خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس

چکیده محتوا

نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس

در این میان ممکن است که ، نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس برای افراد جای سوال داشته باشد . زیرا ، ممکن است حالت‌های متفاوت خواب بر روی عمل بوتاکس تاثیر معکوس داشته باشد . به همین دلیل امروز یک راهنمای جامعی برای تاثیر نحوه خواب بر روی بوتاکس را ، جمع آوری نمودیم . با ما همراه باشید .

در سال‌های اخیر افراد زیادی به انجام عمل‌های زیبایی روی آورده‌اند که ، این امر مختص بانوان نبوده و‌حتی شامل آقایان نیز می‌گردد . از بین تمامی روش‌های زیبایی ، تزریق بوتاکس ، به دلیل مزایایی که دارد ، از جایگاه بالایی در بین افراد برخوردار است .

 

نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس-وبسایت درساکلینیک

بوتاکس چیست ؟

 

برای اینکه بتوانیم اهمیت نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس را متوجه شویم ، نیاز است تا ، تعریفی از اینکه بوتاکس چیست داشته باشیم . بوتاکس در واقع نوعی سم به نام بوتولینیوم است که ، از نوعی باکتری به همین نام ترشح می‌شود . از این سم برای رفع چین و چروک پوست استفاده می‌کنند .

این سم خطرناک نبوده و به هنگام تزریق به پوست فرد مراجعه کننده ، گیرنده‌های عصبی ماهیچه‌هایی که ، باعث چین و چروک می‌شوند را ، فلج کرده و باعث جلوگیری از پیری پوست می‌شود . نتیجه این فرایند ، جوانسازی پوست و کاهش چین و چروک موجود در پوست صورت است .

متریال بوتاکس یا همان سم بوتولینیوم در واقع ، یک نوع پروتیین استرسل شده است که ، دارای خلوص بالایی بوده و به صورت پودر تولید می‌شود . در حال حاضر بوتاکس به صورت ویال‌های تک نفره و دو نفره درون بازار عرضه می‌شود .

اکنون که با مواد تشکیل دهنده بوتاکس و روش کارایی آن آشنا شدیم و اطلاعات نسبی پیدا کردیم ، با ادامه مطلب نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس با ما همراه باشید تا ، اطلاعات بیشتری در مورد بوتاکس و مراقبت‌های بعد از آن در اختیار شما قرار دهیم .

مزایای تزریق بوتاکس چیست ؟

در این قسمت از مطلب نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس به معرفی مزایای تزریق بوتاکس می‌پردازیم . تزریق بوتاکس اگر به صورت اصولی و صحیح انجام گیرد ، مزایای زیادی خواهد داشت . در اینجا به بیان مختصری از مزایای تزریق بوتاکس خواهیم پرداخت .

 • درمان میگرن و سردردهای حاد
 • ایجاد تقارن در دو طرف صورت
 • جلوگیری و درمان تعریق زیاد
 • درمان افتادگی پلک
 • از بین بردن خط اخم و خطوط پنجه کلاغی
 • از بین بردن خط خنده
 • درمان و کاهش اسکار دردناک
 • درمان انحراف چشم
 • درمان چین و‌چروک گردن
 • درمان انقباض فک و دهان

کاندیداهای مناسب برای تزریق بوتاکس

این قسمت از مطلب نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس را ، به کاندیداهای مناسب برای انجام عمل تزریق بوتاکس اختصاص داده‌ایم . تزریق بوتاکس در واقع کاندیدای به خصوصی نداشته و افراد در تمام سنین می‌توانند از آن بهره ببرند .

تجربه ثابت کرده است که ، افراد مسن با سن بالا و چین و چروک عمیق‌تر با انجام عمل تزریق بوتاکس نتیجه کم‌تری نسبت به افراد کم سن که چین و چروک خفیفی دارند ، دریافت می‌کنند . بنابراین ، در سنین کم نیز ، به محض مشاهده چین و چروک می‌توانید به پزشک متخصص مراجعه کرده و‌ از مزایای تزریق بوتاکس بهره ببرید .

همچنین ، لازم به ذکر است که ، بوتاکس در جلوگیری از ایجاد چین و چروک نیز نقش بسزایی دارد . پس فارغ از سن و جنسیت همواره با مراجعه به متخصص و دریافت مشاوره اصولی می‌توانید به تزریق بوتاکس بپردازید .

موارد منع تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس همانند سایر روش‌های زیبایی ممکن است که ، برای برخی افراد ممنوع باشد . در این قسمت از مطلب نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس به بررسی موارد منع تزریق بوتاکس خواهیم پرداخت . افرادی که ، دارای شرایط زیر هستند ، نباید عمل تزریق بوتاکس را ، انجام دهند .

 • مشکلات قلبی – عروقی : افرادی که دارای مشکلات قلبی و عروقی هستند ، نمی‌توانند تزریق بوتاکس انجام دهند .
 • محدودیت سنی : افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۸۰ سال نیز از تزریق بوتاکس منع شده‌اند .
 • دوران بارداری : مادران باردار‌ و مادرانی که ، در دوران شیردهی به سر می‌برند باید تزریق بوتاکس را به تعویق بیندازند .
 • تزریق واکسن : افرادی که ، تنها دو هفته از تزریق واکسن بیماری‌های دیگر گذشته است نیز ، نمی‌توانند عمل تزریق بوتاکس را ، انجام دهند .
 • سیستم ایمنی ضعیف : افرادی که ، بدن ضعیفی دارند و مستعد عفونت می‌باشند بهتر است که ، از انجام عمل تزریق بوتاکس بپرهیزند .

تا اینجای مطلب با موارد منع تزریق بوتاکس آشنا شدید . در قسمت بعدی مطلب به بیان مطالب و نکانی در مورد نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس خواهیم پرداخت .

نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس وب سایت درسا کلینیک

 

نکات مهم و نحوه خوابیدن پس از تزریق بوتاکس

عمل تزریق بوتاکس یک روش زیبایی بسیار سا‌ده و‌ پر طرفدار است که ، در مدت زمان کوتاهی نتایج آن قابل ملاحظه است . اما نیاز است تا پس از انجام عمل تزریق مراقبت‌هایی را انجام دهیم تا ، تزریق بوتاکس نتیجه بهتری داشته باشد .

نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس بسیار مهم است . پس از انجام تزریق شما به مدت حداقل ۴ ساعت نباید دراز بکشید . در صورت دراز کشیدن و خوابیدن ، نیروی جاذبه زمین باعث حرکت مواد بوتاکس می‌شود .

اگر پس از انجام تزریق بوتاکس به روی صورت و اصطلاحا به حالت دمر بخوابید ، مواد بوتاکس ممکن است به حفره چشمی نفوذ کند و مدت زمانی حدود سه ماه وقت ببرد تا درمان شود .

سعی کنید تا مدت ۴۸ ساعت پس از انجام عمل تزریق ، به پشت بخوابید زیرا ، در این حالت صورت شما با بالش تماسی نخواهد داشت و هیچ گونه فشاری به محل تزریق بوتاکس وارد نخواهد آمد .

به توصیه پزشکان ، بهترین حالت و نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس ، خوابیدن به پشت است . اگر در هنگام خواب به پهلو و شکم می‌خوابید از بالش کمک بگیرید تا به پهلو نچرخید .

برای اینکه پوست صورت شما پس از تزریق بوتاکس تحریک نشود ، از رختخواب تمیز استفاده کنید و از شستن صورت با آب گرم قبل از خواب پرهیز نمایید .

برای اینکه ، پس از انجام عمل تزریق بوتاکس به کاهش چین و چروک پوست کمک کنید بر روی ملافه‌های ابریشمی بخوابید زیرا ، این نوع ملافه‌ها بر کاهش چین و چروک اثرات مثبتی دارند .

نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس بسیار مهم بوده و نیاز است تا ، با کنترل نحوه خوابیدن به تاثیر بهتر بوتاکس کمک کرد . تنها در این صورت است که ، می‌توان به دریافت نتایج بهتر امیدوار بود .

کلام پایانی

در این مطلب که ، توسط کلینیک درسا گردآوری و جمع شده است به بیان نحوه خوابیدن بعد از تزریق بوتاکس پرداخته شده است تا ، قدمی در جهت افزایش اطلاعات در مورد تزریق بوتاکس برداشته باشند .

کلینیک درسا یکی از پیشگامان صنف خود در زمینه تزریق بوتاکس بوده و کلیه مواد بوتاکس خود را در بالاترین کیفیت و بهترین متریال تهیه می‌کند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق بوتاکس به کارشناسان این کلینیک مراجعه نمایید .

مقالات پیشنهادی

آموزش مزوتراپی مو در تهران

آموزش لیزر موهای زائد در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »