خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

مراقبت بعد از تزریق ژل گونه

چکیده محتوا

مراقبت بعد از تزریق ژل گونه

توجه داشته باشيد که مراقبت بعد از تزریق ژل گونه یکی از عواملی محسوب می‌گردد که به افزایش ماندگاری،حفظ و ارتقا کیفیت صورت گرفته، می‌انجامد. اجازه بدهید که توضیحاتمان را به این ترتیب آغاز و ادامه بدهیم.

یکی از مشکلات برجسته‌ای که با نگاه در آینه به ما یادآور می‌گردد که پا به کهولت سن گذاشته‌ایم؛ کاسته شدن از حجم لب‌ها، گونه‌ها و همینطور افتادگی پوست است. اما این امری طبیعیست که پوست در گذران این دوره ضخامت و استحکام خود را از دست داده و به سبب نازک‌تر گشتنش، مستعد چین و چروک می‌باشد.

بعد زمانی طولانی نیست که با هدف بازیابی مجدد لطافت پوست همچون سابق، این شیوه با عدم احتمال بروز عوارض متعدد و اما صعودی ترین بازدهی ممکن به کمک این قبیل از افراد آمده است تا چهره‌ خود را از نشانه‌های کهولت سن بزداید و آن را سرشار از نجات نماید.

تزریق نمودن چربی و ژل به نقاط متعدد صورت مضاعف‌ بر آنکه نسبت به سایر شیوه‌ها، بازدهی سریع‌تری را در پی دارد، اما نیازمند پشت‌ سر گذاشتن دوران نقاهت کوتاه‌تری می‌باشد. در قسمت بعد بیش از بیش با این مورد آشناییت خواهیم یافت که چرا برای این مقاله عنوان مراقبت بعد از تزریق ژل گونه را برگزیدیم! پس تا انتها با ما همراه باشید.

دلایل تزریق ژل به گونه چیست؟

آری! همانطور که همه ما می‌دانیم گونه در چهره همه ما بانوان و آقایان نفش اساسی و کلیدی را به جهت بروز و افزایش زیبایی ایفا خواهد نمود. این قسمت از چهره، همان ناحیه‌‌ای محسوب می‌گردد که با کهولت سن از حجمش کاسته و پوستش با چین و چروک‌های کوچک و بزرگی در هم آمیخته می‌شود.

بدون شک تمام هدف ما از انتخاب عنوان مراقبت بعد از تزریق ژل گونه معرفی یک گام بزرگ در رهنمود گشتن، شما برای رهایی از نشانه‌های کهولت سن است. توجه داشته باشید برخی باورها همانند این مورد که تزریق ژل به گونه در بعد زمانی مدیدی موجب بروز آسیب به بافت های پوستی می‌گردد، کاملا غلط و به دور از صحت خواهد بود.

این در حالی است که نیز برخی به این مورد دامن می‌زنند که نتایج حاصل گشته از این روش صاحب عمر کوتاهی بوده و گذشت بعد زمانی کوتاهی، شدت خواهند یافت. علاوه‌بر دو نظریه بیان گشته، باید این نظریه را با قدرت تمام رد کنیم که با گذشت زمان و به مرور از قدرت ژل تزریق شده کاسته، شل و فرم تامطلوبی را به صورت خواهد داد.

بدون شک که تزریق ژل به گونه در رده محبوب‌ترین پیشنهادها به سبب جوانسازی و زیباسازی صورت محسوب می‌گردد. برخی از برجسته‌ ترین و محکم‌ترین عللی که ما را برای انجام تزریق ژل به گونه ترغیب می‌سازد به شرح زیر هستند:

 • آفرینش معجزه‌‌ای چون هرچه جوان تر به نظر رسیدن چهره فرد
 • افزایش ميزان زیبایی و جذابيت در چهره او
 • برجسته‌ تر گشتن گونه‌ها و کشیدگی و درخشندگی پوست این ناحیه
 • ممانعت از افتادگی گونه‌ها
 • البته به این امر توجه داشته باشید که زمانی تمامی این موارد تحقق خواهند یافت که حساسیت بیشتری نسبت به معقوله مراقبت بعد از تزریق ژل گونه بخرج بدهید.

دلایل تزریق ژل به گونه چیست؟

مزایای گونه گذاری با فیلر و تزریق گونه با فیلر چیست؟

پیش از آنکه به شکل جزئی‌ بینانه به معقوله مراقبت بعد از تزریق ژل گونه بپردازیم، بهتر است تا شما را با مزایای متعددی که این شیوه می‌تواند به همراه خود داشته باشد، آشناییت بخشیم.

تزریق ژل به گونه در قیاس با سایر شیوه‌های دیگر، همچون پروتز گونه و جراحی لیفت صورت مزیت‌ های بسیاری را از آن خود ساخته است که تنها چند مورد از آن‌ها به شرح زیر می‌باشند:

 • روند تزریق ژل به گونه‌ها در مطب خصوصی یک پزشک قابل انجام است و نیازمند بیهوشی نخواهد بود.
 • این شیوه تا منتهی گشتن به نتیجه‌ای مطلوب نیازمند دوران نقاهت نبوده و جالب است که بدانید؛ می‌توانید بلافاصله بعد از انجام تزریق و بدون فوت وقت به محل کار خود بازگردید و با خیالی آسوده امور روزمره خود را مدیریت نمایید

البته، بعد از این مرحله کار پزشک به پایان رسیده و این شما هستید که می‌توانید با حساسیت به خرج دادن نسبت به مراقبت بعد از تزریق ژل گونه مسیر پیشروی آن را دستخوش تغییرات منفی نسازید.

 • درست است که نتیجه حاصله از این شیوه موقتی است اما به واسطه ترمیم مجدد سریعاً به حالت سابق بازمی‌گردد.
 • بروز هر نوع عارضه جانبی در طی این شیوه بسیار پایین بوده و احتمال بروز عفونت اغلب به صفر خواهد رسید مگر در مواردی نادر که ریشه در عدم تخصص کافی پزشک و بکارگیری موارد غیر اوجینال دارد.
 • بعد از تزریق ژل به گونه همچنان امکان بروز تغییر تا تحقق انتظارات شما به صورت تمام و کمال وجود دارد.
 • هزینه این پروسه یعنی تزریق فیلر به گونه بسیار پایین‌تر از شیوه‌های جراحی همچون پروتز گونه تمام خواهد شد.
 • در پایان و حسن ختام مزیت‌های بی‌نظیر تزریق ژل به گونه باید این مورد را یادآور گردیم که توام با فرم بخشیدن به چهره، گام موثری به سبب جوانسازی هم بر خواهید داشت.

بدین ترتیب عنوان بهترین شیوه جوانسازی و لیفت صورت را از آن خود، خواهد ساخت بدان شرط که به تمامی نکات حاکی در موضوع مراقبت بعد از تزریق ژل گونه به خوبی عمل شود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق بوتاکس با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مراقبت های بعد از تزریق ژل گونه به چه نحو است؟

مراقبت بعد از تزریق ژل گونه می‌تواند احتمال بروز هر عارضه‌ای را به حداقل رساند. بعد از انجام تزریق ژل به گونه این امکان می‌رود نگاه در آینه متوجه اندکی تورم در قسمت گونه‌ها و یا حوالی آن گردید.

 • جای نگرانی نیست، چرا‌که این تورم کاملاً موقتی بوده و بعد از گذشت یک بعد زمانی چند روزه مرتفع خواهد گشت. چنانچه تمایل دارید این پروسه تسریع ببخشید، تا مدتی از مصرف نمک خودداری کنید.
 • یکی دیگر از تکنیک‌های حاکم در مراقبت بعد از تزریق ژل گونه با هدف کاهش سریع تورم این مورد است که هر چند ساعت یکبار و هر بار با اختصاص یک بعد زمانی ۱۵ دقیقه‌ای از کمپرس سرد استفاده نمایید.
 • به جدیت نسبت به پایین انداختن سر خود اجتناب ورزید.
 • تا گذشت یک بعد زمانی ۲۴ ساعته بعد از طی شدن روند تزریق، برای دستکاری مواضع و یا ماساژ با محدودیت کامل همراه خواهید بود.
 • توصیه می‌گردد که تا گذشت دوهفته، با قرارگیری در معرض نور آفتاب و اشعه‌هایی از قبیل سولاریوم به اعمال نتایج عکسی در آن دامن نزنید.
 • در مراقبت بعد از تزریق ژل گونه آمده است که حداقل تا یک هفته بعد از انجام این پروسه، در طول روز به مصرف آب فراوان متکی گردید.
 • بعداز انجام تزریق، به سبب عدم بروز فشار بر ناحیه صورت، از استراحت بر روی ناحیه شکم و پهلو خودداری نمایید.
 • حداقل تا یک بعد زمانی ۷ روزه برنامه خود را برای رفتن به استخر و قرار‌گیری در سونا لغو نمایید.
 • مصرف الکل کاملا ممنوع هست.
 • توجه داشته باشید که آرایش کردن با ممنوعیت کامل در حوزه مراقبت بعد از تزریق ژل گونه قرار نمی‌گیرد ولی توصیه می‌گردد که برای تحقق انتظارات و در نهایت تداعی گشتن نتیجه‌ای هر چه مطلوب‌تر، به پوستتان به سبب عدم استفاده از لوازم آرایشی تا ۲۴ ساعت استراحت بدهید.
 • عدم شستن صورت و استحمام به سبب خودداری از برخورد آب با سطح پوست، یکی از موارد اصلی در حیطه ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های بعد از انجام تزریق قرار می‌گیرد.
 • در آخرین مورد به سبب خاتمه بخشیدن به توضیحاتمان در باب مراقبت بعد از تزریق ژل گونه در این مورد نیز پافشاری به خرج می‌دهیم که، باید یک بعد زمانی ۱۴ روزه صبوری به خرج دهید تا نتیجه نهایی تزریق آشکار گردد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل گونه به چه نحو است؟

کلام پایانی

عوامل متعددی هستند که موجب رقم خوردن نتایج مثبت و تداوم نتایج حاصله از آن خواهد گشت.

مواردی اعم از برند فیلر، وضعیت جسمی شخص، ناحیه مدنظر برای انجام تزریق، نوع ژل مورد استفاده، مراقبت بعد از تزریق ژل گونه و از همه مهمتر میزان تبحر پزشک مربوطه با قرار گیری در کنار یکدیگر و طی نمودن یک روند مثبت، می‌تواند به زیبایی قابل توجهی در چهره شما دامن بزند.

سال‌هاست که درسا کلینیک با تکیه بر بهترین کادر پزشکی و استفاده بروز‌ترین تجهیزات توانسته است، در سطح پایتخت با قدرت حرفی برای گفتن داشته باشد. تزریق ژل گونه، مضاعف‌ بر حجم بخشیدن به پوست و رفع شلی آن به سبب افزایش سن می‌تواند، میزان آب از دست رفته را جبران نماید.

بدون شک‌ که داشتن گونه‌هایی پرتر و برجسته تر، سبب به تصویر کشیده شدن چهره‌‌ای متوازن‌ تر شده و جذابيت بیشتری به شما خواهد بخشید.

چنانچه هنوز هم در باب زیبا‌سازی و برجسته نمودن گونه‌هایتان ابهام دارید و یا پرسش‌هایتان در مورد مراقبت بعد از تزریق ژل گونه بی‌پاسخ مانده است، به واسطه تماس با مشاوران ما، به صورت رایگان، می‌توانید در سدد رفع آن‌ها برآیید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »