لیفت ابرو با نخ ، زیبایی از دست رفته شما را به شکل شگفت‌ انگیزی بازسازی می کند . بر خلاف فرآیند های مثل هاشور و تتو ، این فرآیند شکل طبیعی ابرو شما را از بین نمی برد .

این فرآیند درمانی بیش از یک ساعت طول نمی کشد . بلافاصله پس از لیفت ابرو ، متقاضی می تواند بدون کمک از دیگری به انجام کار های روزمره خود بپردازد . افراد بسیاری برای دستیابی به زیبایی بیشتر با کمک از این فرآیند ، نقوص ابرو خود را برطرف می کنند .

در ادامه مبحث درباره شرایط لیفت ابرو با نخ توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

بیشتر بخوانید: آموزش تزریق بوتاکس

مراحل لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ یک روش غیر جراحی است ، که برای بهبود شکل و مدل ابرو ها استفاده می‌ شود . نخ ها در این فرآیند به عنوان نیرو های پشتیبان عمل می کنند . با کشیدن این مواد در خلاف جهت اقباض پوست ها ، می توان شکل و مدل ابرو ها زا تغییر داد .

این درمان علاوه بر بالا بردن خط ابرو باعث حذف چین و چروک در اطراف چشم می شود . بسیاری از افراد با باره گیری از این فرآیند توانستند عیوب چهره خود را برطرف سازند .

لیفت ابرو با نخ ، ریسک کمی دارد . برخلاف جراحی های پلاستیک که عوارض جبران ناپذیری برای شخص به دنبال دارد ، این فرآیند کاملا بی خطر است . با انجام این فرآیند ، دیگر اثری از چین و چروک بر چهره شما باقی نخواهد ماند .

آگاهی از مراحل لیفت نخ ابرو بر کاهش استرس شما نقش به سزایی دارد . تمامی انسان ها نسبت به مسائل ناشناخته بیم و ترس دارند . اگر این عامل شما را محدود به انجام این فرآیند می کند ، مطالب بعدی را از دست ندهید .

مراحل لیفت ابرو با نخ علاوه بر آماده سازی فرد ، شرایط انجام این فرآیند را شرح می دهد . از جمله مراحل اجرایی این فرآیند می توان به :

قبل از انجام هر اقدامی جهت تغییر شکل ابرو با مشاوره با پزشک مختصص در این زمینه مشورت کنید .

طبق توصیه های پزشک مرتبط عمل کنید ‌. از مصرف دارو های ضد التهاب جلوگیری نمایید .

پزشک با استفاده از سوزن‌ های نازک ، نخ ‌ها را در لایه ‌های زیرین پوست ابروها جای می ‌دهد . بدین وسیله نخ ها به بافت پوستی متصل می‌ شود .

پس از قرار دادن نخ‌ ها ، پزشک با کشیدن و جمع کردن آن‌ ها، بافت پوست را بالا می ‌برد .

بعد از شکل دهی مناسب ، نخ‌ ها به جای خود باقی می ‌مانند و فرآیند لیفت ابرو به پایان می رسد .

شما باید در مورد مراقبت‌ های بعد از فرآیند آموزش ببینید . این شامل استفاده از قطره‌ های ضد عفونی کننده و رعایت دستورات خاص در مورد شستشو و آرایش ابرو ها می باشد .

 

مراحل لیفت ابرو با نخ

مزایای لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ یک روش زیبایی و آرایشی است ، که برای بهبود شکل و جمال ابروها استفاده می ‌شود . این روش با استفاده از نخ های بهداشتی بسیار نازک انجام می گیرد . پزشکان با قرار دادن این مواد در سلول های پوستی از افتادگی ابرو ها جلوگیری می کنند . بهره گیری از این روش درمانی ، سلامت شما را به ثبات می رسانند .

این فرآیند درمانی ، مزایای بسیاری برای شخص به همراه دارد . عدم نیاز به جراحی ، بزرگترین مزیت لیفت ابرو با نخ است . در حین انجام این روش ، نخ‌ های نازک در پوست قرار می ‌گیرد . با کمک این عامل ، فرم ابرو ها را تغییر می دهند .

در این فرآیند ، خبری از برش یا زخم های عمیق نیست . به همین خاطر به نسبت جراحی های پلاستیک ، متقاضی در مدت زمان کوتاه تری بهبود پیدا می کند . لیفت ابرو با نخ نتایجی طبیعی و فراز و نشیب ‌های مناسب را به ابرو ها می ‌بخشد . با تنظیم شکل ابروها و بالا بردن آنها ، چهره شما جوان‌ تر به نظر می رسد .

با تغییر شکل ابرو ها ، چهره شما کاملاً تغییر می ‌کند . همانطور که در مطالب پیش نیز اشاره شد ، با کمک از این فرآیند می توان ضعف های ابرو ها را برطرف کرد .

لیفت ابرو ها با نخ مراحل بهبودی سریعی دارد . معمولا عوارض جانبی متقاضیان این فرآیند تنها مختص چند روز اول بود . در برخی از موارد موقتاً تورم ، قرمزی یا خارش در ابرو ها رخ می داد ، که پس از گذر سه روز خاتمه پیدا می کرد .

مزایای لیفت ابرو با نخ

 

لیفت ابرو ها با نخ برای چه پوست هایی مناسب است ؟

لیفت ابرو با نخ یک روش غیر جراحی برای بهبود شکل ابرو ها هست . این روش معمولاً برای افرادی که ابرو هایشان افتاده یا کم است ، گزینه مناسبی می باشد . این فرآیند ، زیبایی دوران جوانی شما را بازیابی می کند . به طوری که حتی اثری از چین و چروک ها نیز باقی نمی ماند .

تحت شرایط ذیل ، لیفت ابرو با نخ مفید است :

اگر پوست ابرو های شما کمی شل و خسته به نظر می‌ رسد ، با بهره گیری از این فرایند به شخص آن بهبود ببخشید .

در صورتی که شکل ابرو های شما به دلیل عواملی مانند پیری ، کاهش تولید کلاژن و الاستین یا عوامل دیگر تغییر کرده است ، این درمان شکل قبلی و طبیعی ابرو ها را برمی گرداند .

به سبب افتادگی و رشد کم ، حجم ابرو ها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند . در این چنین حالتی می توانید با کمک از این فرآیند ، زیبایی را به چهره خود برگردانید .

اگر در نتیجه عواملی مانند صدمات ، جراحی یا شکستگی‌ های قدیمی ، ساختار ابرو های شما دگرگون شده است ، با کمک از لیفت ابرو با نخ ، فرم آن را بهبود ببخشید .

 

هزینه لیفت ها ابرو با نخ

هزینه لیفت ابرو با نخ بسته به منطقه جغرافیایی و کلینیک های زیبایی متفاوت است. سطح تجربه و شهرت پزشک نیز بر هزینه این فرآیند می افزاید . هیچ گاه در دو شهر نمی توان با تقبل هزینه ای یکسان این لیفت ابرو را انجام داد . عوامل دیگری همچون ؛ جنس و کیفیت مواد استفاده شده در روش لیفت ابرو بر هزینه های پرداختی تأثیر دارد .

به طور کلی ، هزینه لیفت ابرو ها با نخ معمولاً در مقایسه با روش ‌های دیگر لیفت صورت مانند جراحی پلاستیک کمتر است . برای اطلاع از نرخ دقیق لیفت ابرو ، با کارشناسان ما در درسا کلینیک تماس حاصل فرمایید .

هزینه لیفت ها ابرو با نخ

 

سخن پایانی

درسا کلینیک از بزرگ ترین موسسات خدماتی در زمینه سلامت پوست و مو است . این شرکت خدمات اینترنتی نظیر مشاوره در اختیار مردم قرار می دهد . با مراجعه به وب سایت ما می توانید به صورت غیرحضوری نوبت بگیرید .

بیشتر بخوانید: کدام لیزر برای بهبود منافذ باز و کشسانی پوست مناسب است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *