خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

تزریق پروفایلو

چکیده محتوا

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو چیست و به چه دردی می خورد! آیا می دانید؟ چندی است، که روش هایی بسیار برای جوانسازی پوستِ تک به تک شما عزیزان ابداع گردیده است. به کمکِ این روش ها می باشد، که شما امکانِ مقابله با پیری و چروکیده شدنِ پوست‌تان را خواهید داشت. از سویی دیگر می توانید، به کلاژن سازی پوستِ خود کمک شایانی بنمایید. راه هایی مختلف برای رویارویی با این چالش وجود دارد. مثل؛ تزریق ژل یا میکرونیدلینگ! یکی از قابل توجه ترین این راه ها کمک گرفتنِ از پروفایلو است.

ما در ادامه این مطلبِ از خود تصمیم گرفته ایم، که در این زمینه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار بدهیم. پس با ما همراه بوده و پاسخِ سؤالات خود را به دَست آورید. البته شما عزیزان به هنگامِ وجودِ پرسش هایی بیشتر امکانِ تماس با ما را خواهید داشت.

درباره پروفایلو بیشتر بدانید!

بیایید، از دنیای جوانسازی پوست کمی بیشتر صحبت بنماییم. اینکه تزریق پروفایلو چه کمکی به ما می کند! تزریق ژل با هایفو به عبارتی نخستین روش بدون نیازمندی به جراحی می باشد. برای آنکه در این شیوه نیازی به عمل جراحی نیست، از جانبِ بسیاری از شماها مورد توجه قرار گرفت. این راه کار علاوه بَر رفعِ تمامی چین و چروک ها منجر به تولیدِ رطوبت در پوست شده و منجر به بازگشت شکل و شمایل ارتجاعی آن می گردد.

اکتفاء به این روش برای شماهایی بهترین کاربرد را خواهد داشت، که دارای چین و چروک هایی عمیق در نواحی گردن و صورت خود هستید! در واقع با قدم برداشتنِ به سوی میانسالی، تولید سَطحِ کلاژن کاهش یافته و الاستین موجود در پوست کمتر از پیش می شود.

ضمن تزریق پروفایلو توجه داشته باشید، که دو ماده نام برده شده منجر به تشکیل پوستی سالم و حجیم تر از پیش می شود. ژل پروفایلو از هیالورونیک اسید بوده و حالتی شبیه به همین ماده (الاستین) در قسمتِ زیرین پوست ایجاد می کند. پس شما به کمکِ این ژل می توانید، تمامی کَم و کاستی های پوست خود در نواحی گردن و صورت را رفع کنید.

پس در کل می توان گفت؛ تزریق این ماده به رفعِ افتادگی های صورتِ شما، از میان رفتنِ افتادگی موجود در نواحی گردن، جوانسازی پوستِ دَستان و زیباتر کردنِ آنها و… کمک می کند. تزریق پروفایلو در واقع نوعی درمانِ مدرن بوده که به جای رفعِ چروک ها آنها را با پوستِ شما تراز می نماید. متوجه شدید!

ما در ادامه مطلب بیشتر با شما در ارتباط با این مسئله صحبت خواهیم نمود. پس همچنان همراه ما بوده و به جواب تمامی سؤالات خود دَست یابید.

 

درباره پروفایلو بیشتر بدانید!

مهم ترین مزیت های تزریق ژل پروفایلو را بشناسید!

ما برای درکِ بهتر این مسئله و شناخت بیشتر تزریق پروفایلو، شما را با مهم ترین مزیت های این نوعِ از ژل آشنا خواهیم ساخت. در ارتباط با مدّت زمان انجامِ تزریق آن به لب ها باید بگوییم؛ که تنها ده دقیقه طول می کشد. از سویی دیگر برخلاف تمامی ژل های موجود به جای پُر نمودنِ چین و چروک ها پوست‌تان را برای باری دیگر احیاء می نماید. به علّت برخورداری از قدرتِ پخش شوندگی قوی تمامی قسمت ها را هَم تحت تاثیر قرار می دهد.

وجودِ تمامی این خصوصیات در کنار هَم دیگر منجر شده است، امکانِ بهره مندی از تزریق پروفایلو برای قسمت های سفت و ارتجاعی وجود داشته باشد. مثل؛ دَستان شما، گردن یا صورت، و…! به همین خاطر است، که اغلب شماها برای سفت تر شدن و از میان بردنِ افتادگی های پوست خود به این روش بسنده می کنید.

توصیه متخصصان ما در درسا کلینیک به شما این است، که روش درمانی معرفی شده را طی دو جلسه درمانی و به فاصله یک ماه انجام بدهید. مطمئن باشید، که اینچنین به بهترین نتیجه ها دَست خواهید یافت! از دیگر مزیت هایی که می توان برای ژل پروفایلو نام برد؛ انجام آب‌رسانی، بهبود رنگ و بافت پوست، بازگرداندنِ طراوت و شادابی به پوست است.

درباره مدّت زمان ماندگاری ژل پروفایلو بیشتر بدانید!

به جهتِ نتیجه حاصله از این درمان شما باید کمی صبر پیشه کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه ها شما باید درمان را طی دو جلسه به فاصله زمانی سی روزه انجام بدهید. بعد از هر جلسه از درمانِ تزریق پروفایلو پوستِ شما تمامی تلاش خود را می کند، تا کلاژن سازی و تولیدِ الاستین را آغاز کند.

بیشتر بخوانید

به همین خاطر هَم می باشد، که با گذر روزها رنگ و خاصیت کشسانی پوست بهبود می یابد. نتیجه پایانی بعد از سپری کردنِ جلسه دوّم کاملاً قابل لمس خواهد بود. در ارتباط با مدّت زمان ماندگاری هَم باید بگوییم؛ که اگر در یک مرکز درمانی معتبر و توسطِ پزشک متخصص انجام شود، به مدّت زمان شش ماه ماندگاری خواهد داشت.

 

کاندید مناسب برای انجامِ تزریق ژل پروفایلو چه کسی است؟

درست است، که تزریق پروفایلو برای اکثر شما دوستانِ عزیز مانعی ندارد. ولی تزریق این نوعِ از ژل برای کسانی که با چالش هایی چون؛

 • نرمی و خواص ارتجاعی پوست‌شان از میان رفته است.
 • شمایی که دارای پوستی کَم آب و خُشک می باشید.
 • نهایتاً اشخاصی که دارای چین و چروک در قسمت هایی چون؛ دهان، ابرو یا چَشم ها می باشند!

رو به رو هستند، به شدّت پیشنهاد می شود.

اقدامات لازمه پیش از تزریق ژل چیست؟

برای به کمترین حد رساندنِ کبودی بعد از انجامِ تزریق، به هیچ عنوان الکل مصرف ننموده و دخانیات استعمال نکنید. اگر که از داروهایی چون آسپرین که رقیق کننده خون است، استفاده می نمایید، به پزشک اطلاع بدهید. از سویی اگر که شما از داروهایی خاص استفاده نموده و بیماری زمینه ای دارید، قبل از درمان و تزریق پروفایلو پزشک خود را مطلع کنید.

 

اقدامات لازمه پیش از تزریق ژل چیست؟

ژل پروفایلو با سایر فیلرها چه تفاوتی دارد!

ژل معرفی شده با سایر فیلرها تفاوت چَشم گیری دارد. چرا که منجر به افزایشِ حجم پوست شما نخواهد شد. همچنین مشکلات پیری و چروکیدگی پوست‌تان را با تحریک به تولید سلول بنیادی به خوبی درمان می نماید. حتی شما می توانید، به نقاطی از بدنِ خود که امکانِ تزریق فیلر وجود ندارد، از ژل پروفایلو کمک گرفته و تزریق کنید.

مراقبت های مربوط به پس از تزریق ژل پروفایلو

شما باید پس از تزریق پروفایلو به مراقبت های بعد از درمان نهایت توجه را داشته باشید. چرا که اینچنین مقدارِ اثرگذاری و طبیعی تر شدنِ کار افزایش خواهد یافت! علاوه بَر تمامی اینها رعایت دستورالعمل ها موجب می شود، احتمال بروز کوچک ترین خطراتی به صفر رسد. پس توصیه ما به شما این است، که بعد از تزریق به نکات زیر توجه داشته باشید؛

 • برای رفعِ هرچه زودتر عوارض ناشی از تزریق از کمپرس سرد در محلِ درمان استفاده کنید.
 • بعد از تزریق پروفایلو تا به چند روز از انجام فعالیت هایی سنگین و ورزش هایی سخت جلوگیری نمایید.
 • تا جای امکان از لمس نمودن یا ماساژ دادن و ورودِ ضربه و فشار به نواحی تزریق ژل پيش گیری کنید.
 • اگر که شما روندِ تزریق را برای صورتِ خود پیش برده اید، از لوازم آرایشی تا به چند روزی استفاده ننمایید.
 • تا به چند روز بعد از درمان از مصرف نمودنِ داروها و مواد خوراکی که منجر به رقیق تر شدنِ خون می شود، امتناع ورزید.
 • بعد از عملیاتِ درمان حداقل برای مدّت زمان یک هفته الکل مصرف نکرده و دخانیات استعمال نکنید.
 • برای آخرین نکته هَم بعد از درمان چند روز به حمام گرم نروید، استخر و سونا را انتخاب ننمایید!

امیدواریم که با توجه به نکات بیان شده شما بهترین نتیجه ها را از تزریق پروفایلو تجربه کنید.

نتیجه حاصل از تزریق چه زمانی خود را نشان می دهد!

نتیجه حاصل از این روش درمانی می تواند، بسیار سریع السیر باشد. زیرا افراد بسیاری با ما صحبت نموده و چنین اظهاراتی دارند، که بعد از تزریق پروفایلو پوست‌شان شاداب تر و سرزنده تر شده است. در ارتباط با نتیجه ناشی از درمان هَم می توانیم، به مدّت زمان شش ماه اشاره کنیم. البته این تغییرات هَم تحت تاثیر عواملی مختلف است. مثلاً ما می توانیم، به سبک زندگی فردِ مورد نظر یا سن وی اشاره کنیم.

برای دستیابی به بهترین نتیجه ها ما به شما توصیه می کنیم، که بعد از جلسه اوّل تزریق پروفایلو و گذشت یکماه به مطبِ او مراجعه کنید. در نهایت برای کسبِ بهترین و ایده آل ترین نتیجه ها از پزشک بخواهید، جلسات بعدی را هَم برای شما تعیین کند.

هزینه تزریق ژل پروفایلو چقدر است؟

اکنون شما فَرا گرفتید، که این روش بسیار نوین بوده و در این مدّت زمان نه چندان طولانی نظر بسیاری از افراد را به خود مجذوب ساخته است. حال آنکه هزینه مربوط به تزریق ژل پروفایلو تحت تاثیر عواملی مختلف می باشد. مثلاً ما می توانیم، به مهارت پزشک، لوکیشن مطب، میزان ژل و تعداد جلسات مورد نیاز اشاره کنیم.

حال شما می توانید، به جهتِ کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در این زمینه با متخصصان ما در درسا کلینیک تماس بگیرید. قطعاً ما می توانیم، شما را در این زمینه به بهترین حالت ممکن راهنمایی کنیم.

 

هزینه تزریق ژل پروفایلو چقدر است؟

درباره عوارض تزریق ژل پروفایلو بیشتر بدانید!

برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در رابطه با عوارض تزریق پروفایل باید بگوییم؛ در بدنِ شما به حالتِ طبیعی اسید هیالورونیک وجود دارد. به همین خاطر می باشد، که احتمال رویارویی با عوارضی سهمگین بسیار کَم است. تنها عوارضی که شما با آن مواجه خواهید شد، کبودی و بروز تورم در محلِ درمان خواهد بود. مطمئن باشید، که این عارضه هَم در مدّت زمانی کوتاه بَر طرف خواهد شد.

البته شما باید به هنگام دیدنِ عوارض نام برده شده در قسمتِ زیر به پزشک مراجعه نموده و مشکلِ به وجود آمده را رفع کنید؛

 • افزایش ناگهانی درد.
 • افزایش غیر طبیعی تورم.
 • بروز تغییر رنگ در محلِ تزریق پروفایلو.
 • بیشتر شدنِ احساسِ گرما و قرمزی پوست در محل درمان.

سخن آخر

این روش درمانی با توجه به نکاتی چون؛ سنِ شما، شرایطِ بدن و پاسخ دهی آن می تواند، یکی از بهترین روش ها برای جوانسازی پوست محسوب بشود. همچنین این نوعِ از ژل به علّت طبیعی بودنِ مواد تشکیل دهنده می تواند، نتیجه ای بهتر از خود بَر جای بگذارد. ما در طولِ این مطلب از خود در درسا کلینیک با شما در رابطه با عوارض یا مدّت زمان ماندگاری تزریق پروفایلو هَم صحبت نمودیم.

امیدواریم که اطلاعات ارائه شده برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. البته شما می توانید، در صورتِ وجودِ سؤالاتی بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کاشت مو

مزایا و معایب کاشت مو

در مقاله امروز به بررسی کامل مزایا و معایب کاشت مو می پردازیم. با توجه به اهمیت مو بر زیبایی افراد امروزه بیشتر زنان و

مشاهده »
نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی

نخ لیفت جوانسازی یک روش محبوب است که مورد توجه خیلی ها واقع شده و سرصدای زیادی کرده است این روش ادعا می کند می

مشاهده »