خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

Search
Close this search box.

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت

چکیده محتوا

ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت

قرار است این مبحث را با عنوان ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت آغاز نماییم‌ تا مضاعف بر رفع ابهاامتان در این باب تمام زوایای مرتبط بدان را بررسی نماییم.

شیوه‌ های متعددی به سبب ارتقا میزان زیبایی و جوانسازی چهره هر شخص وجود دارد که همه ما وابسته به شرایط پوستی و رده سنی که در آن قرار داریم، می‌توانیم از آن بهره‌ مند گردیم. در همین رابطه به جرئت میتوان مزوتراپی را در رده کاربردی‌ ترین و محبوب‌‌ ترین شیوه در دنیای پزشکی و زیبایی خواند.

البته وابسته به این شرط که از متخصصان زبر دست و مجرب در این حوزه طلب یاری نماییم. یکی از مواردی که ممکن است ما را بعد از طی شدن این پروسه درمانی نگران سازد ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت می‌باشد.

این شرایط کاملاً طبیعی بوده و رفع آن نیازمند عبور از یک بعد زمانی چند روزه و همینطور مراقبت‌های به دور از مشقت توسط خود فرد خواهد بود.

مزوتراپی صورت چیست؟

پیش از آنکه در باب علل ایجاد ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت و راه درمان یا بهبود آن سخن به میان آوردیم، مطلوب است تا توضیحی در قالب ماهیت مزوتراپی صورت در اختیارتان قرار بدهیم.

این شیوه با هدف نابودی کامل مشکلات پوست صورت استفاده و به شدت از سوی متخصصین پوست، مو و زیبایی پیشنهاد می‌گردد و در حال حاضر وابسته به نتایجی که به دنبال دارد از محبوبیت بالایی برخوردار است. انتخاب مزوتراپی صورت یکی از راهکارهای موثر به سبب رفع جای باقی مانده از جوش‌ها بر روی پوست است.

چنانچه تمایلتان بر آن است تا از شیوه مزوتراپی به سبب عدم داشتن عارضه مخاطره آمیزی بهره‌مند گردید؛ باید حتما پزشکی را برگزینید که صاحب تخصص و تجربه کافی برای اجرای این روند و متناسب با انتظارات شما باشد.

البته ممکن است شما بعد از انجام این پروسه با عوارض متعددی اعم از ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت کبودی و … مواجه گردید اما؛ تمام این موارد گذراست و در صورت تخصص کافی پزشک به حداقل و گاهی صفر خواهد رسید.

درمان ورم صورت بعد از مزوتراپی

اما سوال اینجاست که در صورت بروز ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت از چه راهکاری برای رفع آن می‌توان کمک گرفت؟ وابسته به این موضوع که مزوتراپی در جایگاه یک درمان غیر تهاجمی قرار می‌گیرد، برای تعیین بعد زمانی دوره ریکاوری ممکن نیست بعد زمانی خاصی معین گردد.

گروه گروه کثیری از افراد بدون فوت وقت بعد از طی شدن پروسه تزریق بدون درگیر گشتن با کوچکترین چالشی به فعالیت روزانه خود در قالب زندگی شخصی و شرایط شغلیشان، باز خواهند گشت.

ولی این احتمال هست که گروهی دیگر به سبب ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت و تجربه میزان اندکی درد در ناحیه تزریق نیازمند یک تا چند روز استراحت یا ریلکسیشن داشته باشند.

عموماً بیماران نزدیک به ۲ ساعت بعد از انجام روند درمانی، تجربه اندکی از تورم خفیف و احساس سوزش را پشت‌سر می‌گذارند. ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت تا یک بعد زمانی ۷۲ ساعته بعد از انجام تزریق به قوت خود باقیست که امری کاملاً طبیعی و نرمال محسوب می‌گردد.

اما در چنین شرایطی با دست به دامان شدن چند تکنیک درمانی ساده می‌توان به این وضعیت خاتمه داد و از شدت آن کاست. این مورد را از یاد نبرید به هر میزان که کادر پزشکی کلینیک منتخب شما از تخصص بیشتری در این حیطه برخوردار باشند و همینطور از مواد اورجینال استفاده کنند، هر نوع عارضه جانبی اعم از تورم در خفيف‌ ترین حالت ممکن آشکار خواهد گشت.

اما در مجموع شرایط نگران کننده‌ای نیست و از عوارض کاملا طبیعی و رایج این شیوه درمانی محسوب می‌گردد. کاربردی‌ترین راهکار به سبب بهبود وضعیت حاصل گشته، استفاده از کمپرس سرد یا یخ بهداشتی در چند نوبت ممتد در طی روز با تضمین کاهش و بهبودی تورم و شرایط ناراحت کننده برای فرد است.

همینطور به سبب ممانعت از افزایش میزان ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت و کاهش چشمگیر آن از مصرف غذاهای شور و پر نمک تا چند روز متوالی بپرهیزید.

درمان ورم صورت بعد از مزوتراپی

فواید مزوتراپی چیست؟

اما چرا افراد وابسته به آگاهی از امکان بروز ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت بازهم در قیاس با هر روش درمانی دیگر، انگشت انتخاب خود را روی شیوه مزوتراپی صورت می‌گزارند؟ بی‌شک این همه تمایل و اسرا ریشه در فواید و مزایای حاکم در پی اجرای این شیوه دارد.

 • توجه داشته باشید که تمامی نتایج حاصل از مزوتراپی عموما بعد از طی شدن دو تا سه روز بعد از پایان عمل، به خوبی قابل مشاهده خواهد بود.
 • البته اگر برای مشاهده نتیجه نهایی به صورت تمام و کمال روز شماری می‌کنید باید یک بعد زمانی دو هفته‌ای را صبوری به خرج بدهید. البته حق مطلب را ادا نکرده‌ایم اگر یادآور نکردیم که طول درمان تا میزان زیادی نیز وابسته به متابولیسم و شرایط جسمی هر شخص است.
 • نتایج شگفت انگیز بعد طی گشتن این دوره درمانی با تحریک گشتن روند کلاژن‌سازی با افزایش میزان کیفیت رنگ، بافت و جنسیت پوست تا نزدیک به ۸ ماه کاملاً آشکار خواهد گشت.
 • در باب عوارض مشهود کمترین نگرانی نداشته باشید زیرا؛ تمام مشکلات پوستی ظاهر شده همچون تورم، کبودی و قرمزی ایجاد شده در ناحیه زیر چشم به طور تمام و کمال رفع خواهد گشت‌ و در پی آن با رفع کامل سلولیت روی سطح پوست یک درمان موفق ارائه می‌شود.
 • تمامی چین و چروک‌های روی پوست جای خود را به سطحی صاف و شاداب خواهد داد. کافیست تا اندکی صبوری به خرج دهید تا طی دو روز ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت رفع و تمامی نتایج آشکار، و قابل مشاهده گردد.
 • سبب نابودی کامل جای زخم، ترک‌های و تمام لکه‌های کهولت سن، عوارض داروهایی شیمیایی، تغذیه نامناسب و استرس‌های ممتد خواهد گشت.
 • رفع افتادگی پوست در ناحیه گردن، قسمت دکلته و همینطور دست‌ها خواهد شد و مجدداً خاصیت ارتجاعی را به بافت زیر جلد پوست باز خواهد گرداند.
 • سبب افزایش رطوبت پوست گشته و حیاتی سالم‌تر، روشن‌تر، پرتر و سفت‌تر را برای آن رقم خواهد زد. به چند درجه جوانتر گشتن پوست اطلاق می‌گردد

 

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مزوتراپی مو با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مراقبت‌های بعد از مزوتراپی صورت

اما هر شرایط دیگری که مضاعف بر ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت بروز نماید، وابسته به نوع و میزان مراقبتی که شما اعمال خواهید داشت طول درمان کوتاه‌تری را به همراه دارد.

عموماً هر نوع پروسه جوانسازی و زیبایی برای اینکه همانند نتایج حاصل گشته در روزهایی ابتدایی به قوت خود باقی بماند و عوارض کمر و کمرنگ‌تری اطلاق گردد، نیازمند عمل به تمامی تکنیک‌های مراقبتی مورد نیاز است‌. چنانچه این روند به خوبی پیش برود، نتایج جوانسازی و شادابی پوست را بدون اندکی تغییرات منفی به خوبی برایمان آشکار خواهد ساخت‌.

حال با تکنیک‌های مراقبتی به سبب کاهش ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت و هر نوع عارضه احتمالی دیگر آشناییت خواهیم یافت:

 • تحت هیچ شرایطی تا یک بعد زمانی ۷ روزه بعد از پروسه مزوتراپی خودتان را در معرض نور مستقیم تابیده شده از خورشید قرار ندهید
 • این مورد را مدنظر قرار دهید که هر روزه با اختصاص یک تایم ۳۰ دقیقه برای پیاده‌روی می‌توانید سبب بهبود عوارض متعدد و احتمالی آن گردید
 • برای کاهش ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت و هر گونه التهاب کوچک و بزرگ از کمپرس سرد کمک بگیرید
 • تا یک بعد زمانی ۷ روزه اجازه شنا کردن در استخر آب را نخواهید داشت
 • توصیه اکید داریم که تا نزدیک به ۴ ساعت بعد از انجام مزوتراپی، صورتتان با آب حتی به میزان اندک تماس نداشته باشد
 • مصرف روتین داروهای تجویز شده پزشک که شامل پماد، ژل و … می‌شود را جدی بگیرید زیرا؛ سبب کاهش چشمگیر عوارض مزوتراپی خواهد گشت
 • مصرف قرص آسپرین و همینطور ویتامین E تا گذشت ۲۴ ساعت به طور کامل ممنوع
 • مواد غذایی فیبردار و سبزیجات را حتما در برنامه غذاییتان بگنجانید

آرایش بعد از مزوتراپی

شاید برای بسیاری از خانم‌ها این ابهام وجود داشته باشد که آیا بعد از انجام مزوتراپی امکان استفاده از لوازم آرایشی و مراقبتی پوست اعم از کرم‌های ضد آفتاب، روشن کننده‌ها و … را دارا هستند؟

مطلوب است که به سبب مراقبت از پروسه درمانی_زیبایی اجرا گشته و کاهش ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت تا یک بعد زمانی حداقل ۲۴ ساعته از مصرف هر نوع مواد آرایشی خودداری نمایید بدین ترتیب گام موثری را در کاهش بروز حساسیت و التهاب در این ناحیه برخواهید داشت.

تلاش خود را بر آن بگذارید، ترکیبات آرایشی را برگزینید که صاحب کیفیت قابل قبول و تهیه شده از مواد معدنی و طبیعی باشد. استفاده از ترکیبات آرایشی موجب ماساژ و وارد گشتن فشار به سطح پوستتان خواهد گشت به همین سبب بر عدم استفاده از آن تا یک بعد زمانی چند روز پا فشاری می‌شود.

 

آرایش بعد از مزوتراپی

حمام کردن بعد از مزو صورت

ما در این مبحث هر زاویه مرتبط به موضوع ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت را مورد بررسی و توضیح کامل قرار دادیم. حال در شرح آخرین عنوان ابهام شما را باب مجوزتان برای استحمام پاسخ خواهیم داد. برای مراقبت بعد از مزوتراپی صورت، نوع و زمان استحمام شما از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

بدین ترتیب توصیه می‌گردد که تا زیر ۴۸ ساعت برای دوش گرفتن با تماس با آب و قرارگیری در معرض بخار و گرما خودداری نمایید. بعد از طی گشتن دوره ۴۸ ساعته مجوز استحمام را خواهید داشت، اما بیشتر از ۱۵ دقیقا می‌تواند نتایج این پروسه زیبایی را تضعیف بخشد و یا بهبود ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت را به تاخیر بیندازد.

شک نکنید که افزایش مدت زمان دوش گرفتن با آب گرم و قرار گرفتن در معرض بخار می‌تواند کبودی‌های بعد از مزوتراپی را با شدت همراه سازد.

کلام پایانی

این مبحث را با هدف رفع نگرانی شما در باب ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت آغاز نمودیم‌. در طی این روند پزشک متخصص سعیش بر آن است تا تمامی مواد مغذی اعم از آنزیم‌ها، ویتامین‌ها، مواد معدنی، هورمون‌ها و دیگر فاکتورهای لازم و مفید برای پوست را به واسطه تزریق به آن برسانند.

در صورتی که برای انجام این پروسه حساس اما بی‌نظیر به سبب ارتقا سلامت پوستتان کلینیک مطرح و مجربی برگزینید، خیالی آسوده را تجربه خواهید نمود که تمامی موارد مورد نیاز پوستتان را فراهم و شاهد درخشندگی و شفافیت پوستتان خواهید بود‌.

بدین ترتیب با نتایج بی‌نظیری مواجه و غافل‌گیر خواهید گشت که شرایطی اعم از رفع چربی‌های اضافه، لکه‌های پوستی و چین و چروک‌ها تنها چند مورد برجسته از فواید آن می‌باشد.

بی شک کلینیک کازمادیک‌پروتز به عنوان یک مجموعه مجرب و صاحب اعتبار در کشور با تکیه بر پرسنل مجرب و کار آزموده‌ای که در این حیطه داراست می‌تواند تمامی انتظارات و رویاهایتان را در این باب به حقیقت مبدل گرداند و نگرانی شما را در حیطه ورم صورت بعد از مزوتراپی صورت را به صفر برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

جاهای تزریق بوتاکس در صورت

دریافت مواد در جاهای تزریق بوتاکس در صورت وجود روندی صحیح، می‌تواند در قالب مقرون‌به‌ صرفه‌ ترین و همینطور کم عارضه‌ترین شیوه برای رفع و

مشاهده »
مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟

آیا می‌دانید که مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟ از این رویه درمانی برای سامان دادن به اهداف خاصی به

مشاهده »
میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القایی کلاژن نیز شناخته می ‌شود، روشی درمانی برای جوانسازی پوست است که با ایجاد ریز ترین سوراخ

مشاهده »