خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

چکیده محتوا

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به کمک ورود دارویی ویژه و متشکل از انواع ویتامین‌ها، برخی از آنزیم‌ها و یا هورمون‌ها استفاده‌ می‌شود.

برای مثال بیش از چند سال است که، مزوتراپی در روند تقویت تارهای مو و به ارمغان آوردن سلامت و جوانسازی، پوست فرد معجزه می‌آفریند. بدین ترتیب‌که میزان کافی از مواد تقویت و داروهای‌ مؤثر به سبب رفع هر نوع عارضه‌‌ای، به ریشه‌های آن‌ها می‌رسند. ممکن نیست

که، بتوان در طی هیچ شیوه دیگری این روند موثر را به سبب مغذی‌سازی ریشه‌ها، طی نمود. برای مشاهده نتایج حاصله از مزوتراپی پوست و مو نیازی به صبوری به خرج دادن طولانی مدت نخواهید بود و درآن شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

البته که در طی اجرای این پروسه زیبایی_درمانی هر فرد فراگیرنده‌ی دارویی خاص وابسته به شرایط جسمی و انتظاراتی که داراست، خواهد بود. در این مبحث تا به انتها همراه ما باشید تا دریابیم مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ و هر زاویه مرتبط بدان را مورد کنکاش قرار بدهیم.

نحوه انجام مزوتراپی

برای اینکه دریابیم مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ باید در هر شیوه با هر هدف، اطلاعات مرتبطی را ارائه داریم. در گام ابتدایی در باب ارائه اطلاعات برای انجام مزوتراپی پوست، به این مورد دقت داشته باشید که نیاز است تا، پزشک به لایه درم یا همان قسمت میانی پوست دسترسی یابد.

این روند به واسطه‌ی سوزن‌هایی ویژه قرار گرفته درون یک دستگاه مشخص انجام پذیرفته و در طی ضربات متعدد سوزن‌ها، دارو به مرور به ناحیه مدنظر وارد می‌شود. بدین ترتیب، می‌توان انتظار داشت که، تمام ریز آسیب‌هایی که به این ناحیه وارد می‌گردند، بر قدرت فعال گشتن ترمیمی پوست بیفزایند.

با این اوصاف، سلول‌های پوستی که از سلامت کافی برای طی نمودن توام با موفقیت این مرحله برخوردار می‌باشند، برای ترمیم و صعودی گشتن میزان تولید کلاژن دست بکار می‌شوند. بدین‌ترتیب بر قدرت حاکی در عوامل رشد و همینطور ماده میان بافتی موجود در پوست افزوده و به سبب تولید مجدد، فعالیت مطلوب‌تری را طی خواهند کرد.

در پایان این روند در مرحله پایانی و تکامل اطلاعاتمان در باب اینکه مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ بیان می‌داریم رگ‌های خونی جدید توام با مجموعه سلول‌های بنیادی که در خود گنجانده‌اند، جای خود را به رگ‌های مرده خواهند داد. بدین ترتیب بدن برای بهبود، این ناحیه آسیب‌دیده پوست دستبکار شده و پروسه جوانسازی این ناحیه تعبیه خواهد گشت.

این روند یک بعد زمانی ۱۵ الی ۲۰ دقیقه‌ای را از آن خود ساخته و به کرم‌های بی‌حسی امکان بروز کمترین دردی در زمان ضربات سوز‌ن‌ها، شما را رنجیده خاطر نخواهند ساخت. مطمئنا تا به این قسمت آگاهیتان تا میزان قابل قبولی به سبب دریافت اطلاعات در این باب که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ روند تکاملی را طی کرده است‌.

 

نحوه انجام مزوتراپی

مزایای مزوتراپی پوست صورت

حال که دریافتید به سبب جوانسازی و ارتقا سلامت پوستتان، مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ باید با اتفاقات مثبتی که بعد از تزریق قرار است برای پوستتان بیوفتد نیز آشناییت یابید:

 • در این قسمت و در گام ابتدایی شرح تمام مزیت ها و اینکه مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ باید بگوییم وابسته به وجود میزان تأمل‌برانگیزی از سرم‌های ویتامینه در داروی مصرفی به واسطه مزوتراپی و همینطور رساندن ترکیبات مغذی دیگر به این واسطه، با گذشت بعد زمانی کوتاهی، متوجه وجود طراوت و شادابی و جوان‌تر گشتن پوستتان خواهید گشت البته؛ به آن شرط که روند صحیحی را بپیماید.
 • بی‌شک که برای همراه گشتن با ظاهری مطلوب‌تر، نیازی نیست تا مدیون هنر تیغ جراحی شوید. از مزوتراپی به عنوان شیوه‌ای صدالبته کارآمد برای جوان سازی پوست به واسطه‌ی حرکت آسیبی خفیف سوزن‌های ریز با، هدف رساندن حجم قابل توجهی از مواد مغذی به لایه زیرین پوست، یاد می‌کنیم.
 • مزوتراپی به عنوان یک راه‌حل بی‌نظیر برای گروهی از افراد به شمار می‌رود که، تمایل دارند با نگاه در آینه شاهد پوستی شاداب و باطراوت همچون ایام جوانی خود باشند. شما در همان جلسات ابتدایی متوجه تقویت پوستتان و دور گشتن آن از شرایط سابقش خواهید گشت.
 • وابسته‌ به موادی موثر و بدون عوارضی که در این دارو ترکیب گشته، پروسه مزوتراپی می‎‌تواند با رفع انتظاراتتان از قبیل رفعلک‌ها، بهبود آسیب‌های رنگدانه‌ای و همینطور ملاسما ودر نتیجه درخشنده‌تر گشتن پوستتان، شما را متحیر سازد.
 • هیدراته گشتن پوست، يکی ديگر از مزیت‌های برجسته و بی‌نظیریست که که در پروسه زیبایی_درمانی مزوتراپی به رخ کشیده می‌شود
 • در پایان برای تکامل توضیحاتمان در این باب که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ و چه مزایای دارد؟ باید بیان داریم این شیوه به سبب ارتقا سلامت، زیبایی، درخشندگی پوستمان، ما را مدیون خود خواهد ساخت.

نحوه انجام مزوتراپی مو

زمانی که با طرح این سوال که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ این مبحث را آغاز و پیش بردیم، هدفمان این بود تا دو بعد موثر آن در پوست و مو را مورد کنکاش قرار بدهیم. حال که تا به این قسمت، اطلاعات صد البته مفیدی را در رابطه با مزوتراپی پوست و معجزات بعد از انجام آن را کسب نمودید؛ باید بدانید که این روش با حاکمیت دو روند متفاوت اجرا و پیش خواهد رفت:

 • مزوتراپی شیمیایی
 • مزوتراپی مکانیکی

در شیوه ابتدایی، در گام اول موادی برای تزریق به ناحیه مزودرم پوست سر آماده خواهد گشت. این مواد ترکیبی از موارد زیر خواهند بود:

 • ماینوکسیدیل
 • بوفلومدیل، ویتامین
 • بیوتین
 • دوتاسترید
 • سیلیسیوم آلی و …

در حال توضیح این مورد هستیم که، مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ ترکیب این موارد در کنار‌هم مضاعف‌بر بهبود بخشیدن پروسه گردش خون در مسیری صحیح، سبب خنثی گشتن DHT موجود در خون، رفع و یا کاستن از میزان التهاب ایجاد گشته و بروز تحریک در روند تولید کلاژن خواهید گشت. در پایان طی گشتن تمامی این اقدامات شیرین و البته موثر، به مرور عارضه ریزش مو به طور کامل قطع خواهد شد.

و اما در طی اجرا گشتن شیوه دوم یا همان مزوتراپی مکانیکی، پزشک متخصص با هدف ایجاد ساختن سوراخ‌هایی بسیار ریز در قسمت تحت درمان، موفق به تولید کلاژن و الاستین گشته و کابوس ریزش مو از میان خواهد رفت‌.

در طی اجرایی گشتن این شیوه‌ها، نه تنها کلاژن‌ها متحمل کمترین آسیبی نگشته بلکه، ایجاد بافت‌هایی نو در تارهای مو را به دنبال خواهد داشت. حال دیگر ابهامی در باب اینکه مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ و تاثیرات شگرفش در تارهای مو، باقی نمانده است.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مزوتراپی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

تاثیر اقدامات ضروری قبل و بعد از انجام مزوتراپی

دریافتید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود و چه مزیت‌هایی را به دنبال دارد؟ اما حال زمان آن است که با اقداماتی به جهت تثبیت نتایج حاصل گشته نیز آشناییت یابید. شما زیباجو عزیز باید پیش از انجام مزوتراپی و بعداز آن، اقداماتی را پیش ببرید که، به کاهش عوارض احتمالی و تحقق نتایج بی‌نظیر از آن اطلاق گردد:

 • پیش از انجام مزوتراپی، استفاده از داروهای رقیق کننده خون و همینطور ضدانعقاد را متوقف سازید و روند مصرفشان را به پزشک اطلاع بدهید.
 • حمام کردن یکی از اقدامات مهم قبل از عمل محسوب‌ می‌شود
 • شما تا یک بعد زمانی ۲۴ ساعته پیش از انجام عمل و بعد از آن، برای استفاده از لوازم آرایشی، مواد کراتینه و … با ممنوعیت کامل همراه هستید
 • شما انتظاراتتان برای کاهش و قطع ریزش مو به واسطه انجام مزوتراپی، تحقق می‌یابد پس نیازی به مصرف داروهای مرتبط نخواهید داشت.
 • با هدف طی گشتن مسیری موفق و بدور از بروز عارضه‌ احتمالی، تا ۳ روز مجوز استحمام را در اختیار ندارید. بعد از گذشت ۳ روز یک بعد زمانی ۱۵ دقیقه‌ای اما بدون استفاده از آب خیلی داغ برای ممانعت از بروز کبودی، توصیه می‌گردد.
 • البته که فعالیت‌های سنگین و تند و نیز که به بروز تعرق بالا ختم می‌شود؛ خروج مواد مزوتراپی را در پی خواهد داشت.
 • مصرف داروهای ضدالتهابی می‌تواند نتایج عکسی را ارائه بدهد، بدین ترتیب مصرف این قبیل از داروها را بعد از انجام مزوتراپی تا یک بعد زمانی کوتاه ترک بگویید

کلام پایانی

این مبحث را با این عنوان که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آغاز نمودیم. با این هدف که، تمامی ابهاماتتان در این حوزه رفع و تصمیم‌گیری درستی برای انجام و یا عدم انجام آن داشته باشید.

به این مورد توجه نمایید وابسته به آنکه، مزوتراپی پوست و مو در رده شیوه‌های غیرتهاجمی یا بدون دخالت تیغ جراحی قرار می‌گیرند، زمان معینی از دوره نقاهت را از آن خود نخواهد ساخت.

اما این اعتماد را به شما می‌دهیم، چنانچه این شیوه درمانی به تکیه‌بر تخصص و تجربه کافی پزشک متخصص پیش رود و تمام مراقبت‌های لازم از سوی شما اجرایی گردد، تمام انتظاراتتان به دور بروز کوچکترین عارضه احتمالی به واقعیت مبدل خواهد گشت.

بیشتر از ۱۰ سال پی‌درپی است که درسا کلینیک به با تکیه‌بر دستان مجرب کادر درمان، بهترین تجهیزات بروز و مواد مصرفی اورجینال در حوزه انجام مزوتراپی در سطح پایتخت پیشگام می‌باشد.

حال اگر هنور در این باب که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ و یا هر مورد دیگری ابهام دارید، مشاوران ما به صورت رایگان در هر ساعتی از شبانه‌روز منتظر خدمت‌رسانی به شما مراجعان گرامی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »