خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت چگونه است ؟

چکیده محتوا

نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت چگونه است ؟

نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت ، بر روی نتیجه و زمان بهبودی این روش زیبایی تاثیر به سزایی دارد . همه پزشکان زیبایی به مراجعه کنندگان خود توصیه می کنند ، که پس از انجام لیفت نخ ، بر روی نواحی تحت درمان ، هیچ فشاری وارد نشود ‌.‌ در این مقاله با نحوه خوابیدن و مراقبت های پس از این روش درمانی بیشتر آشنا می شوید .

نحوه خوابیدن پس از لیفت صورت

لیفت صورت یکی از متدهای زیبایی کم تهاجمی است ، که برای اینکه اثر بخشی بالا و عوارض کم داشته باشد ، باید نکات مراقبتی پس از آن را رعایت کنید . یکی از سوالات مراقبتی رایج پس از این عمل زیبایی ، نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت است .‌

پس از انجام لیفت صورت نباید هیچ گونه فشاری به منطقه مورد نظر اعمال شود ، حتی خوابیدن روی صورت نیز ممکن است اثر بخشی آن را کم و عوارضی مانند کبودی التهاب ، ورم ، درد و … را بر جای بگذارد . بهترین روش خوابیدن بعد از لیفت صورت بر روی کمر خوابیدن و استفاده از تکیه گاه ( قرار دادن بدن در حالت قائمه ) است ، در عناوین بعدی به این دو شیوه مراقبتی بیشتر می پردازیم .

نحوه خوابیدن پس از لیفت صورت

خوابیدن روی کمر پس از لیفت صورت

بهترین شیوه خوابیدن پس از انجام لیفت صورت ، خوابیدن بر روی کمر است . این نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت ، بر عکس خوابیدن بر روی شکم و پهلو که به صورت فشار وارد می کند ، هیچ فشاری به‌ صورت نمی آورد و عوارضی مانند التهاب ، ورم و درد را در پی ندارد .‌

اگر پس از این روش زیبایی ، به صورت فشار وارد شود ، امکان جابجایی نخ نیز وجود دارد ، که باعث اثر بخشی کم یا عدم اثر بخشی آن خواهد شد . بنا به توصیه پزشکان حداقل یک هفته پس از انجام لیفت نخ هیچ فشاری به صورت شما وارد نشود تا صورت شما زودتر بهبود یابد و به نتیجه مطلوب برسید .

بخوانید: آموزش تزریق فیلر در تهران

استفاده از تکیه گاه پس لیفت صورت

علاوه بر اینکه نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت در اثر بخشی آن موثر است ، استفاده از تکیه گاه نیز در روند سریع بهبودی شما موثر خواهد بود . برای اینکه پس از انجام این فرآیند زیبایی فشاری به صورت فرد زیبا جو وارد نشود ، بدن را در زمان خواب و نشسته ، باید در حالت قائمه نگه داشت .

برای قرار دادن بدن در این وضعیت از تکیه گاه یا در صورت امکان از تخت های برقی ( باربهره گیری از این تخت ها می توان وضعیت بدن را در آن تنظیم نمود ) ، استفاده کنید . در واقع نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت ، با رعایت این دو اصل بسیار آسان و ساده است .

استفاده از تکیه گاه پس لیفت صورت

نبایدهای خوابیدن بعد از لیفت صورت

تا به اینجای مطلب در مورد نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت صحبت کردیم ، ولی در این بخش از مطلب راجع به نباید های خوابیدن پس از لیفت صورت با نخ صحبت می کنیم !

یکی از مواردی که پس از انجام این روش زیبایی باید رعایت کنید ، عدم غلت زدن است ! در واقع پس از لیفت نخ نباید زیاد تکان و غلت بخورید . در صورتی که در خواب زیاد تکان می خورید ، چند هفته قبل از انجام این فرآیند زیبایی با خود تمرین کنید ، که این عادت را ترک کنید .

ترجیحا چند هفته پیش از لیفت نخ ، روی کمر بخوابید ، تا پس از انجام لیفت نخ ، این سبک خوابیدن برای شما آزار دهنده و غیر قابل کنترل نباشد و به راحتی با این سبک خوابیدن ، کنار بیایید و سختی های پس از این متد زیبایی برای شنا کمتر باشد .

برای اینکه در زمان خواب غلت نزنید ، در اطراف خود بالش یا غلط گیر ( محافظ ) قرار دهید ، تا مانع از غلت زدن شما شود . البته این نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت ، فقط در هفته اول پس از انجام این فرآیند زیبایی ، باید رعایت شود . پس از طی این بازه زمانی می توانید بدون هیچ نگرانی به راحتی و آزادانه بخوابید .‌

پس از لیفت صورت به مدت چند ساعت می توان خوابید ؟

یکی دیگر از سوالاتی که در ارتباط با نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت ، پرسیده می شود ، این است که چند ساعت پس از لیفت صورت با نخ می توان خوابید ؟ در واقع هیچ محدودیتی برای میزان خواب پس از این متد زیبایی وجود ندارد ، فقط کافی است که مواردی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم ، را رعایت کنید .

پس از انجام این متد زیبایی ، بدون اینکه فشاری به ناحیه تحت درمان وارد شود ، به هر میزان که مایل اید استراحت کنید و بخوابید .‌ با خواندن این مقاله حتما متوجه شده اید ، که لیفت صورت نیاز به مراقبت سخت و پیچیده ای ندارد و دوره زمانی مراقبتی آن نیز بسیار کوتاه است .

پس از لیفت صورت به مدت چند ساعت می توان خوابید ؟

در پایان

مقاله نحوه خوابیدن بعد از لیفت صورت ، توسط تیم زیبایی مرکز زیبایی درسا کلینیک نگاشته شده است . آکادمی و مرکز زیبایی درسا کلینیک از مراکز معتبر با کادری مجرب و حرفه ای است ، که خدمات زیبایی مختلفی مانند تزریق بوتاکس ، تزریق فیلر ، تزریق مزوتراپی ، لیفت صورت با نخ ، هایفو تراپی و… را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مراجعه کنندگان خود ، ارائه می دهد .

اگر مایل به انجام لیفت صورت با نخ نزد متخصصین زیبایی ، مجرب و متخصص هستید ، برای اخذ نوبت و گرفتن مشاوره به سایت درسا کلینیک مراجعه نمایید ‌.

بخوانید: آموزش مزوتراپی مو در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »