این مبحث با بررسی کامل این موضوع و تمامی زوایای مرتبط به آن، خیالتان را در باب عوارض تزریق فیلر خط اخم آسوده خواهیم نمود.

 خط اخم چگونه درمان می‌شود؟

دلایل متعددی در قالب شرایط نامتعادل عاطفی، روند ناهموار اجتماعی و همینطور فیزیکی بسیاری از افراد را درگیر خود می‌سازد و آن‌ها را در جایگاه بهترین کاندیدا برای انجام فیلر خط اخم قرار می‌دهد. عوارض تزریق فیلر خط اخم را می‌توان بعد از طی گشتن، ۴ رویه پزشکی برای بهبود چنین شرایطی انتظار داشت که به شرح زیر هستند:

 خط اخم چگونه درمان می‌شود؟

·لیزر آر اف فرکشنال

یکی از درمان‌ های پر بازده در روند درمان خطوط اخم بکارگیری لیرز RF فرکشنال می‌باشد. در طی این شیوه درمانی، پزشک سعیش بر آن است که، از اشعه‌های لیرز به سبب نفوذ و وارد ساختن آسیب اندکی به پوست کمک بگیرند. جالب است، اما این پروسه به کلاژن سازی بیشتر پوست خواهد انجامید.

حتما مستحضر هستید که، با صعودی گشتن روند کلاژن‌سازی، پوست تلاش خود را برای ممانعت از ایجاد خطوط اخم بکار خواهد گرفت و یا اینکه؛ برای ترمیم و بازسازی آن دستبکار خواهد شد. بروز عوارض تزریق فیلر، مختص هیچ‌ یک از این ۳ روند درمانی نبوده و می‌تواند، در هر یک به صورت مجزا در میزان کاملاً خفیف فرد را به چالش بکشاند.

·لیفت نخ

و اما با خیالی آسوده و وابسته به نوع تجویز پزشکتان می‌توانید، رفع خطوط ابرو را به پروسه محبوب لیفت به کمک نخ بسپارید. عوارض تزریق فیلر خط اخم در این شیوه بسیار کمتر از سایر روش‌های نام برده است.

در طی اجرای این روند، نخ‌های قابل جذب زیر پوست قرار خواهند گرفت و به رفع خطوط ابرو و چین و چروک‌هایی که از زیبایی و شادابی پوستتان کاسته، خواهد انجامید.

·تزریق ژل

بهترین شیوه ممکن به سبب رفع خطوط عمیقی که ابرو‌ها و صورتتان را در هم کشیده، تزریق ژل می‌باشد. در طی این شیوه، پزشک از فیلری با قالبی شبیه به ژل کمک خواهد گرفت که، در انتها به صعودی گشتن حجم زیر پوست اطلاق می‌شود.

در چنین شرایطی، آن میزانی از پوست که از دست رفته و یا به بروز خلا انجاميده، به مدد این شیوه درمانی بی‌نظیر جبران و یا پر خواهد شد. به این موضوع توجه داشته باشید که برای تزریق ژل در قیاس با بوتاکس باید هزینه مضاعف‌‌ تری را بپردازید.

این در حالی است که تاثیر گذاری و روند انجام آن روند صعودی‌تری را نسبت به بوتاکس طی می‌کند. عموماً متخصصین زیبایی در کناره اشاره بر کمرنگ بودن معقوله عوارض تزریق فیلر خط اخم توصیه می‌ورزند که برای رفع خطوط عمیقی که پوست صورتتان را پوشانده است، از تزریق ژل کمک بگیرید.

·تزریق بوتاکس

آری! تزریق بوتاکس هم در جایگاه یکی دیگر از شیوه‌های بی‌نظیر به سبب رفع خطوط اخم بوده که موجب بازگرداندن شادابی و جوانی مجدد پوست خواهد گشت.

در طی این شیوه، باید سم باکتری بوتولنیوم ماهیچه صورت فلج گردد. این شیوه، وابسته به صرف هزینه پایین و سهولت در روند اجرا از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است.

عوامل ایجاد خط اخم چیست؟

از کنار موضوع عوارض تزریق فیلر خط اخم که گذر کنیم، علل بروز چنین شرایطی بسیار حساس و صاحب اهمیت است. گاها‌ً با مدیریت‌ این موارد، می‌توان از میزان اثرگذاری بالای آن ممانعت نمود. این مورد را از یاد نبرید که؛ ریشه اصلی پوشش چهره به واسطه این خطوط به فشار و تنشی است که، در طی روز پوست شما متحمل آن می‌گردند.

·افزایش سن

گاهاً باید در یک دوره سنی و خروج از سال‌های جوانی، نسبت به بروز احتمالی عوارض تزریق فیلر خط اخم اندکی بی‌توجهی به خرج داد، و در سدد انجام تزریق برآمد. البته که، با افزایش سن از میزان کلاژن و همینطور الاستین موجود در پوست به مروز کاسته خواهد شد. چنین شرایطی به افت چشمگیر خاصیت انعطاف‌ناپذیری پوست و بروز خطوط اخم منجر می‌شود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق فیلر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

·نور خورشید

قرار گرفتن در معرض تابش نورخورشید به طور مستقیم، به مرور از کیفیت و سلامت پوستتان خواهد کاست.

  • تغذیه نامناسب

داشتن تغذیه ناسالم در یک فرد در طی روز و در وعده‌های متعدد غذایی، پوست را متضرر آسیب خواهد ساخت. با بروز خطوط اخم فرد را متوجه شرایط نگران کننده، پوستش خواهد ساخت.

·استفاده زیاد از محصولات شیمیایی

در پی تکامل سخنانمان در باب عوارض تزریق فیلر خط اخم باید از تاثیرمنفی وابسته به استفاده بی‌حد و مرز محصولات شیمیایی همانند؛ کرم ها، لوسیون‌ها و  صابون‌ها نیز یاد کنیم. ای محصولات در صورت استفاده زیاد، در گام ابتدایی منجر به کاهش رطوبت موجود در پوست و بعد از آن ایجاد خطوط اخم می‌شوند.‌

· ژنتیک

ژنتیک نیز می‌تواند، جایگاه مهم‌ترین عامل را به سبب بروز خطوط اخم از آن خود سازد

  • سیگار و مواد مخدر

و اما بدون شبهه مصرف سیگار و مواد مخدر با تاثیرات سوئی که به دنبال دارند، آب یا رطوبت موجود در پوست را به تحلیل برده و در پایان به بروز خطوط اخم منجر می‌گردد.

این لیست تنها چند مورد برجسته از عواملیست که سبب بروز این شرایط می‌شود. با برشمردن این موارد مضاعف‌بر آنکه تصمیم داشتین توضیحاتمان را در باب موضوع عوارض تزریق فیلر خط اخم تکامل بخشیدیم، یک هشدار کلی برای داشتن زندگی سالم‌تر و جدایی از اثرات سو آن خدمتتان ارائه نمودیم.

عوارض و خطرات احتمالی تزریق ژل اخم

حال زمان آن است تا با معرفی عوارض تزریق فیلر برای رفع خط اخم شما را در شرایط بهتری برای تصمیم‌گیری قرار بدهیم.

وابسته به این موضوع که تزریق ژل یک شیوه کاملاً علمی و صاحب تاییدیه از سوی وزارت بهداشت می‌باشد، ولی این احتمال می‌رود که عوارض خفیفی را در پی داشته باشد که، بی‌شک انجام مراقبت‌های لازم، میزان تبحر پزشک و استفاده ار مواد اورجینال، احتمال بروز آن را گاهی به صفر خواهد رساند:

  • بروز کبودی در ناحیه انجام این روند درمانی_زیبایی یکی از عوارض تزریق فیلر خط اخم محسوب می‌شود که، بعد از طی گشتن بعد زمانی کوتاهی به سرعت رفع خواهد گشت.
  • در گام بعد ممکن از شاهد متورم گشتن این ناحیه باش که، با طی شدن ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاملا رفع می‌شود.
  • در برخی دیگر از عوارض تزریق فیلر خط اخم شاهد محو گشتن خط اخم به سوی پیشانی با درجه بیشتری از سمت دیگر خواهیم بود. بروز چنین شرایط نامتقارن و نازیبایی در چهره فرد، با پشتیبانی از سوی یک کلینیک مطرح و دستان پر توان یک کادر تخصص به صفر خواهد رسید.

عوارض و خطرات احتمالی تزریق ژل اخم

کلام پایانی

در این مبحث با بر شمردن بروز احتمالی عوارض تزریق فیلر خط اخم شما را، در مسیر درستی برای تصمیم‌گیری قرار دادیم. سال‌هاست که درسا کلینیک به سبب فعالیت در محیطی سالم و به کمک تجهیزاتی استریل بروز و پیشرفته، رخداد هر عارضه مرتبطی اعم از بروز عفونت را به صفر رسانده است.

البته که مواردی اعم از کبودی و تورم در میزان خفیف و نیازمند یک بعد کوتاه برای رفع و بهبود از معمول‌ترین عوارض تزریق فیلر محسوب می‌گردد که، باز هم وابسته به میزان تجربه و تخصصی که پزشک در اختیار دارد، به حداقل خواهد رسید.

مشاوران مجموعه ما در دوسوم از تایم روز در خدمت شما هستند تا، در طی جلسات رایگان مشاوره، ابهامات شما را در این باب رفع سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »