خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

مدت ماندگاری فیلر خط خنده

چکیده محتوا

مدت ماندگاری فیلر خط خنده

قطعاً برای شما هم رخ داده است که وقتی در مقابل آینه ایستاده و لبخند می زنید یا به عکس های در حین لبخند خود خیره می شوید ، از عمیق تر شدن خط خنده احساس نگرانی می کنید ! البته این نگرانی کاملاً معقول است ، زیرا نواحی خط خنده اثر کلیدی در زیبایی صورت شما دارد .‌ بنابراین اگر که شما به دنبال راه درمانی تأثیرگذار برای گودی خط خنده می باشید در این مطلب از کلینیک درسا با ما همراه باشید . ما در این متن از خود علاوه بر بررسی جهات گوناگون این موضوع با شما درباره مدت ماندگاری فیلر خط خنده نیز سخن خواهیم گفت .

اصلاً می دانید فیلر خط خنده چیست !

خط خنده به نواحی اطراف لب می گویند که بر اثر خندیدن به صورت دو خط عمودی در کناره لب به چشم می خورد . ناحیه ی خط خنده بسیار زود ، تحت تأثیر عواملی چون ؛ کاهش وزن ، افزایش سن ، بیخوابی ، استرس محیطی دچار افتادگی و گودی خواهد شد . یکی از بهترین راه ها جهتِ درمان گودی این نواحی تزریق فیلر است که با استفاده از متریال مرغوب و باکیفیت انجام می شود . حال مدت ماندگاری فیلر خط خنده چقدر است ؟ عجله نکنید و در ادامه ی متن با ما همراه باشید ، به پرسش شما پاسخ خواهیم داد ‌‌.

علت افتادگی خط خنده چه می باشد !

عوامل گوناگونی منجر به افتادگی خط خنده می شود که برخی از این علل اجتناب ناپذیر می باشند . به گونه ای کلّی بر اثر افزایش سن ، کاهش وزن شدید ، استرس‌ و بیخوابی نواحی بین بینی و گوشه لب که خط خنده می گویند گودی پیدا می کند . پر نمودن این قسمت ها با استفاده از فیلر هم چهره ما را شاداب تر خواهد کرد و هم گوشه لب را بالا می برد . پس مهم ترین علل افتادگی خط خنده عبارت اند از ؛

  • لاغری
  • استرس‌
  • بیخوابی
  • افزایش سن

علت افتادگی خط خنده چه می باشد !

تزریق فیلر خط خنده چه تأثیری برروی چهره ما می گذارد !

تزریق فیلر خط خنده اثرات بسیاری در رفع خستگی چهره دارد . فیلر خط خنده اگر که بسیار دقیق و ظریف تزریق گردد ، در لیفت نواحی میانی چهره تأثیر بسیاری خواهد داشت .

چند سی سی ژل جهت خط خنده مورد نیاز است ؟

نوع ، غلظت و حجم فیلر با توجه به مقدار گودی و شکل خط خنده انتخاب خواهد شد . به گونه ای که برای هر یک از مراجعه کنندگان متفاوت است .‌

بسیار حائز اهمیت است که فیلر خط خنده و لب با توجه به سن و موقعیت آناتومی چهره تزریق بشود .‌ معنی زیبایی اختصاصی برای شما یعنی همین ! بدین معنا که ایجاد تغییر در چهره صرفاً باید برای شادابی پوست باشد و شکل اصلی صورت تغییر پیدا نکند . غالباً افرادی که خواستار انجام این اقدامات می باشند ، اصلاً نمی خواهند چهره آن ها به فرد دیگری تبدیل بشود . تنها دوست دارند پنج تا ده سال جوان تر و شاداب‌ تر به نظر رسند .

مدت ماندگاری فیلر خط خنده

مدت ماندگاری فیلر خط خنده اغلب شش ماه به طول می انجامد . ولی از آن سوی که فیلترها کلاژن سازی و بافت سازی را در نواحی مورد فیلر بسیار تحریک می نماید ، اثر لیفت آن ها تا به یک سال باقی می ماند .

در صورتی که یک طرف خط خنده گود است‌ !

اغلب در هر دو طرف گودی وجود دارد و امکان دارد یک طرف صورت شما شدیدتر باشد . در چنین مواقعی نیاز به قرینه سازی است و برای قسمت گودتر فیلر بیشتری تزریق خواهد شد .

فیلر خط خنده برروی برجستگی لب هم تأثیر دارد ؟

اکنون که به پرسش شما در زمینه مدت ماندگاری فیلر خط خنده پاسخگو بوده ایم ، بهتر است به یکی دیگر از سؤالات پرتکرار شما نیز پاسخ بدهیم . زمانی که خط خنده گود و خالی به نظر می رسد ، برروی برجستگی لب ها اثر معکوس خواهد داشت . حال هنگامی که خط خنده پر و لیفت می شود ، هم لب ها برجسته تر دیده خواهد شد و هم پره های بینی جمع و جورتر . به عبارتی چون که خط خنده در بخش میانی و مرکز صورت قرار گرفته است ، از نظر زیبایی شناسی ، در حالت و طراوت چهره تأثیر بسیاری برجای می گذارد .

 

فیلر خط خنده برروی برجستگی لب هم تأثیر دارد ؟

بیشتر بدانید:آموزش تزریق فیلر و ژل در کرج

اصلاح خط خنده در زیر سایه اصلاح دیگر نواحی صورت !

بسیاری از ما هنگامی که گودی و افتادگی خط خنده را در چهره خود می بینیم ، تصور می کنیم برای اصلاح آن نیازمند تزریق فیلر مستقیماً در ناحیه خط خنده می باشیم . این مسئله در افراد بسیار جوان یا افرادی که قوام پوست آن ها خوب است ، امکان دارد درست باشد . ولی در برخی از ما کاهش قوام گونه یا ناحیه خط اشکی ، عامل اصلی گودی و افتادگی خط خنده محسوب می شود . پس پر نمودن خط خنده به تنهایی تأثیرگذار نخواهد بود و بدون اصلاح گونه و خط اشکی نه تنها درست نخواهد شد بلکه منجر به ایجاد حالت افتادگی بیشتر در ناحیه پایینی صورت می شود . به عبارتی ناحیه گونه و خط اشکی به عنوان نگه دارنده و پایه برای ناحیه خط خنده در صورت عمل می کند ‌. بنابراین اگر که پزشک شما جهت بهبود گودی خط خنده شما ، پر نمودن خط اشکی و یا گونه را در قدم اول یا به عنوان کامل کننده مطرح نمود ، تعجب نکنید ! به هیچ عنوان هم نگران مدت ماندگاری فیلر خط خنده و خطر اشکی نیز گونه نباشید .

صحبت آخر

همانطور که مطالعه نمودید ما در طول این مطلب از خود ضمن توضیحی کوتاه از تزریق فیلر ، مدت ماندگاری فیلر خط خنده را هم بررسی کردیم . با توجه به آنچه که بیان کردیم دیگر نیاز نیست شما به مدت زمان شش ماه نگران گودی خط خنده خود باشید . زیبایی مهم تر از آن است که شما در ذهن دارید ! بهتر است در همه حال خود را فراموش نکنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »