خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

عواملی که باعث می شوند کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید

چکیده محتوا

عواملی که باعث می شوند کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید

شاید که شما بخواهید ، جراحی زیبایی انجام بدهید ! از سویی هم هزینه های مربوطه را برای آن داشته باشید . حال چه مواردی باعث می شود ، که شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید ؟ بسیاری از افراد تصور می کنند ، این روش یک راه کاری ساده و سریع جهتِ خلاصی از تمامی چربی های اضافی بدن است . ولی چنین نیست !

در این مسیر بایستی خواسته های شما ، نوعِ پوست ، درمان و دارو و بسیاری از موارد دیگر بررسی بشود . ما اینجا هستیم ، تا شما را با این مسئله بسیار مهم آشنا بنماییم . پس بهتر است ، در امتداد متن ما را در درسا کلینیک همراهی کنید .

 

  1. شما شاخص توده بدنی معینی را ندارید !

بسیاری از پزشکان زبردست چنین نظراتی دارند ، که شاخص توده بدنی تکنیک چندان جذابی برای بررسی وزن فردِ مدّنظر نمی باشد . چرا که میان مقدار چربی های بدن و توده عضلانی تفاوتی در نظر نمی گیرند . ولی بازهم شاخص توده بدنی نقش بسیار مهمی را در این زمینه دارد .

معمولاً پزشکان مراجعه کنندگان خود را تا به سی الی سی و پنج درصد شاخص توده بدنی محدود می نمایند . هرچه که این عدد رو به فزونی رود ، احتمالاً کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید !

گزارشات صورت گرفته از جانب پزشکان نشان می دهد ، که کاندیدای مناسب برای انجام چنین جراحی بایستی شاخص توده بدنی کمتر از سی داشته باشد . میزان عوارض حاصله در اشخاصی که چاق هستند ، با شاخص توده بدنی بیشتر از سی و پنج ۳٫۶٪ بوده حال در اشخاص حاوی وزن طبیعی ۱٫۸٪ می باشد .

ولی بیش از اندازه چاق بودن مشکل ساز نبوده و لاغری زیاد هم می تواند ، شما را به کاندید نامناسبی تبدیل کند ‌. به عبارتی اگر که شما نواحی از بدنتان کمتر از سه سانت ضخامت داشته باشد ، احتمالاً کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید !

شما شاخص توده بدنی معینی را ندارید !

  1. شمایی که می خواهید ، چربی بدن خود را از دست بدهید !

در واقع این روش برای متعادل سازی بدن انجام می شود ، نه در راستای کاهش وزن و لاغری ! علل بسیاری جهتِ محدودیت در ارتباط با مقدار سلول چربی که متخصصان می تواند ، از میان ببرد دیده می شود ‌.

از آن سوی که این روش حدوداً پنجاه سال می باشد ، رشد نموده از شیوه هایی قدیمی گرفته تا جدید ، از بین بردن چربی بسیاری را برای جراحان ممکن ساخته است . غالباً تمامی افراد می خواهند ، که قسمت های بسیاری بهبود پیدا کند .

در واقع این روش از یک درمان موضعی و نواحی بسیار جزئی به یک درمانی سخت و پیچیده تبدیل شده است ! این جا خواهد بود ، که احتمالاً شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید !

هنگامی که چربی بدن شما گرفته شود ، خون و مایعات از میان خواهد رفت . این را بدانید ، که نبود چربی موجب فشار خون پایین و از سویی شوک هیپوولمی می شود .

در واقع این شیوه ، برای از میان بردن چربی های سخت و محکم مطلوب بوده امّا نباید شما برای دستیابی به وزن مناسب به این روش اکتفاء کنید .

شمایی که می خواهید ، چربی بدن خود را از دست بدهید !

  1. پزشک شما را برای این کار مجاز نداند !

به عبارتی پزشک مدّنظر شما را باید کاندید مناسبی برای انجام این کار بداند . چنانچه که از نظر پزشک شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید ! حتماً این مسئله به صلاح شما خواهد بود . غالباً پزشکان متخصص تنها افراد سالم را جهتِ انجام این کار ترغیب می کند . ولی افرادی که سیگار کشیده ولی از سلامت کامل برخوردار هستند ، می توانند این فرآیند را در پیش گیرند .

حال افرادی که احساسِ درد در قسمت قفسه سینه ، چندی پیش سکته مغزی تجربه کرده یا به آسم و دیابت مبتلا هستند ، به هیچ عنوان کاندید مناسبی برای انجام لیپوساکشن نخواهند بود .

امّا چرا می گوییم ، که این دست از افراد قطعاً نمی توانند ، کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید ، این است ، که در معرض خطرات بیشتری واقع خواهند شد . پس به هیچ عنوان با سلامتی و جان خود برای انجام عمل زیبایی بازی نکنید .

  1. چنانچه که به کشسانی حساس پوست یا سابقه زخم کلوئید مبتلا می باشید !

نکته جالب توجه این که ، خارج گردیدنِ چربی از بدن اشخاصی که به سلولیت یا کشسانی حساس پوست مبتلا می باشند ، موجب درمان نخواهد شد . شمایی برای انجام لیپوساکشن مناسب خواهید بود ، که پوست ارتجاعی داشته باشید .

چرا که اگر پوست شما شُل و اُفتاده باشد ، نتیجه خوبی هم به دست نخواهید آورد . پس شما باید انتظارات معقول و منطقی داشته باشید و در صورت چنین مواردی احتمالاً شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید !

حال شما می دانید ، که زخم کلوئید چیست ؟ در واقع این زخم ها به صورت برآمده بوده و پس از درمان پوست از صدمه دیدگی رُخ می دهد . معمولاً اشخاصی که به این زخم ها مبتلا می شوند ، استعداد ژنتیکی دارند .

بیشتر بخوانید: عوارض بوتاکس در بارداری

هزینه مربوط به لیپوساکشن

اکنون که شما متوجه شده اید ، آیا گزینه مناسبی برای این عمل یا کاندید مناسبی برای آن نیستید ، هزینه مربوط بدان را بررسی می کنیم . آیا لیپوساکشن هزینه های بسیاری به همراه دارد ؟ جالب است ، بدانید که این عمل و هزینه های مربوط بدان تحت تأثیر عوامل گوناگونی است .

این که شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید ؟ یا باشید ، به کنار ! هزینه های مربوط به این موضوع مربوط به کلینیک انتخابی ، مهارت پزشک و … دارد ! پس شما باید برای تعیین هزینه ها با ما در درسا کلینیک تماس بگیرید .

 

هزینه مربوط به لیپوساکشن

سخن آخر

دوستان عزیز ما در این مطلب بررسی کردیم ، که کاندید مناسبی برای لیپوساکشن نباشید ؟ چه باید بکنید ! بنابراین شما باید موضوعات گوناگونی را بررسی و در این راستا گام بگذارید . چرا که در صورت سهل انگاری ممکن است ، حوادث جبران ناپذیری رُخ بدهد .

امیدواریم که اطلاعات ارائه شده برای شما مفید بوده باشد . حال شما می توانید ، در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید .

بیشتر بخوانید: آیا نتایج ام اسکالپت دائمی است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »