خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

ماندگاری ژل لب نیوویا

چکیده محتوا

ماندگاری ژل لب نیوویا

پیش از بیان داشتن ماندگاری ژل لب نیوویا و رفع ابهام شما در این باب، مطلوب است تا تعریفی مختصر و مفید را در مورد این پروسه درمانی_زیبایی ارائه بدهیم.

در ژل لب نیوویا اسید هیالورونیک وجود دارد و در رده پر مصرف‌ ترین ژل‌های لب در سطح جهان قرار خواهد گرفت که از آن با هدف اصلاح نمودن فرم و مدل لب و همچنین حجم بخشیدن به آن در سایز و سبکی که مراجع بدان تمایل دارد، استفاده می‌شود.

ناگفته نماند که در برخی از مواقع بکارگیری ژل لب نیوویا تنها راهکار به سبب رفع نمودن چین و چروک لب‌ها بشمار می‌رود. این شرکت در قالب نوعی شرکت زیبایی شناسی پزشکی در اوایل سال ۲۰۱۲ به همگان معرفی گشت.

در حال حاضر این فیلر به عنوان یکی از بی‌نظیر‌ترین برندهای ژل لب در سطح جهان شناخته می‌شود و برند پشتیبانی کشور سوییس به عنوان کشور تولید کننده روی آن حک شده است.

البته بدور از انصاف است اگر بیان نکنیم که این کشور در رده قدرت ترین تولید کننده‌های ژل‌های هیالورونیک اسید در تمام دنیا شناخته می‌شود. در این مبحث قرار است در باب ماندگاری ژل لب نیوویا اطلاعات تکمیلی و مفید بالفایده‌ای را در اختیارتان قرار بدهیم.

ماندگاری ژل لب نیوویا تا چه بعد زمانی را به خود اختصاص می‌دهد؟

بعد از انجام پروسه موفقیت آمیز تزریق ژل لب نیوویا این ماده پرکننده سعی خواهند نمود‌ تا به عمیق‌ترین لایه‌ها بافت لب نفوذ نمایند و بدان حالتی برجسته و محکم بدهند.

این ژل به سبب دارا بودن غلظت قابل توجه در هیالورنیک اسید، در روند مدل دهی به لب‌ها تاثیر بسزایی دارد. وابسته به دارا بودن حالت سفتی و همینطور عدم ویسکوزیته تقریبی، ماندگاری ژل لب نیوویا بعد قابل توجهی را به خود اختصاص می‌دهد.

البته این مورد را نباید از یاد برد که میزان ماندگاری این ژل در همه افراد یکسان نبوده و وابسته به سبک زندگی و متابولیسم بدن افراد تعیین می‌گردد. اما در یک حالت کلی ارقام مرتبط به ماندگاری ژل نیوویا را در طی ۶ تا ۸ یا ۱۰ ماه تعریف خواهیم نمود.

 

ماندگاری ژل لب نیوویا تا چه بعد زمانی را به خود اختصاص می‌دهد؟

ویژگی های ژل لب نیوویا

بعد از آن که دریافتید وابسته به ماندگاری ژل لب نیوویا می‌توانید تا چه میزان بر تداوم داشتن آن به قوت ابتدایی‌اش حساب باز کنید، باید به سراغ آشناییت بیش از پیش با انواع ویژگی‌ های آن برویم. این ژل به واسطه بکارگیری یک فناوری پیوند بی‌نظیر به وجود آمده است.

در روند ساخت و آماده‌سازی ژل نیوویا دانشمندان دست به دامان نوعی فناوری نوآورانه و همینطور پیشرفته به سبب ترکیب شدن اسید هیالورونیک و پلی اتیلن گلیکول خواهد شد. این ترکیب نوین سبب شکل‌گیری شبکه مکانیکی و رئولوژیکی با قدرت کافی بوده و در پی آن خواص ترمودینامیکی بی‌نظیری را به نمایش خواهد گذاشت.

زمانی که دو ماده یاد شده به خوبی ترکیب می‌شوند، به حفظ و صعودی گشتن ویژگی ارتجاعی زنجیره‌های پلیمری اطلاق می‌گردند تا اینکه بتوانند با مقاومت ویژه‌ای بر فشار مکانیکی وارده بر لب‌ها غلبه نمایند. حال که ابهامتان در باب ماندگاری ژل لب نیوویا به طور تمام و کمال رفع گشت، نیاز است تا با چند مورد از خصوصیات کلی این ژل آشناییت یابید:

  • دارای وزن ۲۴ میلی گرم در هر میلی لیتر اسید هیالورونیک، دارای اتصال به پلیمر PEG
  • در قالب سرنگ‌های یک میلی لیتری امکان استفاده خواهند یافت
  • انتظارات هر فرد را به سبب افزایش حجم لب‌ها و همین‌طور اصلاح فرم آن‌ها برآورده خواهد ساخت
  • دارای میزان بهینه اسید هیالورونیک می‌باشد
  • نتاج حاصله بسیار طبیعی و یا نچرال خواهد بود
  • روند تولیدش وابسته به بکارگیری مرغوب‌ترین متریال پیش می‌رود
  • صاحب ساختار سه بعدی توام با واقعیت می‌باشد
  • به مروز و در بعد زمانی کوتاهی بدور از اعمال سرعت و به آرامی در بدن تجزیه گشته و میزان ماندگاری ژل لب نیوویا را چند برابر می‌سازد

انواع ژل لب نیوویا

شاید برایتان این ابهام نیز به وجود آید که آیا ماندگاری ژل لب نیوویا در انواع متعدد آن متفاوت است. آری! این ژل همانند دیگر برندها نیز صاحب ۴ نوع مختلف با تکیه‌ بر میزان غلظت و میزان مولکول‌های اسید هیالورونیک در ژل‌ها، مقدار غلظت متقاطع، وجود نوع رابطه و وزن مولکولی حاکم و استفاده از ژل‌ها هست که در ادامه به شرح برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

انواع ژل لب نیوویا

·ژل لب اینتنس نیوویا

ژل لب اینتنس نیوویا از حمایت تولیدی کشور ایتالیا برخوردار بوده و صاحب ۲۴ میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک می‌باشد که با هدف ایجاد تغییر شکل و همینطور حجم بخشیدن به لب‌ها و همینطور خط خنده به این ترکیب معجزه‌ آسا وارد می‌گردد.

این ژل وابسته به بهره‌مندی از ایمن ترین متریال ممکن در پروسه ساخت از بالاترین درجه کیفیت ممکن برخوردار هست. این نوع از ژل‌های لب علاوه‌بر اسید هیالورونیک دارای آمینو اسیدهای گلیسین و ال-پرولین هم هست.

کنار هم قرار‌گیری این مواد، نقش اساسی را در روند کلاژن سازی ایفا می‌نماید. وابسته به این که ژل نام برده به این قبیل از ترکیبات مضین گشته، بافت هدف پس از دریافت ژل در شرایط نامنظم و ناهمگونی قرار نخواهد گرفت و خبری از ایجاد اسکار در ناحیه تحت درمان نخواهد بود.

به واسطه بهره‌مندی از خواص متعدد این ماده بعد از تزریق باید منتظر افزایش خاصیت ارتجاعی لب‌ها بود که این مورد بسیار تحسین‌ برانگیز است. بروز نتیجه‌ای یکنواخت و طبیعی، ریشه در ترکیب گشتن این ژل با بافت پوست می‌باشد. عموما برای معقوله ماندگاری ژل لب نیوویا اینتنس، یک بعد زمانی ۶ تا ۸ ماهه مدنظر قرار خواهد گرفت.

· ژل رئولوژی نیوویا

ماندگاری ژل لب نیوویا رئولوژی هم در بعد زمانی ۶ الی ۸ ماه به قوت خود پایدار و ادامه دار می‌باشد. این ژل مضاعف‌بر تاثیرگذاری بر پروسه پرکنندگی عالی، سبب تحریک بیولوژیکی با پروسه طولانی مدت خواهد گشت.

ژل رئولوژی نیوویا ناحیه هدف و در پایان پوست را جوانسازی می‌کند. علاوه‌بر ماندگاری قابل تحسین ژل لب نیوویا در این نوع باید بیان داریم که انتظاراتی اعم کانتور خط خنده، اصلاح گشتن فرم چانه، حجم بخشیدن به گونه ها، زاویه‌دار نمودن فک و همینطور جوانسازی و حجم دهی به پشت دست را نیز برآورده خواهد ساخت.

در ترکیب ژل رئولوژی مضاعف‌بر وجود اسید هیالورونیک مقدار معینی ماده معدنی طبیعی وجود دارد که همگی در تلاش برای تولید کلاژن و هر چه جوان‌تر و شاداب‌تر نمودن پوست هستند.

توجه داشته باشید که با شجاعت تمام می‌توان در باب تولید و افزایش میزان کلاژن در پوست سخن به میان آورد زیرا؛ آمینه گلیسین و ال-پرولین از ترکیبات اصلی کلاژن را می‌توان به‌ میزان قابل توجهی در ساختار ژل رئولوژی نیوویا جستجو نمود.

 

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق فیلر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

چه کسانی نباید ژل نیوویا را تزریق کنند؟

حال که خیالتان بابت ماندگاری ژل لب نیوویا در مرزی قابل قبول آسوده گشت، باید بدانید که به میزان تقریبی اغلب افراد توانایی انواع ژل نیوویا را دارا هستند.

برخی از گروه‌ها به سبب سابقه واکنش با دیگر فیلرها با تکیه‌ بر دارا بودن هیالورونیک اسید، وجود عفونت، عارضه تبخال، ایجاد جوش یا زخم، به سر بردن در دوران بارداری و یا شیردهی، دست و پنجه نرم کردن با آلرژی و حساسیت بخصوص و یا مصرف کنندگان داروهای رقیق کننده خون اعم از آسپرین کاندیدای مناسبی برای بهره‌مندی از ماندگاری ژل لب نیوویا و سایر مزیت‌های برجسته آن محسوب نمی‌گردند.

 

چه کسانی نباید ژل نیوویا را تزریق کنند؟

عوارض فیلر

ماندگاری ژل لب نیوویا را در یک بعد زمانی ۶ تا ۸ ماهه برآورد نمودیم اما در باب بروز عوارض احتمال و پابرجا بودنشان تا مدتی معین سخنی به میان نیاوردیم.

توجه داشته باشید که تا امروز هنوز هم محصول مشابهی، از نظر میزان کیفیت و تاثیرگذاری بر سلامت پوست از ژل نیوویا پیشی نگرفته است. این ژل وابسته به دارا بودن هیالورونیک اسید ارگانیک، سازگار غیرقابل وصفی با بدن داشته و کمترین حساسیتی را برای افراد رقم نمی‌زند.

از طرف دیگر به کار گیری پلیمر PEG به صعودی گشتن میزان ایمنی این محصول اطلاق می‌گردد. بعد از انجام تزریق این احتمال می‌رود که فرد با عوارض خفیفی اعم از بروز قرمزی، کبودی، تورم سوپرایز شوند. باید بگوییم که تک تک این عوارض بسیار طبیعی بوده و مخاطره آمیز نخواهند بود. بعد زمانی ماندگاری ژل لب نیوویا نزدیک به یکسال است اما عوارض متکی بدان با گذشت ۲۴ تا ۴۸ ساعت به صورت تمام و کمال رفع خواهند گشت.

کلام پایانی

در این مبحث تمام سعی خود را بر آن داشتیم تا مضاعف‌ بر رفع ابهام شما در باب ماندگاری ژل لب نیوویا هر گونه بعد مرتبط بدان را نیز شرح و توضیح بفرماییم.

آری در یک جمع بندی وابسته به اطلاعات جامع و اما مختصری خدمتتان ارائه داشتیم، ژل نیوویا نوعی فیلر سوئیسی محسوب می‌گردد که مضین به پروسه ساخت و آماده‌ سازی بی‌نظیر و البته منحصر به فردی هست.

چنین شرایطی سبب افزایش چشمگیر میزان کیفیت این محصول در قیاس با تمامی انواع مشابه خواهد گشت. از برجسته‌ترین مواردی که موجب برنده شدن این ماده در قیاس با سایرین می‌گردد، وجود بالاترین میزان هیالورونیک اسید نسبت به دیگر فیلرهای برخوردار از این مواد می‌باشد.

در صورت اورجینال بودن ژل نیوویا و همینطور مهارت و تخصص کافی برای پزشک برای انجام این پروسه می‌توانید انتظار ماندگاری ژل لب نیوویا تا پایان ده ماهگی را داشته باشید. تمام این تفاسیر در درسا کلینیک به عنوان قوانینی غیرقابل انکار محسوب می‌گردند که هر نوع نیاز و انتظار از سوی فرد زیباجو در این حوزه را پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »