خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

لیفت صورت یا فیلر ؟

چکیده محتوا

لیفت صورت یا فیلر ؟

لیفت صورت یا فیلر ؟ این پرسشی است که ذهن و آرامش بیشتر متقاضیان درمان را مختل می کند . در طول زمان ، مشکلات جسمانی متعددی گریبان گیر مردم می شود . زیبایی و جذابیت شما به سلامت جسمانی شما بستگی دارد .

هیچ یک از افراد به خصوص بانوان توانایی تحمل مشکلات پیری را ندارند . در این دوره ، چین و چروک های متعددی در پوست شما پدیدار پی گردد . با کمک از این دو پروسه درمانی می ‌توانید شادابی و طراوت پوست خود را بازسازی کنید .

در ادامه مقاله به صورت کلی درباره شرایط و فواید لیفت صورت و تزریق فیلر توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

بخوانید: سفید شدن پوست صورت در سه روز با ماسک خانگی

معرفی لیفت صورت

در ادامه مطلب لیفت صورت یا فیلر ؟ به صورت جداگانه در مورد هر یک از این پروسه های درمانی بحث می کنیم . لیفت نخ ، فرآیندی خاص با درصد. بهبودی بالا است .

در این درمان برای رفع افتادگی های صورت از نخ های استفاده می کنند . کارشناسان نخ ها را در خلاف جهت شل شدگی پوست قرار می دهند .

بر همین سبب ، نرون و سلول های آسیب دیده تحریک می شوند . همچنین به کلاژن سازی پوست نیز کمک می کند . تا آخر عمر فرد ، سلول های پوستی توانایی تولید کلاژن را دارند اما در مرور زمان با پیر شدن فرد ، سلول ها ناتوان و ضعیف می شوند .

لیفت صورت یا فیلر ؟ باید به صورت علمی مورد بررسی قرار گیرند . هدف از انجام این دو پروسه درمانی ، حذف چین و چروک ها و بازیابی طراوت و شادابی پوست است .

در هر یک از درمان ها ، شیوه های مختلفی‌ به کار گرفته می شود . لیفت در لغت به معنای ( کشیدن ) است ‌. در علم پزشکی ‌کارشناسان هم برای حذف عارضه های پوستی از این کشیدن سلول ها در جهات مختلف بهره می برند .

نخ های استفاده شده در این فرآیند جذب پوست می شوند . تمامی مراحل این درمان با بی حسی های موضعی انجام می گیرد . بنابراین نیازی به تحمل درد های طاقت فرسا نیست .

معرفی لیفت صورت

معرفی تزریق فیلر

لیفت صورت یا فیلر ؟ در پاسخ به این پرسش و برای ارزیابی آن ها باید گفت که فیلر ، فرآیندی تزریقی است ، اما در لیفت نخ چین و چروک ها با اضافه کردن نخ های جذبی به پوست رفع می شوند .

تزریق فیلر نیز همانند تمامی دوره های درمانی ، فوایدی برای بدن به دنبال دارد . در این شیوه ، تمامی امور در جهت از بین بردن چین و چروک و شل شدگی پوست انجام می شود .

فیلر با پرکردن چین و چروک ها ، صافی و شفافیت را به پوست شما بر می گردانند . البته در تغییر استخوان بندی صورت ها نیز نقش دارد .

با کمک از فیلر می توانید فرورفتگی های صورت خود را پر کنید . این پروسه علاوه بر حل چین و چروک های صورت ، یک تغییر اساسی در چهره شما به وجود می آورد .

بحث اصلی پرسش لیفت صورت یا فیلر ؟ درباره تفاوت ها و خصوصیات این دو فرآیند است . روش های غیر تهاجمی بهتر از جراحی های پلاستیک هستند .

با تزریق فیلر به سلول های آسیب دیده علاوه بر بهبود چین چروک ها ، حجم دهی نیز اتفاق می افتد . اگر گونه های کشیده و پوستی صاف دوست دارید ، با کمک از این روش ، توازن و زیبایی را به پوست خود اهداء نمایید .

معرفی تزریق فیلر

تفاوت های لیفت صورت با فیلر

در ادامه مقاله لیفت صورت یا فیلر ؟ ، به توضیح تفاوت های این دو فرآیند می پردازیم . در گذر عمر ، پوست آسیب می بیند و سلول ها نمی توانند آنطور که باید در برابر آلودگی های هوا و آلاینده های شیمیایی مقاومت کنند .

پوست با بروز چین چروک ، مشکلات خود را بروز می دهد . در عصر حاضر ، تنها راه مقابله با عارضه های پوستی ، جراحی پلاستیک نیست .

علم پزشکی در اواخر دهه ۹۰ پیشرفت های چشمگیری داشته است . شیوه های درمانی نظیر لیفت نخ و تزریق فیلر از جمله درمان هایی بودند ، که سلامت و زیبایی را برای پوست شما به همراه دارند .

همانطور که در مطالب پیش نیز اشاره شد ، مهم ترین تفاوت این دو فرآیند در چگونگی بهبود مشکلات پوستی است . ساز و کار لیفت صورت یا فیلر ؟ اصلا قابل قیاس نیست .

در فیلتر با تزریق ماده ای شیمیایی به پوست از انقباض سلول ها جلوگیری می کنند ، اما لیفت نخ مربوط به کشیدن سلول ها است . پوست تحت تاثیر مواد و کشش تغییر حالت می دهد .

در ادامه مطلب لیفت صورت یا فیلر ؟ درباره خصوصیات ساختاری این فرآیند توضیح می دهیم . فیلر جزو مواد پرکننده صورت است .

از این رو برای مقابله با چین و چروک ها از دو روش متفاوت بهره می گیرند . در فرآیند لیفت ، مواد با پر کردن منافذ و در لیفت ، نخ های جذبی با کشیدن سلول ها در جهات مختلف از انقباض آن ها جلوگیری می کنند .

شباهت اصلی این دو فرآیند حذف چین و چروک ها می باشد ، اما وجه تمایز لیفت صورت و تزریق فیلر ، در چگونگی برخورد آن ها با مشکلات پوستی است .

مسئولیت این دو فرآیند تنها به حذف چین و چروک ختم نمی شود . برای به زیبایی مطلق پوست باید حداقل برای یک پروسه شش ماهه بهینه گردد .

لیفت نخ با تحریک سلول ها و فیلر با پر کردن منافذ پوستی این آماده سازی را برعهده می گیرند . برای داشتن پوستی شفاف تنها راه حل های سخت را انتخاب نکنید .

پرسش لیفت صورت یا فیلر ؟ ذهن اکثر متقاضیان درمان را درگیر می کند . برای این که پاسخی به درگیری های ذهنی خود بدهید ، بایستی این دو شیوه را از نظر ساختمان ، قدرت ، ماندگاری و … مقایسه نمایید .

از این رو انتخاب برای شما راحت می شود . اگر نمی توانید برای جوانسازی و سلامت پوست خود تصمیم بگیرید ، به وب سایت دریا کلینیک رجوع کنید . در این موسسه ، کارشناسان متناسب با آسیب دیدگی پوست افراد ، بهترین درمان را پیش روی متقاضیان قرار می دهند .

تفاوت های لیفت صورت با فیلر

سخن آخر

درسا کلینیک از معتبرترین موسسات زیبایی در ایران است که به عنوان مشاور پوست نیز در فضای مجازی فعالیت می کند . با مراجعه به وب سایت موسسه می توانید از خدمات غیرحضوری ما بهره ببرید .

بخوانید: ماندگاری هایفوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »