خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

میکرونیدلینگ ابرو

چکیده محتوا

میکرونیدلینگ ابرو

میکرونیدلینگ ابرو وابسته به شرایطی که این روزها خانم‌ها با تکیه‌ بر آن، دچار ریزش ابرو گشته و مهترین عنصر زیبایی چهره خود را از دست داده‌اند، در جایگاه یک معجزه قرار خواهد گرفت.

شاید به سبب استفاده دائم از لوازم آرایشی نامرغوب و یا شاید تاثیرات مهلک استرس‌های پی‌در پی و طی گشتن از پروسه‌های درمانی بسیاری باشد که که تارهای ابرو دیگر قوت سابق خود را نداشته و به مرور تاثیر سوئی را در زیبایی چهرتان به همراه خواهد داشت.

به همین سبب باید دست به دامان گزینه‌های جایگزین دیگری اعم از مداد و ریمل ابرو گشت، بی‌خبر از آنکه همین موارد نیز به خودی خود به شدت گرفتن این شرایط منفی دامن خواهد زد. اما جای نگرانی نبوده و نیازی نیست از این شرایط پیش آمده دچار نا امیدی گشته و زیبایی چهره خود را از یاد ببرید.

در این مبحث تصمیمان بر آن است تا یک شیوه نیمه دائمی اما بی‌نظیر به نام میکرونیدلینگ ابرو معرف حضورتان نماییم که نیاز شما را از بکارگیری هر نوع محصولات آرایشی به طور کامل رفع سازد.

میکرونیدلینگ ابرو چیست؟

در حقیقت میکرونیدلینگ ابرو را نوعی شیوه درمانی نوین خواهیم خواند که با هدف پرپشت نمودن ابروها موجب تحریک گشتن مکانیکال بافت‌های آسیب‌ پذیر پوست خواهد گشت.

این امری بسیار طبیعیست که با صعودی گشتن نمودار سن افراد، دست‌ و پنجه نرم کردن با امراض جسمی و روانی متعدد، استفاده دائم از محصولات آرایشی و … تارهای ابرو به مرور کم پشت و سپس با ریزش، چهره ما را از میزان زیبایی که داراست، محروم سازد.

به جرئت میتوان میکرونیدلینگ ابرو را به عنوان یکی از بی‌نظیر‌ترین روش‌های پیشنهادی در حوزه زیبایی_درمانی برای آن دسته از افرادی تلقی نمود که اتفاق تلخ ریزش ابرو گریبانگیر آن‌ها گشته است.

میکرونیدلینگ و کاربردهای آن

آری همانطور که در قسمت ابتدایی این مبحث اشاره نمودیم و بدان پرداختیم، در این روزها، ریزش ابرو در بانوان وابسته به دلایل متعددی اعم از واکنش بدن به بسیاری از شیوه‌های درمانی و استفاده لوازم آرایشی مرغوب و ….. را پدیده‌ای حیرت برانگیز نبوده و توانسته با قدرت تمام میزان زیبایی چهره فرد را دستخوش تغییرات منفی و نامتناسب سازد.

اما در طی این پروسه چه برنامه‌ ریزی برای این ناحیه از صورت قرار است، اجرایی گردد؟ در طی این پروسه، پزشک صاحب تخصص به واسطه بکارگیری سوزن‌های ریز، سبب ایجاد حفره‌های کوچکی در سطح پوست خواهند گشت. این سوزن‌ها در جایگاه یک واسطه‌‌ قرار خواهند گرفت که قرار است محلول‌های تغذیه و تقویت‌کننده را با هدف ترمیم ساختن و رشد مجدد ابرو‌ها به پوست فرد برسانند.

میکرونیدلینگ ابرو در پایان موجب تقویت گشتن تولید آلاستین و کلاژن در پوست شخص شده و او را برای همیشه از کابوس کاهش تارهای با ارزش ابرو رها خواهد ساخت.

نحوه‌ی انجام میکرونیدلینگ ابرو چگونه است؟

و اما ممکن است این ابهام برای شما پیش آید که میکرونیدلینگ ابرو برای تحقق نتیجه نهایی چه روندی را طی خواهد نمود. آیا این مراحل با درد همراه بوده و یا بعد از پایان آن، ما به طی گشتن دوره نقاهت طولانی مدتی دعوت می‌گردیم؟

سوالات متعدد این چنینی بسیاری هست که ذهن ما را در باب روند میکرونیدلینگ ابرو درگیر خود ساخته است‌ که پاسخ تمام آن‌ها در این مبحث ارائه خواهد گردید. اما در این قسمت به شرح نحوه‌ی انجام میکرونیدلینگ ابرو خواهیم پرداخت:

 • طی گشتن مرحله ابتدایی معاینه ابروها و پوست این ناحیه به واسطه پزشک مرتبط
 • معین گشتن نوع ماده‌ای که قرار است در طی تزریق وارد این قسمت از پوست گردد( نوع پوست هر فرد در این مرحله همیشه تاثیرگذارترین مورد ممکن محسوب می‌گردد)
 • ضدعفونی ‌سازی و رفع هرگونه آلودگی در این ناحیه از پوست و همینطور حوالی آن
 • کاملاً بی‌حس گشتن ابروها به صورت موضعی به درخواست فرد زیباجو
 • عکسبرداری از ناحیه تحت درمان پیش از انجام این پروسه و قیاس آن با نتیجه نهایی
 • تزریق گشتن مواد به کمک سوزن‌های بسیار ظریف در ناحیه عمقی و طولی ابرو
 • انجام ماساژ با ملایمت تمام قسمت تزریق با هدف پخش مناسب و کافی مواد
 • کمک گرفتن از کمپرس سرد با هدف کاستن از تورم ایجاد گشته در ناحیه درمان
 • استفاده‌ از کرم‌های بعد از پایان جلسات درمان، وابسته به نوع و میزان تجویز پزشک
 • تکرار مجدد جلسات در صورت نیاز تا زمانی که در پایان نتیجه مطلوب و مورد انتظار فرد و تایید پزشک، محقق گردد
 • عموما به‌ سبب تحقق مطلوب‌ترین نتیجه ممکن، فرد نیازمند چند جلسه درمانی خواهد بود

نحوه‌ی انجام میکرونیدلینگ ابرو چگونه است؟

مزایای میکرونیدلینگ ابرو چیست؟

البته که هر پروسه زیبایی_درمانی توام با مزیت‌های متعدد از مضرات گوچک و بزرگی بهره‌مند خواهد گشت. میکرونیدلینگ ابرو نیز در کنار عوارض خفیف و احتمالی مزین به مزایای بسیاری بوده که هر فردی را راغب به تجربه آن خواهد ساخت که در ادامه با برجسته‌ترین ‌آن‌ها آشناییت خواهیم یافت:

 • میکرونیدلینگ ابرو به سبب قدرت بی‌نظیری که در تحریک روند رشد ابروها داراست، موجب صعودی گشتن حجم و تراکم تارهای ابرو فرد به شکل معجزه‌آسایی خواهد گشت
 • مزیت‌های میکرونیدلینگ بقدری گسترده است که می‌تواند موجب نابودی چین و چروک حوالی ابرو گردد
 • رفع روند ریزش مجدد ابروها یکی دیگر از مواردیست که انتخاب شیوه میکرونیدلینگ ابرو را در قیاس با سایر روش‌ها ارجعیت بخشیده است
 • این مورد مایه خرسندیست که بعد از انجام میکرونیدلینگ نیازمند پشت‌ سر گذاشتن کمترین بعد زمانی به سبب انجام استراحت در ضمن دوره نقاهت نخواهید بود
 • به سبب عدم وجود کمترین مواد شیمیایی در ماده مورد استفاده به سبب انجام تزریق، فرد زیباجو کمترین عارضه‌ای را به سبب واکنش آلرژیک بدن تجربه نخواهد نمود

عوارض میکرونیدلینگ ابرو چیست؟

و اما حالا نوبت آن است تا بروز هر عارضه و یا رخداد هر مشکل محدودی را بعد از انجام این پروسه پیش‌بینی نموده و مضاعف‌‌ بر مزیت‌های میکرونیدلینگ ابرو از عوارض آن به سبب رفع کامل ابهامات شما در این حوزه نیز یاد نماییم.

اما این اطمینان را به شما خواهیم داد چنانچه میکرونیدلینگ به واسطه یک پزشک مجرب و در یک کلینیک مطرح انجام پذیرد، وقوع هر یک از این عوارض را به صفر خواهد رساند که به شرح زیر می‌باشند:

 • این احتمال می‌رود که در همان روز ابتدایی، در ناحیه مدنظر فرد با مواردی اعم از سرخی، التهاب، سوزش و خارش مواجه گردد
 • نتیجه حاصل گشته از میکرونیدلینگ ابرو با گذشت یک بعد زمانی ۱۴ روزه به وضوح نمایان خواهد گشت. بدین ترتیب گذشت ۲۴ساعت زمان برای آشکار گشتن نتایج آن کافی نبوده تا بتوانید با نگاه در آینه ابروهایی زیبا و خوش فرم و تاثیرگذار را در چهره خود ببینید‌
 • به جرئت میتوان گفت که چنانچه در حین انجام میکرونیدلینگ از وسایل استریل و یک‌بار مصرف استفاده نگردد، این امکان می‌رود که فرد با بروز عفونت در این ناحیه به چالش کشیده شود
 • در دنیای پزشکی این شیوه برای بیماران سرطانی، دیابتی، زنان باردار و…. با محدودیت و ممنوعیت کامل همراه است
 • به این مورد توجه داشته باشید که در این قسمت همچنان دهانه‌ی حفره‌ها باز بوده و نیاز به گذشت یک بعد زمانی اندک دارد تا به طور کامل بهبود یابد، در این دوره به تمامی نکات بهداشتی و اصولی پیشنهادی از سوی پزشک پایبند باشید، تا احتمال بروز عفونت را به صفر برسانید

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره لیفت نخ با کارشناسان ما در ارتباط باشید

فرق فیبروز ابرو با میکرونیدلینگ چیست؟

گروه کثیری از ما به سبب عدم آگاهی کافی در باب میکرونیدلینگ و فیروز، موارد تفاوت‌ زا میان این دو را نشناخته و همچنان با ابهامات متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند. ما در این قسمت با شرح مواردی جامع اما مختصر ابهام شما را در حوزه تفاوت حاکم میان میکرونیدلینگ و فیبروز پاسخ خواهیم داد:

 • در واقع فیبروز با انجام تراش ابرو به نتیجه نهایی می‌رسد اما میکرونیدلینگ شیوه‌ای کارآمد به منظور تزریق و پرنمودن ابرو بشمار می‌رود. ناگفته نماند که منظور ما از انجام تزریق ، آماده سازی موادی مغذی برای ورود به ناحیه به واسطه سوزن‌های نازک و ظریف است و هیچ تناسبی با پروسه فیلر لب نخواهد داشت
 • برای انجام فیبروز ابرو، موهای اضافی اطراف این ناحیه، ابرو به کمک تیغه‌های فیبر نخی به طور کامل تراشیده خواهند شد، این در حالی است که برای انجام میکرونیدلینگ ابرو برای تزریق مواد مغذی به ابرو تا تحقق نتیجه مورد انتظار برنامه‌ ریزی انجام می‌پذیرد
 • اگر قرار باشد که هر یک از این شیوه‌ها را در گروه مختص خودش قرار بدهیم، فیبروز ابرو در حوزه آرایشی قرار خواهد گرفت ولی میکرونیدلینگ با هدف ترمیم ساختن و بازسازی ابروها بکار خواهد آمد.
 • ما می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که نتایج حاصله از میکرونیدلینگ تا یک سال به طول انجامد در صورتی‌که فیبروز ابرو اثر موقتی همراه است
 • بدور از حیرت نیست که فیبروز ابرو به تحریک پوست و ایجاد آلرژی اطلاق گردد در حالی که میکرونیدلینگ از اثرات محرک‌زا کمتری برخوردار هست
 • البته فیبروز ابرو متناسب با آنکه شیوه‌ای ساده و بدور از پیچیدگی هست، با برآورد هزینه محدودتری نیز همراه می‌گردد
 • این مورد را باید خاطر نشان گردیم، که میکرونیدلینگ ابرو نیازمند به مهارت ویژه‌ایست. بدین ترتیب باید انجام آن را به دستان پرقدرت یک پزشک مجرب سپرد

فرق فیبروز ابرو با میکرونیدلینگ چیست؟

چه مراقبت هایی بعد از انجام میکرونیدلینگ ابرو باید انجام داد؟

 • ممانعت از ایجاد تماس مستقیم ناحیه ابروها تا یک بعد زمانی ۲۴ ساعته بعد از انجام میکرونیدلینگ ابرو
 • به هیچ وجه این ناحیه را مالش نداده و نخارانید چرا که، به افزایش میزان ورم و التهاب در آن دامن خواهید زد
 • شما باید به ابروهایتان فرصت بدهید تا به بهبودی کامل برسند و بعد از آن با آرایش‌های سنگین درگیرشان سازید
 • چنانچه پزشک پماد خاصی تجویز نمود حتما برای سرعت گرفتن دوره بهبودی با برنامه‌ریزی و روتین از آن‌ها استفاده نمایید
 • نباید بعد از انجام میکرونیدلینگ با اپوشاندن کامل این ناحیه به واسطه شال و یا کلاه، سبب بروز عرق در آن گردید
 • اگر از عینک آفتابی استفاده نمایید، از ورود گرد و غبار به ابروها و بروز عفونت احتمالی خواهید کاست از مصرف تسکین‌دهنده‌هایی اعم از استامینوفن و ایبوپروفن به سبب اوج گرفتن هر نوع درد احتمالی اجتناب نمایید

کلام پایانی

شاید میکرونیدلینگ نامی مشابه و همسو با میکرو بلیدینگ داشته باشد اما به سبب ورود مواد شیمیایی و رنگ از در میکروبیلدینگ این دو مورد در دنیایی جدا از هم قرار گرفته‌اند. بی‌شک در این میان روشی پسندیده‌ تر خواهد بود که، با ایجاد کمترین آسیب ممکن در پوست به واسطه عدم ورود مواد شیمیایی به کلاژن سازی در ناحیه ابرو اطلاق گردد.

البته که به هر میزان روند خون رسانی در این ناحیه اوج گیرد، رشد تارهای ا برو و قطع روند ریزش با شانس بیشتری همراه خواهد گشت. البته بازهم بر این اصل پافشاری خواهیم نمود در صورتی میکرونیدلینگ با نتایج بیان گشته از سوی ما و متناسب با انتظارات شما به وقوع خواهد پیوست که به واسطه یک پزشک مجرب و متبحر در این حوزه صورت پذیرد.

درسا کلینیک با تکیه‌ بر پرسنل جامع و بی‌نظیری که در این حیطه داراست، توانسته جایگاه اولین و برترین مجموعه ارائه خدمات در پروسه میکرونیدلینگ ابرو در سطح خاورمیانه را از آن خود سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »