خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

لیفت صورت با نخ

چکیده محتوا

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ ، فواید بی شماری برای شخص به دنبال دارد . این روش درمانی نه تنها زیبایی شما را تضمین می کند ، بلکه در تولید کلاژن نیز موثر است .

کلاژن از هورمون های مهم در تولید سلول های پوستی به شمار می آید . با پا گذاشتن در دوره میانسالی و پیری تولید این هورمون تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند .

شما می توانید با کمک از این پرسه درمانی ، گامی بر خلاف روند طبیعی بدن خود بپردازید ‌. در ادامه مبحث به صورت مختصر درباره این فرآیند درمانی توضیح داده ایم ، با ما همراه باشید .

معرفی لیفت صورت با نخ

در ادامه مبحث لیفت صورت با نخ به معرفی این فرآیند درمانی می پردازیم . جوانی و شادابی صورت ، دو فاکتور مهم برای افراد به خصوص بانوان به حساب می آید ، که در گذر زمان آن را از دست می دهند .

زیبایی پایدار در عمر آدمی معنایی ندارد . برخی از فرآیند ها مثل لیفت نخ به فرد کمک می کند ، که بر خلاف روند طبیعی بدن در دوران میانسالی و پیری ، چهره او از چین و چروک زدوده شود .

این پروسه درمانی همانند جراحی های پلاستیک ، سخت یا غیر قابل تحمل نیست . به طوری که فرد می تواند پس از انجام لیفت ، شخصا بدون کمک از دیگران به کار های روزمره خود بپردازد .

بعد از لیفت صورت با نخ نیاز به استراحت طولانی مدت ندارید ، تنها بایستی تابع اصول باشید . علم پزشکی ارتقاء پیدا کرده است . امروزه برای داشتن فیس خوب و اندام ایده آل تنها گزینه پیش روی افراد ، جراحی پلاستیک نیست .

در عصر حاضر مردم درمان های سریع با بازخورد بالا را می پسندند . لیفت نخ نیز یکی از موثر ترین شیوه های درمانی برای جلوگیری از روند پیری در افراد است .

درصد موفقیت این فرآیند صد برابر بیشتر از جراحی های پلاستیک می باشد . در لیفت درمانی برخلاف بوتاکس و فیلر ، ماده شیمیایی خاصی به پوست تزریق نمی کنند ، بلکه تنها به واسطه نخ های مخصوصی ، سلول های آسیب دیده را در جهات مختلف می کشند .

بدست ترتیب افتادگی پوست برطرف می گردند و سلول های پوستی نیز نسبت به تولید کلاژن تحریک می شوند . لیفت صورت با نخ مناسب برای تمامی مردم مناسب است .

در ابن روش ، مواد شیمیایی مضر نقشی ندارند . پس از انجام این پروسه درمانی ، چیزی سلامت شما را تهدید نمی کند ، بلکه به زیبایی و جذابیت ایده آل خود نیز می رسید .

اگر نمی توانید عوارض و ضررات حراجی های پلاستیک را بپذیرید ، لیفت نخ بهترین گزینه است . این فرآیند درمانی با ساختار و ژنتیک افراد سازگار می باشد ‌.

ابن پروسه درمانی حتی برای افرادی با پوست های حساس نیز مناسب است . از فواید و مزایای این درمان غافل نشوید . با استفاده از این فرآیند با پرداخت کمترین هزینه ای می توانید جوانی و شادابی دوران جوانی خود را به دست آورید .

معرفی لیفت صورت با نخ

فواید لیفت صورت با نخ

صنعت پزشکی از بزرگ ترین و محبوب ترین کسب و کار ها در جهان است . در این حرفه ، سلامت و ایمنی مردم حرف اول را می زند . از این رو تحقیقات کارشناسان اکثرا مرتبط با جوانسازی افراد می‌ باشد .

جوانی ، بهترین دوره برای افراد به حساب می آید . در این دوره زیبایی و جذابیت افراد فوق العاده می باشد ، اما این دو ویژگی در گذر زمان از آنان گرفته می شود .

لیفت صورت با نخ از بهترین راه حل هایی است ، که می تواند سلامت شما را تا حد قابل توجهی به ثبات برسانید . این پروسه درمانی بر ظاهر شما تاثیر به سزایی دارد .

بخوانید: آموزش تزریق فیلر در تهران

با بهره گیری از این علم ، حداقل به صورت موقت به زیبایی های جوانی خود می رسید . بر خلاف سایر شیوه های درمانی که از انقباض سلول های پوستی جلوگیری می کند در تحریک اندام ها جهت تولید کلاژن موثر است .

اگر پوست شما توانایی خود را در تولید کلاژن از دست داده باشد ، این پروسه به بازیابی انرژی سلول های پوستی کمک می کند . بدین ترتیب در ماه های بعد ، حتی اندام های آسیب دیده نیز در تولید کلاژن فعالیت دارند .

لیفت صورت با نخ فواید بی شماری برای فرد به دنبال دارد‌ . از مهم ترین فواید این درمان می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • بازیابی انرژی دوباره سیستم پوستی :

شاید در نظر بسیاری از افراد ، هورمون ها در میانسالی قابل کنترل نباشد . امروزه در صنعت پزشکی با کمک از لیفت نخ می توانید میزان تولید کلاژن در پوست را تنظیم و کنترل کنید .

  • جوانسازی پوست :

شادابی و طراوت پوست همیشگی نیست . از آن جایی که در میانسالی ، سلول های پوستی ضعیف می شوند ، چین و چروک ها زیبایی افراد را تهدید می کنند .

این پروسه درمانی به شنا کمک می کند ، تا با پرداخت هزینه ای معقول ، زیبایی و جذابیت از دست رفته خود را بازسازی نمایید .

  • بهبود سلامت افراد :

با استفاده از لیفت صورت با نخ از نظر سلامت جسمانی نیز به ثبات می رسید . در این پروسه جهت درمان افتادگی و چین و چروک صورت با استفاده از نخ های مخصوص پوست را در جهت های مختلف می کشند .

از آن جایی که به پوست هیچ ماده شیمیایی اضافه نمی شود ، غالبا این درمان برای بیشتر مردم جواب داده است . در لیفت نخ ، فعالیت هورمون ها نیز کنترل می شود .

  • و …

فواید لیفت صورت با نخ

هزینه لیفت نخ صورت

هزینه لیفت صورت با نخ مناسب تر از شیوه های درمانی مثل منوتراپی ، فیلر و بوتاکس است . بر همین خاطر در بین مردم نیز متقاضیان بیشتری دارند .

با کمک از این پروسه درمانی ، زیبایی و جوانی تان بازسازی می شود . لیفت نخ علاوه بر این که منجر به کشیده شدن پوست می شود ، به کمک سلول ها در تولید کلاژن نیز می آید .

بنابراین به جای جراحی های پلاستیک و شیوه های درمانی مثل بوتاکس ، تزریق فیلر و … این فرآیند را برگزینید . این فرآیند نه تنها در مدت زمان محدودی انجام می شود ، بلکه هزینه آن معقول است .

هزینه لیفت نخ صورت

سخن پایانی

درسا کلینیک از بزرگ ترین و باسابقه ترین موسسات درمانی در حوزه سلامت و زیبایی پوست و مو است . با مراجعه به وب سایت این موسسه علاوه بر ثبت نوبت می توانید از خدماتی مثل مشاوره نیز بهره ببرید .

بخوانید: آموزش تزریق بوتاکس صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *