خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می شود ؟

چکیده محتوا

پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می شود ؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که ، پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ یا اینکه برای چه منظوری باید تاتو را پاک نمود ؟ ابرو بخش مهمی از زیبایی ظاهری فرد را تشکیل می‌دهد . در بسیاری موارد ، فرد به انجام تاتو دایمی روی می‌آورد اما پس از مدتی در صدد تغییر آن بر می‌آید .

در این حالت ، تنها راه حل پاک کردن تاتو یا اصطلاحا ریموو تاتو دایمی است . پاک کردن تاتو در کلینیک انجام می‌شود اما ، برخی افراد نسخه‌های خانگی برای ریموو و پاک کردن تاتو را ، نیز ارایه می‌دهند .

عوارض تاتو نادرست ابرو

 

در ادامه مطلب پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ به بیان عوارض تاتو می‌پردازیم . در بسیاری از سالن‌های زیبایی ، مواد تاتو را به روش غیر استریل به زیر پوست تزریق می‌کنند . ضمن اینکه ، گاهی اوقات این مواد نامرغوب بوده و منجر به بروز حوادثی مانند عفونت ، خارش ، قرمزی پوست می‌شود .

همانطور که ، ذکر شد تاتو ممکن است منجر به ظهور عوارضی ناخوشایند شود . در ادامه به برخی از این عوارض تاتو می‌پردازیم ؛

 

  • ضایعات پوستی : گرانولوما نوعی ضایعه پوستی است که ، در اثر تجمع گلبول‌های سفید بیگانه خوار درون پوست به وجود می‌آید که ، برای تخریب تاتو و از بین بردن رنگ تجمع پیدا می‌کنند .
  • ایجاد عفونت باکتریایی : در سالن‌های زیبایی که موارد بهداشتی رعایت نمی‌شود ، احتمال بروز عفونت باکتریایی نیز در هنگام تاتو وجود دارد .
  • آسیب رساندن به فولیکول مو : تاتو باعث رر و آسیب رساندن به فولیکول مو می‌شود و با تضعیف آن ، باعث ریزش موی ابرو می‌شود .

 

با ادامه مطلب پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ با ما همراه باشید تا با روش‌ها و متدهای پاک کردن تاتو آشنا شوید .

بخوانید: ۵ روش غیر جراحی برای لیفت صورت

عوارض تاتو نادرست ابرو

نحوه پاک نمودن تاتو ابرو

 

در ابتدای مطلب پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ نیز ذکر شد که ، برای پاک کردن تاتو هم روش‌های خانگی ذکر شده و هم روش‌هایی که ، درون کلینیک انجام می‌شود . به طور کلی روش‌های خانگی فاقد کارایی خاصی بوده و غیر اصولی می‌باشند . برای پاک کردن تاتو ابرو می‌توان از طریق راه‌های زیر اقدام کرد ؛

 

  • لیزر : در متد پاکسازی تاتو ابرو به وسیله لیزر ، پرتوهای نوری رنگدانه‌های موجود در پوست را ، از بین می‌برند . با شکستن ذرات جوهر توسط پرتوی نوری سیستم ایمنی بدن این ذرات را بیگانه شناخته و توسط سلول‌های ماکروفاژ از بین می‌برد .
  • جراحی شکافتن پوست : در پاسخ به سوال پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ باید گفت که ، جراحی شکافت پوست روش دیگری برای از بین بردن تاتو ابرو است . این روش بسیار مطلوب نبوده زیرا ، در آن بخشی از پوست بریده می‌شود .
  • پلاسما جت : این روش یکی از مطلوب‌ترین روش‌های حذف و ریموو تاتو ابرو می‌باشد . یکی از دلایل این محبوبیت سرعت بالای انجام آن است که ، در نهایت سه جلسه تاتو را از بین می‌برد و دلیل دیگر هزینه بسیار معقول این روش است .
  • درم ابریژن : در روش درم ابریژن ، پوست را به وسیله نوعی بیحس کننده به صورت موضعی بیحس می‌کنند و سپس در مرحله بعد اقدام به لایه برداری پوست به وسیله نوعی سمباده مخصوص می‌نمایند . در این روش لایه‌های بالایی پوست از بین رفته تا ، لایه‌های زیرین و بدون تاتو نمایان شوند .

انجام این روش ، یعنی درم ابریژن معمولا با سوزش و درد و خونریزی همراه است . پوست فرد تا یک هفته الی ده روز همچنان دچار سوزش و خارش است که ، در این حالت پمادهای مخصوص داده می‌شود تا فرد به طور مرتب مصرف کند .

  • کرایوسرجری : در این روش تاتو را به وسیله نیتروژن مایع فریز می‌کنند . این روش باعث تشکیل تاول‌هایی بر روی پوست می‌شود که ، با از بین رفتن‌ آن‌ها پوست جدید به وجود می‌آید . ناگفته نماند که ، در این روش ممکن است تاتو به طور کامل از بین نرود .

تا ، اینجای مطلب به پاسخ جامعی به سوال پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ دست پیدا کردیم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

تاتو برای چه کسانی ضرر دارد ؟

 

در ادامه مطلب پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ به بیان اینکه ، تاتو برای چه کسانی مضر است می‌پردازیم . انجام تاتو به دلیل اینکه ، با ایجاد زخم بر روی پوست امکان ورود میکروب‌ و باکتری را ، به بدن فرد میسر می‌کند ، برای برخی افراد ضرر دارد .

خانم‌های باردار و یا خانم‌هایی که ، در دوران شیردهی به سر می‌برند ، نباید تاتو انجام دهند و باید انجام تاتو را به زمانی دیگر موکول کنند . افرادی که ، دارای دیابت هستند نیز به دلیل ضعف سیستم ایمنی بدن باید از انجام تاتو خودداری کنند .

تاتو برای چه کسانی ضرر دارد ؟

درصد موفقیت پاک کردن تاتو ابرو

 

تا اینجای مطلب به پاسخی کلی برای این سوال که ، پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ دست پیدا کردیم . اما ذکر این نکته نیز مهم است که ، همواره و در اکثر روش‌های پاکسازی و ریموو تاتو ، همه مواد و جوهر تاتو از بین نمی‌رود . درصد موفق بودن ریموو تاتو به عواملی مانند نوع جوهر و رنگ آن بستگی دارد .

رنگ‌هایی مانند آبی ، مشکی و قرمز به نسبت سایر رنگ‌ها ، سریع‌تر پاک می‌شوند . عواملی مانند رنگ پوست بدن فرد ، بیماری‌های ایمنی و دوران بارداری نیز در میزان موفقیت پاک کردن تاتو دخیل هستند .

اهمیت پاک کردن تاتو ابرو توسط پزشک متخصص

 

تا ، اینجای مطلب با کلیه روش‌ها و متدهایی که در پاسخ به سوال پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ کاربرد دارند آشنا شدیم . اما لازم است بدانید که ، پاک کردن تاتو توسط پزشک متخصص بسیار مهم است . سپردن امر پاک کردن تاتو به فردی آماتور و مبتدی ممکن است عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد .

پزشک متخصص در محیطی امن و استریل ، عمل پاکسازی تاتو را انجام می‌دهد و در همه مراحل نوع پوست فرد و جوهر به کار رفته را مد نظر گرفته و با توجه به این موارد عمل پاک کردن تاتو رو انجام می‌دهد .

ضمن اینکه ، پس از انجام عمل پاکسازی تاتو ، پزشک به سلامت پوست دقت کرده و در صورت نیاز ، اقدامات لازم را ، برای رشد مجدد ابرو و ترمیم پوست انجام می‌دهد . در آخر مطلب پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ به معرفی یک کلینیک با سابقه در زمینه پاک‌ کردن تاتو ابرو می‌پردازیم .

کلام آخر

در مطلب پاک کردن تاتو ابرو چگونه انجام می‌شود ؟ با روش‌های پاکسازی و ریموو ابرو آشنا شدیم . یکی از مجموعه‌های معتبر که ، عمل پاکسازی تاتو ابرو را به بهترین شکل و به وسیله ایمن‌ترین روش انجام می‌دهد ، کلینیک درسا است .

این کلینیک با برخورداری از پرسنل خبره و با مهارت و‌همچنین ، برخورداری از دانش به روز بهترین روش‌های پاک‌ کردن تاتو ابرو را به کار می‌برد .

بخوانید: ۵ راه برای حفظ سلامت پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »