خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو؟

چکیده محتوا

مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو؟

در این مقاله می خواهیم درباره دو محصول مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو و کارکرد شان بر روی پوست و همچنین تفاوت ها و شباهت هایی که دارند صحبت کنیم و نشان دهیم که کدام یک برای نیازهای شما مناسب تراست. اگر به‌ دنبال درسا کلینیک برای خدمات پوست خود هستید، این مقاله را از دست ندهید.

مزوژل جالپرو و پروفایلو چگونه کار می کنند؟

این دو محصول با تزریق زیر پوست، باعث تحریک ساخت کلاژن و الاستین در پوست می شوند و در نتیجه پوست را آبرسانی، لیفت، جوان سازی و درخشان می کنند. برای فهم بهتر این جمله که مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو و چگونگی کارکرد این دو محصول، به توضیحات زیر توجه کنید:

 • مزوژل جالپرو

این محصول ترکیبی از اسید هیالورونیک خالص و چهار نوع اسید آمینه است. اسید هیالورونیک خالص یک آب رسان قدرتمند است که باعث حفظ رطوبت و حجم پوست می شود.

·         مزوژل پروفایلو

این محصول ترکیبی از دو نوع اسید هیالورونیک با وزن مولکولی مختلف است. ۸۰ درصد از اسید هیالورونیک آن با وزن مولکولی سبک است که باعث آبرسانی عمقی پوست می شود. ۲۰ درصد باقیمانده با وزن مولکولی سنگین است که باعث آبرسانی سطحی پوست می شود.

 

مزوژل جالپرو و پروفایلو چگونه کار می کنند؟

مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو؛ کدام رو انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بین این دو محصول، باید به چند نکته توجه کنید:

 • نوع پوست

پروفایلو مناسب برای پوست های خشک و حساس است، زیرا دارای دو نوع مولکول هیالورونیک اسید با وزن مولکولی مختلف است ولی جالپرو مناسب برای پوست های چرب و آکنه دار است، زیرا دارای اسید آمینه است که باعث تنظیم ترشح چربی و رفع التهابات پوستی می شود .

نکته دیگر برای این که بفهمیم مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو باید به نیاز پوست توجه کنیم. پروفایلو مناسب برای کسانی است که به دنبال حجم دهنده طبیعی و بدون عارضه برای لب، گونه، چانه و غیره هستند.

جالپرو مناسب برای کسانی است که به دنبال جوان سازی پوست آفتاب خورده، رفع لک، کک و مک و جوش، تحریک تولید کلاژن و الاستین و بهبود قوام و درخشندگی پوست هستند.

 • قیمت

پروفایلو گرانتر از جالپرو است، زیرا دارای فرمولاسیون پیچیده تر و با کیفیت تر است. البته قبل از انجام هر عملی بهتر است با پزشک یا متخصص پوست در درسا کلینیک مشورت کنید تا نظر کارشناسانه آنها را نیز بشنوید.

ماندگاری جالپرو بیشتر است یا پروفایلو؟

یکی از تفاوت های مهم آنها در مدت زمان ماندگاری آنها در پوست است. بر اساس نتایج به نظر می رسد که پروفایلو دارای ماندگاری بیشتری نسبت به مزوژل است. زیرا پروفایلو نسبت به مزوژل جالپرو غلیظ تر است و میزان اسید هیالورونیک موجود در آن بیشتر است و در بعضی افراد تا بیش از یکسال هم ماندگاری دارد.

با این توضیحات که داده شد به این مسئله که مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو بیشتر نزدیک‌ می شویم.

 

ماندگاری جالپرو بیشتر است یا پروفایلو؟

مزوژل جالپرو و پروفایلو برای کدام نواحی کاربرد دارند؟

این دو محصول با تزریق زیر پوستی در ناحیه های مختلف بدن اثر می گذارند.

·         مزوژل جالپرو:

این محصول قسمت های مختلف صورت انجام می شود و باعث کاهش چین و چروک، رفع جای زخم، جوش و آکنه، بهبود مقاومت و خاصیت ارتجاعی پوست می شود دو نوع از این محصول عبارتند از:

 • جالپرو کلاسیک:

مناسب برای درمان پیری ناشی از خشکی پوست، آفتاب سوختگی

جالپرو HMW: مناسب برای درمان پیری ناشی از کمبود کلاژن

مقاله پیشنهادی: آموزش تزریق بوتاکس صورت

·         مزوژل پروفایلو:

این محصول در ده نقطه خاص صورت انجام می شود و باعث بهبود قابل توجه قوام، رنگ و درخشندگی پوست می شود.

برای تزریق زیر چشم پروفایلو بهتر است یا جالپرو؟

برای تزریق زیر چشم، بسته به نوع پوست و مشکل شما، ممکن است جالپرو یا پروفایلو مناسب باشد. برای کبودی و سیاهی دور چشم مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو اما به نظر می رسد که جالپرو برای تزریق زیر چشم و درمان سیاهی دور چشم کاربرد دارد.

پروفایلو بهتر است در نقاط دیگر صورت تزریق شود که نیاز به لیفت و آبرسانی قوی دارند البته این توصیه ها فقط بر اساس اطلاعات عمومی هستند و برای انتخاب بهترین روش درمانی، بهتر است با یک پزشک متخصص در درسا کلینیک مشورت کنید.

مزایای مزوژل جالپرو و پروفایلو

مزوژل جالپرو و پروفایلو دو نوع از مزوژل هستند که برای جوان سازی پوست و بهبود قوام، رطوبت، شفافیت و الاستیسیته آن کاربرد دارند.

 • مزایای مزوژل جالپرو:

حاوی هیالورونیک اسید و آمینواسیدهای ضروری برای تغذیه و تحریک فیبروبلاست ها (سلولهای سازنده کلاژن) است

باعث کاهش چین و چروک، رفع جای زخم، جوش و آکنه، بهبود مقاومت و خاصیت ارتجاعی پوست می شود.

دارای دو نوع کلاسیک و HMW است که برای درمان پیری ناشی از خشکی پوست یا کمبود کلاژن مناسب هستند.

نیاز به سه یا چهار جلسه تزریق با فاصله دو یا ده روز دارد و اثرات آن حدود شش ماه یا بیشتر طول می کشد با توجه به مزایایی این دو ژل می توان به این نکته پی برد که مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو اکنون به مزایای پروفایلو می پردازیم.

 • مزایای مزوژل پروفایلو:

مزوژل پروفایلو حاوی دو نوع هیالورونیک اسید با وزن مولکولی سبک و سنگین است که باعث آبرسانی قوی و لیفت صورت (بالا بردن بافت های شل شده) به صورت همزمان می شود باعث بهبود قابل توجه قوام، رنگ و درخشندگی پوست می شود.

تزریق آن در ده نقطه خاص صورت انجام می شود و نیاز به دو یا سه جلسه تزریق با فاصله چهار هفته یا سه ماه دارد اثرات آن حدود شش تا هشت ماه طول می کشد.

معایب مزوژل جالپرو و پروفایلو

همانطور که می دانید هر روش درمانی ممکن است عوارض و معایبی نیز داشته باشند.

 • معایب و عوارض مزوژل جالپرو:
 • ممکن است باعث حساسیت، التهاب، عفونت یا آلرژی در محل تزریق شود.
 • ممکن است باعث کبودی، خونریزی، ورم یا قرمزی در محل تزریق گردد.
 • ممکن است باعث تغییر رنگ یا تیره شدن پوست شود.
 • نتایج آن ماندگار نبوده و حدود شش ماه یا بیشتر طول می کشد.
 • معایب و عوارض مزوژل پروفایلو:
 • ممکن است باعث حساسیت، التهاب، عفونت یا آلرژی در محل تزریق شود.
 • ممکن است باعث کبودی، خونریزی، ورم یا قرمزی در محل تزریق گردد.
 • ممکن است باعث تشکیل گره یا برآمدگی در پوست شود.
 • نتایج آن ماندگار نبوده و حدود شش تا هشت ماه طول می کشد.

معایب مزوژل جالپرو و پروفایلو

سخن پایانی

هر دو مزوژل برای جوان سازی پوست و رفع چین و چروک ها مفید هستند اما آیا مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو؟ برای پاسخ این سوال باید با پزشک متخصص ودر درسا کلینیک تحقیق کنید، اما از نظر ترکیبات، عملکرد، تعداد جلسات، ماندگاری و قیمت با هم تفاوت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »