خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

چه مواردی دوام ژل لب را کاهش می دهند ؟

چکیده محتوا

چه مواردی دوام ژل لب را کاهش می دهند ؟

دوام ژل لب به چه مواردی وابسته است ؟ افزایشِ حجم لب به یک تکنیک زیبایی پُر طرفدار و محبوب تبدیل شده است . اسید هیالورونیک ماده ای است ، که توسطِ پزشکان برای افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می گیرد .

اگر که از پزشکِ خود بپرسید ، به شما خواهد گفت اسید هیالورونیک به صورت طبیعی در بدن وجود دارد ‌. حال با تزریق ژل مقدار آب زیادی در قسمت لب ها جذب کرده و آن ها را برجسته می کند ‌.

ژلِ هیالورونیک به صورت غیر دائمی عمل می کند و قابل تخلیه خواهد بود . بسیاری از افراد از ما می خواهند ، ماندگاری ژل لب را افزایش بدهیم . ولی چگونه این موضوع امکان پذیر خواهد بود ؟ با ما در درسا کلینیک همراه باشید ، تا به تمامی پرسش‌ های شما پاسخ بدهیم .

بیشتر بخوانید: آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

با ژل لب بیشتر آشنا بشوید !

پیش از آن که ما با شما درباره دوام ژل لب صحبت کنیم ، مشهورترین ژل های لب را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد .

در مجموعه رستیلن فرمول اصلی برند رستیلن سیلک همچنین رستیلن kysse به طرز وسیعی جهتِ افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع ژل ها دارای تأییدیه FDA می باشند . آزمایش های بالینی انجام شده ، درباره kysse که تنها برای لب ساخته شده ، انعطاف پذیری ژل را به نمایش می گذارد .

این ژل بدون ایجاد هیچ گونه برآمدگی یا سفتی ، به طور طبیعی حرکت نموده و نتیجه حاصله ، تا یک سال می ماند ‌.

دوام ژل لب در مجموعه ژوویدرم ، ولبلا و اولترا هم بسیار مورد توجه قرار گرفته است . این گونه که ادعا می شود ، ژل این مجموعه به اندازه یک سال ماندگاری دارد .

یکی دیگر از ژل های لب اسید هیالورونیک بلوترو می باشد ، که یک انتخاب منحصر به فرد جهتِ شروع تزریق ژل لب است . چرا که اسید هیالورونیک مدّت زمان بسیار کمی ماندگاری دارد . این ژل به منظور رفع چین و چروک ها حاوی تأییدیه FDA بوده ، ولی برای تزریق به لب نیز استفاده می شود .

با ژل لب بیشتر آشنا بشوید !

ژل لب چگونه قابل انتخاب است ؟

ژل لب را چگونه انتخاب کنیم ؟ دوام ژل لب در کدام مورد بیشتر است ؟ آیا انتخاب نهایی با ماست ؟

نکته قابل توجه این که ، انتخاب نوع و برند ژل برعهده شما نخواهد بود . در واقع این پزشک معالج است ، که باید تصمیم بگیرد ! متخصصی که انتخاب را با توجه به سن فرد ، هدف وی ، اثرات ژنتیکی بر لب ، متعادل سازی لب با صورت انجام خواهد داد .

ولی متخصصان درسا کلینیک چهار راه حل را که موجب دوام ژل لب می شود ، را تجزیه و تحلیل کرده اند . در ادامه همراه ما باشید ، تا فرا گیرید …

 

ژل لب چگونه قابل انتخاب است ؟

  1. سوخت و ساز بدن بر طول ماندگاری ژل بی تأثیر نیست

چرا سوخت و ساز بدن برروی ماندگاری ژل لب اثرگذار خواهد بود ؟ در واقع عملکردی که در این سوخت و ساز نقش دارد ، برروی سرعت تجزیه ژل لب نیز تأثیر گذار است . به عبارتی چنانچه که متابولیسم بدن شما سریع عمل کند ، ژل لب نیز سریع تر از میان خواهد رفت .

این موضوع در ارتباط با نوروتوکسین ها نیز صادق است . بعضی از افراد هستند ، که آنابولیسم مواد غذایی در آن ها سریع تر از سایر افراد می باشد . پس دوام ژل لب در این افراد کمتر خواهد بود .

چنین گفته می شود ، که برندهای متنوع یا انواع خاصِ ژل لب امکان دارد ، که با بیولوژی شما عملکرد بهتری داشته باشد . گاهاً بعضی از افراد احساس می کنند ، ژل لب آن ها به سرعت در حال محو شدن است . نگران نبوده و سریعاً با پزشک خود تماس بگیرید .

  1. حرکت دهان باعثِ تجزیه ژل لب با سرعت عمل بیشتری می شود

آیا لب های خود را به صورت مداوم تکان می دهید ! به همین خاطر می باشد ، که سرعت تجزیه اسید هیالورونیک افزایش پیدا کرده است . از آن سوی که ژل به واسطه ی پیوند به یکدیگر متصل شده ، حرکت مداوم موجبِ شکستگی پیوندها و جذب ژل لب می شود . پس می توانیم ، چنین اظهار نظری داشته باشیم ، که بین سرعت عمل تجزیه ژل لب و حرکت لب ها ارتباط مستقیمی برقرار است .

با این حال ، تشخیص توان رابطه حرکت لب و دوام ژل لب سخت است . چرا که به خودِ فرد و نوع ژل استفاده شده هم بستگی دارد .

 

  1. تزریق منظم ژل لب به ماندگاری بیشتر کمک خواهد کرد

به نظر متخصصان ما در درسا کلینیک اوّلین تزریق شما در عرض چند ماه از بین خواهد رفت . در حالی که نتیجه حاصله از تزریق سوّم می تواند ، ماندگاری بیشتری داشته باشد . دوام ژل در نخستین مراحل تزریق ، کوتاه است . به حالتی که سریعاً تجزیه می گردد .

استفاده مداوم از ژل لب نتیجه ای که از خود برجای می گذارد ، افزایش ماندگاری ژل خواهد بود . زیرا با استفاده مرتب از این ماده ، مقدار کلان بیشتری هم در اطراف ژل تولید می شود . پس شما عزیزان در طول زمان هم رشد ناشی از اِچ‌آی را پشت سَر خواهید گذاشت و هم رشد طولانی حاصل از کلاژن ها را .

حال جنبه دیگر این موضوع چنین می باشد ، که با بیشتر شدن سن توانایی طبیعی بدن ما جهتِ تولید کلاژن کاهش می یابد . در نتیجه دوام ژل لب و ماندگاری آن در افراد جوان بیشتر احساس می شود !

اگر که شما سالی دو بار جهتِ تمدید ژل لب به پزشک مراجعه کنید ، کمتر مواقعی لب ها به حالت اوّلیه خود باز خواهد گشت . در عوض ، شما برروی ژل سابق ، ژل جدید را تزریق می نمایید ، که به بهبود نتیجه پایانی کمک شایانی می کند .

  1. به دروغ های طول عمر ژل لب توجه نکنید

امکان دارد ، شما دوست عزیز با چنین ادعاهایی مواجه بشوید ، که ماندگاری ژل لب بسیار زیاد است . این بدین معنا نیست ، که ژل تزریق شده امروز با ژل دو سال بعد از تزریق دقیقاً به یک اندازه است . با این وجود امکان دارد ، که علائمی از ژل در لب بعد از نزدیک به ۳۶۵ روز یا حتی بیش از این تعداد روز قابل تشخیص باشد .

بدون توجه به محصولی که استفاده می شود ، اشخاصی که ژل لب تزریق می نمایند ، سالی یک یا دو مرتبه برای تمدید به پزشک مراجعه می کنند . این افراد غالباً متوجه کاهش تدریجی و ظریف دوام ژل لب پس از چند ماه می گردند .

ژل به صورت دائمی برروی لب های شما باقی نمی ماند و هرچه زمان بگذرد ، از حجم آن کمتر خواهد شد . چنانچه که در مرحله ابتدایی مقدار ژل بیشتری تزریق گردد ، قطعاً ماندگاری بیشتری تجربه می کنید . چرا که میزان ژل بیشتری جهتِ تجزیه توسطِ بدن شما وجود خواهد داشت .

به دروغ های طول عمر ژل لب توجه نکنید

سخن آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود ، با شما درباره دوام ژل لب صحبت کردیم . حتماً شما متوجه شدید ، که این ماندگاری به عوامل گوناگونی بستگی خواهد داشت . ما چهار نمونه از عوامل بسیار تأثیرگذار را برروی ماندگاری ژل لب بیان کردیم . البته شما می توانید ، به هنگام نیاز به مشاوره با ما در درسا کلینیک تماس حاصل فرمایید .

بیشتر بخوانید: تزریق بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما

مشاهده »
مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش

مزوتراپی ریش روشی بسیار دوست داشتنی بوده که بهبودِ فرآيندِ رشدِ موهای ریش را به همراه دارد. به کمکِ این راه کار و تزریق موادِ

مشاهده »