خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

مراقبت‌ها و ممنوعیتهای بعد از فیلر لب

چکیده محتوا

مراقبت‌ها و ممنوعیتهای بعد از فیلر لب

بدین منظور این محتوا را با مضمون مراقبت‌ها و ممنوعیتهای بعد از فیلر لب آغاز نمودیم که این روزها پروسه پر سرو صدا و کارآمد تزریق فیلر در ناحیه لب، توانسته انتظارات بسیاری از افراد با هر نوع سلیقه‌ای را رفع سازد.

بدون شک که لب‌ها در جایگاه اصلی‌ ترین اجزای تاثیر‌گذار در چهره هر فرد محسوب می‌گردد که برجستگی و تقارن در آن از رویاهای هر فرد به ویژه خانم‌ها در حوزه هر چه زیباتر گشتن، محسوب می‌گردد. گروه کثیری از افراد وابسته به دلایل متعددی به شدت تمایل دارند تا ظاهر لب‌های خود را در قیاس با شرایطی که در حال حاضر داراست، بهبود ببخشد.

البته‌‌ که این امری کاملا طبیعیست که، لب‌ها با گذر زمان دیگری شادابی سابق را نداشته و باریک ‌تر و افتاده تر می‌گردد‌.

البته این شرایط در برخی افراد به صورت مادرزادی و طبیعی از همان روزهای نخست تولد همراهشان هست و تلاش دارند تا با تکیه‌ بر راهکار مطمئن و بدور از هر نوع عارضه احتمالی چون فیلر آن را حجیم‌تر نموده و یا به آن فرمی جدید و اما مطابق با چهره‌شان ببخشند.

ما در این مبحث با هدف رفع ابهامات شما در این باب و چگونگی عمل نمودن در چنین شرایطی، اطلاعات جامعی را در مورد مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب در اختیارتان قرار خواهیم داد، پس تا انتها و در هر تیتر با حواس جمع و تمرکز همراه ما باشید.

 فیلر لب چیست؟

پیش از آنکه مبحثمان را با تکیه بر عناوینی اعم از مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب پیش ببریم، باید اطلاعات نسبتا تکمیلی را در باب ماهیت فیلر و مزیت‌های آن در اختیارتان قرار بدهیم. توجه داشته باشید از فیلر لب به عنوان ماده پر کننده‌‌ای یاد می‌گردد که به سبب افزایش دادن حجم، فرم دهی و همینطور رفع رفع چین و چروک‌های لب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر این روند یه خوبی و با پشتیبانی یک پزشک حاذق پیش برود، با نگاه در آینه به واسطه داشتن لب‌هایی متفارن، برجسته و حجیم‌تر از حالت معمول خود، متوجه داشتن چهره‌ای هر چه زیباتر خواهید گشت.

محبوبیت و انتخاب فیلر لب در قیاس با هر روش پیشنهادی دیگری، اعم از تزریق چربی و کلاژن به سبب مزیت‌های بیشتری هست که تحت پوشش دارد. کنترل پزشک بر میزان تزریق اسید هیالورونیک در شرایط مطلوب‌ تری قرار گرفته و در پایان نتایج حاصل گشته دقیق و تکامل یافته‌‌تر خواهد بود.

هر یک از پروسه‌های درمانی_زیبایی علاوه‌بر بر مزیت‌ها متعدد ممکن است سبب تجربه عوارض مختلف دیگری از سوی فرد گردد. توجه داشته باشید که هر نوع عارضه ظاهری که وابسته به تزریق فیلر لب شکل گیرد، در بعد زمانی کوتاهی رفع و بهبود خواهد بافت.

اگر پیش از تزریق فیلر لب، هر نوع برآمدگی و ناهمواری در این ناحیه شما را آزار می‌داد، بعد از تزریق، کمترین اثری از آن در چهره خود مشاهده نخواهید کرد. به پایان رساندن تزریق فیلر به معنای عدم امکان تغییر مجدد در آن نیست. با رفع اثرات حاکی بعد از طی گشتن این پروسه بعد از گذشت چند ماه و کسب مشاوره از پزشک مرتبط شما می‌توانید علاوه‌ بر نقایص و مواردی که همراه با سلایق شما نبوده، فرم کلی آن را تغییر و یا میزان حجمش را افزایش و یا از آن بکاهید.

مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب در میزان کبودی و تورم آن بسیار تاثیرگذار است. این عارضه خفیف ممکن است در طی هر شیوه‌ای آشکار گردد اما در پروسه تزریق فیلر بسیار کمتر و ضعیف‌ تر خواهد بود.

ممکن نیست در طی این روند، کمترین جای زخمی بر صورت یا ناحیه لب باقی بماند و شرایط جسمی فرد در رده‌ای قرار خواهد گرفت که بدون پشت‌سر گذاشتن دوره نقاهت به شرایط معمول زندگی خود بازگردد، آری! هیالورنیک اسید در قالبی طبیعی در بدن وجود داشته و وابسته بدان، احتمال بروز واکنش‌های آلرژیک در کمترین احتمال ممکن قرار خواهد گرفت.

اما بازهم متخصصین بر این باورند که مطلوب است تا تست حساسیت لیدوکائین یا ماده بی حسی به سبب هر چه محتاط‌ تر عمل نمودن، صورت پذیرد. بازهم بر این مورد اسرار می‌ورزیم که مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب اصلی‌ترین عامل در تعیین نوع نتیجه محسوب می‌گردد.

مراقبت‌ها و ممنوعیتهای بعد از فیلر لب

پیش از کنکاش در موضوع مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب و تاثیر شگفت‌ انگیز آن بر نوع نتیجه، نیاز است به شما بیان داریم که پیش از قطعی گشتن هر تصمیم دیگری، نیز باید اقدامات مهم و اصولی صورت پذیرد:

مطلوب است تا فرد زیباجو پیش از انجام هر پروسه دیگری از سوی پزشک معالج یا متخصص زیبایی مورد معاینات دقیق بالینی از لب‌ها قرار گیرد تا احتمال بروز و وسعت یافتن هر نوع عارضه‌ای بعد از انجام تزریق فیلر به حداقل‌ترین حالت ممکن برسد.

شما مضاعف بر رعایت مواردی که قرار است در حوزه مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب با آن آشناییت یابید، باید کلینیک و یا پزشکی را برگزینید که به نکات مهم زیبایی تسلط کامل و کافی داشته باشد. بدین ترتیب این قدرت را داراست تا وابسته به زوایای صورت و محل دقیق تزریق فیلر و تناسب آن با صورت وارد عمل گردد.

نمونه‌های متعددی از فیلر لب در دنیای پزشکی پیشنهاد می‌گردد که انتخاب یک مارک و برند مطلوب، اورجینال و آزمایش شده وابسته به خودتان خواهد بود و نباید با اجباری از سوی کلینک همراه گردد.

البته اگر در باب مواد مصرفی کلینیک منتخبتان اطمینان کافی دارید نیازی به نگرانی نبوده و متوجه اثرات بهتر و متفاوت آن را بر روی زیبایی لب‌ها و سلامتیتان خواهید گشت.

تنها دریافت اطلاعات در باب مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب نمی‌تواند سبب پیمودن یک روند مطلوب در این مسیر گردد. حتی ما توصیه داریم که فرد زیباجو پیش از هر عمل دیگری، از هزینه‌های این پروسه باخبر گردند و با یک برنامه ریزی دقیق و پیش بینی تمام و کمال از هر بعدی این عمل زیبایی را انجام بدهند

در آخرین مورد و پیش از شرح و توضیح مواردی کارآمد تحت پوشش مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب به شما یادآور گردیم که باید توقعات و انتظاراتتان را با پزشک خود درمیان بگذارید.

مراقبت های قبل از تزریق ژل لب

 توصیه مهم در مراقبت های بعد از تزریق ژل

و اما حال زمان آن است تا علاوه‌بر آشناییت با مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب با نوع و میزان تاثیر‌گذاری هر یک، نیز اشناییت کامل یابیم:

کمک گرفتن از کمپرس سرد در ناحیه درمان

این احتمال می‌رود که تا یک بعد زمانی ۴۸ ساعته این ناحیه با علائم خفیفی اعم از تورم، کبودی و یا قرمزی به چالش کشیده شده و در‌گیر شود. بدین ترتیب برای هر چه‌کوتاه‌تر گشتن دوره درمانی این عارضه به عنوان اولین مورد کارآمد در حوزه مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب از کمپرس سرد کمک بگیرید.

استفاده از آرنیکا یا هیرودوئید

مضاعف بر کمپرس سرد، کرم‌های آرنیکا و هیرودوئید نیز تاثیر فوق العاده‌ای را در روند سرعت بخشی پروسه درمان و ممانعت از کبودی لب و اطراف آن اعمال خواهد داشت.

خودداری از مصرف محصولات فعال

در تکامل شرح پاسخ در باب ابهام مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر باید بیان داریم، با این وجود که طی گشتن روند نرمال مراقبت از پوست بدون فوت وقت امکان پذیر هست اما اسرار می‌ورزیم که مصرف اقلام دارویی که دارای آلفا هیدروکسی اسید، کلیکولیک ها، بتا هیدروکسی اسیدها می‌باشند را لغو بفرمایید.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق فیلر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

پرهیز از بکارگیری لوازم آرایشی

ما شما را از داشتن آرایشی معمول و ملایم در نواحی صورت‌تان محروم نخواهیم نمود. اما داشتن آرایش در ناحیه درمان در روزهای ابتدایی، می‌تواند روند شکل‌گیری شرایطی نرمال و بی‌نقص به جهت ریکاوری پوست در این ناحیه را با خلل همراه سازد‌.

ممنوعیت مصرف الکل

توجه داشته باشید که مصرف الکل در هر فرد به افزایش جریان خون او می‌افزاید و سبب هر چه طولانی‌تر گشتن میزان کبودی و تورم در این ناحیه می‌گردد. پس تا گذشت یک بعد زمانی ۱ تا ۲ روزه، از مصرف این ماده خودداری جدی بفرمایید. به همین سبب این مورد یکی از موارد اصلی و برجسته در حوزه مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب بشمار می‌رود.

ممنوعیت مشغولیت با فعالیت های سنگین

مطلوب است با هدف ممنوعیت از صعودی گشتن حرارت بدن، خودتان را درگیر انجام هیچ نوع فعالیت های سنگین و آسیب زننده ننمایید.

   ممنوعیت مشغولیت با فعالیت های سنگین

هیدراته ماندن فرد

یکی از موارد برجسته در حوزه مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب قرار گیری بدن در حالت هیدراته می‌باشد. این شرایط به واسطه مصرف آب به میزان نرمال و بیشتر قابل حل خواهد بود.

ممنوعیت مصرف داروهای رقیق کننده خون

برخی از گروه داروها چون ایبوپروفن و آسپرین_ دیسپرین با افزایش میزان غلظت خون خواهد افزود. از همین رو اسرار ورزیدیم که، تا گذشت بک بعد زمانی ۲۴ تا ۴۸ ساعته بعد از انجام پروسه تزریق، باید از مصرف این قبیل از دارو‌ها خودداری نمایید.

داروهای مسکن را مصرف کنید

احتمال می‌رود که بعد از تزریق فیلر عموماً فرد با احساس رنجوری از درد ملایم و گاها اوقات درد متوسطی را تجربه نماید. البته این امر کاملاً طبیعیست زیرا؛ گونه ها و لب‌ها قسمت‌های از صورت هستند که در صورت تزریق و یا تماس دائم با دست دچار درد می‌شوند.

چنانچه حتی با رعایت تمام موارد حاکم در مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب بازهم با تجربه احساس درد به چالش کشیده شدید، می‌توانید به واسطه مصرف پاراستامول آن را رفع و بهبود بخشید.

کلام پایانی

در این موضوع سعیمان بر آن بود تا، تمام زوایای دخیل در باب مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب را مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهیم. البته‌که از میزان تاثیر‌گذاری آن بر نوع و میزان نتیجه غافل نگشتیم. اما در قسمت پایینی این مبحث، شما را به سبب دستیابی به نتیجه‌ای هر چه بهتر آماده و رهنمود خواهیم گشت.

  • فرد زیباجو به سبب طی گشتن روندی موفق در مسیر اقدامات درمانی_ زیبایی که انجام می‌دهد اعم از فیلر لب، باید یک مجموع مجهز، تخصصی و به روز را برگزیند
  • پروسه درمانی می‌بایست به واسطه پزشک متخصص زیبایی و دارا بودن دانش کافی انجام پذیرد
  • نوع فیلر ها و ژل‌های مصرفی باید دارای شرایط استاندار، ایده‌آل و مرغوبیت بالا و تاییدیه از سوی سازمان دارو کشور باشد

سال‌هاست که درسا کلینیک با تکیه‌ بر پرسنل متخصص و تجهیزات پیشرفته و همینطور دانش به روزی که در اختيار دارد، تمام تفاسیر بالا را جامه عمل پوشانده و سبب تحقق رویای مراجعان خود برای هر چه‌ زیباتر نمودن چهره‌‌شان گشته است.

مشاوران این مجموعه در خدمت شما هستند تا هر ابهام از سوی شما اعم از نوع مراقبت‌ها و ممنوعیت‌های بعد از فیلر لب که مورد نیاز هستند را پاسخ بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »